امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست سوالات دانشگاه آزاد سال 91 و 92
سلام. کسی دفترچه سوالات ارشد آزاد برنامه ریزی شهری سال 91 و 92 رو نداره؟

اگه با پاسخنامه باشه که دیگه عالیه
آخرین ارسال های من :

دلهای پاک خطا نمی کنند سادگی می کنند و امروز سادگی

پاکترین خطای دنیاست

پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
اگه میشه لطفا طراحی شهری هم بذارید
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط ehsan7550
من خیلی گشتم ماحصل تلاشهام به شرح زیر و غم انگیزه البته -_-
عصر کنکاش رو که همه میگفتن رفتم فقط تا سال 90 رو دارن و گفتن تا کنکور 93 چاپ جدید ندارن
سوالهای سال 92 برنامه ریزی شهری و منطقه ای رو از همین سایت ایران شهرساز پیدا کردم اقای علیرضا تو یکی از تاپیکها گذاشته بودن،اتچ کردم.(لینک پست اقای علیرضا http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=15971)
برای سال 91 هرچی گشتم هیچ اثری از سوالهای سال 91 برنامه ریزی شهری نبود نهایتا رسیدم سایت sanjesh3
که فقط سوال طراحی شهری رو داشت اونم پولی.اونم خریدم میذارم اینجا .
جریان چیه ؟چرا سال 91 برنامه ریزی شهری نیست سوالاش؟پاسخنامه کسی نداره؟خسته شدم انقد گشتم :(

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   iranshahrsaz.com-azad 1392-barnamerizishahri.zip (اندازه: 6.59 MB / تعداد دفعات دریافت: 75)
.pdf   60207_aa91.pdf (اندازه: 448.28 KB / تعداد دفعات دریافت: 96)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، ehsan7550 ، alireza
(۱۳۹۳-۲-۳۰، ۰۱:۲۹ صبح)sara.k نوشته است: من خیلی گشتم ماحصل تلاشهام به شرح زیر و غم انگیزه البته -_-
عصر کنکاش رو که همه میگفتن رفتم فقط تا سال 90 رو دارن و گفتن تا کنکور 93 چاپ جدید ندارن
سوالهای سال 92 برنامه ریزی شهری و منطقه ای رو از همین سایت ایران شهرساز پیدا کردم اقای علیرضا تو یکی از تاپیکها گذاشته بودن،اتچ کردم.(لینک پست اقای علیرضا http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=15971)
برای سال 91 هرچی گشتم هیچ اثری از سوالهای سال 91 برنامه ریزی شهری نبود نهایتا رسیدم سایت sanjesh3
که فقط سوال طراحی شهری رو داشت اونم پولی.اونم خریدم میذارم اینجا .
جریان چیه ؟چرا سال 91 برنامه ریزی شهری نیست سوالاش؟پاسخنامه کسی نداره؟خسته شدم انقد گشتم :(

ممنون مهندس به خاطر کار ارزشمندتون.

منم خیلی دنبال سوالات سال 91 برنامه ریزی شهری گشتم ولی متأسفانه نتیجه نگرفتم

پاسخ
تشکر از شما
آخرین ارسال های من :

پاسخ
عضویت ویژه رایگان برای هر عضوی که سوالات سال 91 را به ایمیل ایران شهرساز iranshahrsaz@yahoo.com ارسال کند.

پاسخ
91 که توی همین سایت هست!! البته طراحی شهری هست. برنامه ریزیو میگید شما؟؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    شما آزاد 91 برنامه ریزی شهری را دارید؟
    آخرین ارسال های من :

[تصویر:  1407685415.gif]
    نظر شما برای ما ارزشمند است
    بروزترین سایت معماری
    [تصویر:  1407685415.gif]

پاسخ
     سپاس شده توسط alireza

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نوجوان 14 ساله از دیار هکمتانه (همدان) استاد دانشگاه شد niloofar83 0 1,762 ۱۳۹۱-۳-۵، ۰۳:۰۲ عصر
    آخرین ارسال: niloofar83
      زبان تخصصی برنامه ریزی شهری دانشگاه تبریز- درس دکتر حسین زاده دلیر1 aiubmaroofi 3 3,790 ۱۳۹۱-۲-۲۴، ۰۸:۵۲ عصر
    آخرین ارسال: haydariyan
      زبان تخصصی برنامه ریزی شهری دانشگاه تبریز- درس دکتر حسین زاده دلیر aiubmaroofi 1 4,346 ۱۳۹۱-۲-۲۴، ۱۱:۱۰ صبح
    آخرین ارسال: FaTyJo0oN

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان