امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شنیدم که 21 خردا مرحله دوم هست واقعا خرداده؟
پیام یکی از اعضا:
شنیدم که 21 خردا مرحله دوم هست واقعا خرداده؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
یله همینطوره خرداده اما چندم معلوم نیست
آخرین ارسال های من :

پاسخ
تازه فردا اعلام میشه که کنکور اسکیس کیه........هنوز معلوم نیست خرداد یا تیر......امیدوارم تیر باشه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    من نمیدونم کجا خوندم ولی گفته بودن که به خاطر ماه رمضون قصد دارن همه ازمونهای عملی رو قبل ماه رمضون بگیرن

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مشاوره مرحله اول کنکور برنامه ریزی شهری 94 327 130 36,312 ۱۳۹۵-۶-۱۷، ۰۱:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: neginazin
      سه تا از کتاب های ارشد شهرسازی که عبارتند از: مقررات شهرسازی و معماری و مصوبات شورای عالی، مکان های عمومی فضاهای شهری کر mahya93 3 1,486 ۱۳۹۴-۶-۲۰، ۰۴:۲۸ صبح
    آخرین ارسال: mahya93
      مشاوره مرحله اول طراحی شهری سال 95 mojtaba.db 7 3,373 ۱۳۹۴-۵-۴، ۰۶:۱۶ عصر
    آخرین ارسال: maral.msd
      مشاوره برای آزمون مرحله اول سال 95 mojtaba.db 4 1,941 ۱۳۹۴-۴-۱۵، ۰۸:۳۳ صبح
    آخرین ارسال: n.houresfand
      مشاوره مرحله اول 94 گرایش طراحی شهری alireza 17 5,187 ۱۳۹۴-۳-۲۳، ۱۱:۳۰ صبح
    آخرین ارسال: Sh@bn@m
      مشاوره برنامه ریزی لازم هست بدونیم شهرهایی صنعتی در چه سالهایی بوجود آمده اند مثل صنعتی کرمانشاه و... alireza 1 1,266 ۱۳۹۳-۸-۱، ۰۶:۱۱ عصر
    آخرین ارسال: ایلیا
    Rainbow آزمونهای آنلاین و رایگان زبان عمومی ارشد و دکتری (۸ مرحله) generalenglish 0 1,491 ۱۳۹۳-۷-۲۵، ۰۱:۴۶ عصر
    آخرین ارسال: generalenglish
      برنامه هفته دوم طراحی شهری ریحانه 8 3,292 ۱۳۹۳-۴-۲۲، ۰۵:۲۴ صبح
    آخرین ارسال: arch7070
      با رتبه 645 امکان قبولی روزانه و شبانه هست؟ اگه بله باید اسکیس چند درصد بزنم؟و شانس alireza 3 1,857 ۱۳۹۳-۳-۱۲، ۱۱:۳۳ صبح
    آخرین ارسال: fatemeh.fattahi
      رتبم شد 248 ...ميخوام تا آخرش برم ايشالا مرحله 2 جبران كنم و روزانه رو بيارم alireza 1 1,452 ۱۳۹۳-۲-۲۸، ۱۰:۵۷ صبح
    آخرین ارسال: foroogh.r

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان