امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بروزه فضای شهری در یزد اصفهان شیراز تهران
سلام و وقت بخیر خدمت همه ی دوستان عزیز و بزگوار خواستم ببینم میتونید یه بروزه فضای شهری اماده یا کار شده تو تهران شیراز اصفهان مشهد یزد بهم بدید یا راهنماییم کنید ازکجا بیدا میتونم کنم یه بهم اسم چندتا فضای شهری تو این شهرها بهم بدید البته باید اولش اثباتش کنم که چرا فضای شهری است بعد به بررسی اون ببردازم یک دنیا سباس گزارم خواهش میکنم بهم کمک کنید خیلی ضروری و مهم است

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
(۱۳۹۳-۲-۲۲، ۱۰:۱۷ عصر)jani501 نوشته است: سلام و وقت بخیر خدمت همه ی دوستان عزیز و بزگوار خواستم ببینم میتونید یه بروزه فضای شهری اماده تو تهران شیراز اصفهان ب یزد بهم بدید یا راهنماییم کنید ازکجا بیدا میتونم کنم البته باید اولش اثباتش کنم که چرا فضای شهری است بعد به بررسی اون ببردازم یک دنیا سباس گزارم خواهش میکنم بهم کمک کنید خیلی ضروری و مهم است
من پروژه فضای شهری : میدان امام خمینی تهران رو دارم ... اگه به درتتون میخوره برتون بفرستم .؟
آخرین ارسال های من :

باد وزيدن گـرفت ، قـــلب مــــرا هـــم ببرد   *  قـــلب مـــــرا دســـت آن دلـــــبر زيـبا ســپرد*
قلب من از سنگ بود ، با نگـهش آب شـد *  بهــر وصال رخـش ، عاشـــق و بی تاب شـد*
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، Brightness ، jani501
میدان حر.این خیلی خوبه.فکر کنم به دردتون بخوره

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   meydane hor1.pdf (اندازه: 6.03 MB / تعداد دفعات دریافت: 124)
آخرین ارسال های من :

کارشناسی معماری و کارشناسی ارشد شهرسازی دانشگاه قزوین
پاسخ
 سپاس شده توسط Arch Mahmoud ، jani501 ، Brightness ، reyhan babaie

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره شرایط استفاده از فرصت تجمعی در برنامه ریزی شهری khansa 0 771 ۱۳۹۵-۳-۱۵، ۰۹:۱۲ عصر
آخرین ارسال: khansa
  سوال در مورد پروانه ی نظام مهندسی sajjadsh888 1 908 ۱۳۹۴-۹-۲۱، ۱۱:۵۳ عصر
آخرین ارسال: saminta
  بنده ترم آخر ارشد طراحي شهري هستم چه گرايشهايي در دكترا ميتونم شركت كنم؟ hossein51 0 774 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۰۵:۱۶ عصر
آخرین ارسال: hossein51
  مشاوره کمک کمک فوری در مورد برندینگ شهری محمد یگانه 3 2,673 ۱۳۹۳-۱۰-۲۲، ۱۰:۱۱ صبح
آخرین ارسال: amindatcom
  اشتباه در پرداخت سایت ( تومان - ریال ) deltora 1 1,198 ۱۳۹۳-۱-۱۹، ۰۷:۰۰ عصر
آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان