امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج اولیه کنکور طراحی شهری 93
لطفا راهنمایی کنید 334 طراحی شهری ..... با چند درصد اسکیس میشه شبانه قبول شد ؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط sasan_arzani
[quote='happy.star' pid='66496' dateline='1399894356']
[/quote

جزو 20 درصد اول باید باشید... چند درصد مهم نیست شما بشینید تلاشتون رو بکنید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
(۱۳۹۳-۲-۲۲، ۰۲:۴۰ عصر)a.n. نوشته است: سلام....مهندس من 139 شدم.تهران روزانه یا شبانه قبول میشم؟ احتمالل کجا قبول میشم؟

سلام بله با تلاش زیاد قبول میشین ولی احتمال شهستان اوردنتون بیشتره ... ازدست ندین فرصتتونو با این رتبه حتما میتونید قبول شید

پاسخ
الو... کسی نمی خواد به من جواب بده؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۲-۲۲، ۰۳:۳۸ عصر)foroogh.r نوشته است: [quote='happy.star' pid='66496' dateline='1399894356']
[/quote

خیلی ممنون دانشگاههای پردیس چی اونا رو قبول میشم؟
به نظرتون اینجوری پردیس ها رو انتخاب کنم خوبه ؟
پردیس تهران واحد البرز
پردیس تربیت مدرس
پردیس تهران کیش
پردیس یزد

پاسخ
(۱۳۹۳-۲-۲۴، ۰۱:۲۵ صبح)happy.star نوشته است:
(۱۳۹۳-۲-۲۲، ۰۳:۳۸ عصر)foroogh.r نوشته است: [quote='happy.star' pid='66496' dateline='1399894356']
[/quote

پردیس تهران واحد البرز
پردیس تربیت مدرس
پردیس تهران کیش
پردیس یزد

سلام... به نظر من کلا پردیسهارو انتخاب نکنین! بله با رتبه 50-600 هم میشه اونارو قبول شد.. در واقع اصلا نیازی به کنکور نیست اونا همه جوره شمارو قبول میکنن!!!ولی با تلاش خیلی زیاد شبانه رو میتونید بیارید.. باید بین 100 نفر باشید تا بتونید شبانه یا روزانه قبول شید دیگه خودتون ببینید چقدر باید تلاش کنید..خیلی

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
(۱۳۹۳-۲-۲۲، ۰۹:۰۷ صبح)targol.s نوشته است: من کنکور طراحی شهری 215 شدم توروخدا یکی بگه باید اسکیس چند بزنم که تهران قبول شم؟ 63اصلا با این رتبم جایی قبول می شم یا اسکیس ندم و از الان برای سال دیگه بخونم؟

با سلام... حتما اسکیس رو بدین وحسابی آماده شید... تهران رو بعید میدونم ولی شهرستانهارو با تلاش زیاد میتونید

پاسخ
سلام بین دانشگاه های تبریز و اصفهان و یزد و شیراز کدومش تو اولویته؟ محل سکونت تهران در نظر بگیرید. بین دانشگاه قزوین و دانشگاه هنر تهران چطور؟ دانشگاه تربیت معلم چطوریه؟ کلا ترتیب دانشگاهها چطوری باید باشه؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۲-۲۴، ۱۰:۰۷ صبح)foroogh.r نوشته است:
    (۱۳۹۳-۲-۲۴، ۰۱:۲۵ صبح)happy.star نوشته است:
    [/quote

پردیس تهران واحد البرز
    پردیس تربیت مدرس
    پردیس تهران کیش
    پردیس یزد

سلام... به نظر من کلا پردیسهارو انتخاب نکنین! بله با رتبه 50-600 هم میشه اونارو قبول شد.. در واقع اصلا نیازی به کنکور نیست اونا همه جوره شمارو قبول میکنن!!!ولی با تلاش خیلی زیاد شبانه رو میتونید بیارید.. باید بین 100 نفر باشید تا بتونید شبانه یا روزانه قبول شید دیگه خودتون ببینید چقدر باید تلاش کنید..خیلی
    پردیس ها که بد نیست تا جایی که تحقیق کردم استادهای پردیس با واحد اصلی یکی هستن خصوصا پردیس بهشتی و علم و صنعت خیلی تعریف میکنن اما از پردیس مدرس خبر ندارم
    منم پارسال با رتبه حدودا ۳۰۰ (مرحله۲) هیچ کدوم از پردیسها رو قبول نشدم ....!
    ببخشید مهندس فروغ ولی اصلا اینطور نیست که،همه جوره قبول کنند من پارسال ازمون داخلی پردیس علم و صنعت و بهشتی رو شرکت کردم علم و صنعت یه ازمون کتبی گرفت بعد ۱۷ نفر برای مصاحبه یعنی اسکیس دعوت کرد که من اسکیس رد شدم اصلا هم اسون نمیگیرن
    بهشتی هم از حدود ۴۰ یا ۵۰ نفر شرکت کننده ای که داشت در ازمون اسکیس داخلی خود دانشگاه فقط ۴ نفر پذیرفت!!
    فقط بین همه باب شده که پردیس هر رتبه ای رو میگیره اما اینطور نیست
    امیدوارم شبانه بیارم و ممنون از راهنماییتون

پاسخ
    up...
    آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      کارگروه مرحله اول طراحی شهری 94 iransketch.ir/shahrsazi 1 2,454 ۱۳۹۳-۴-۳۰، ۱۱:۱۳ صبح
    آخرین ارسال: Brightness
      سوال اسکیس طراحی شهری 1392 iransketch.ir/shahrsazi 0 2,421 ۱۳۹۳-۴-۱۵، ۱۲:۲۶ عصر
    آخرین ارسال: iransketch.ir/shahrsazi
      سوال اسکیس طراحی شهری 1392 iransketch.ir/shahrsazi 0 1,595 ۱۳۹۳-۴-۱۴، ۱۲:۲۱ عصر
      سوال اسکیس طراحی شهری 1392 iransketch.ir/shahrsazi 0 1,588 ۱۳۹۳-۴-۱۳، ۱۲:۱۷ عصر
      آزمون پنجم رایگان مرحله دوم 93 برنامه ریزی شهری شروع شد iransketch.ir/shahrsazi 0 1,556 ۱۳۹۳-۴-۱، ۱۱:۰۴ صبح
      اتمام کنکور طراحی شهری 93 و برنامه ریزی 93 iransketch.ir/shahrsazi 2 2,159 ۱۳۹۳-۴-۱، ۱۰:۵۶ صبح
    آخرین ارسال: roza*
      اقلیم 3/گرم و مرطوب ویژه طراحی شهری iransketch.ir/shahrsazi 2 2,515 ۱۳۹۳-۴-۱، ۱۰:۲۹ صبح
    آخرین ارسال: zahra2130
      4شنبه شب،28 خرداد 93 iransketch.ir/shahrsazi 0 881 ۱۳۹۳-۳-۲۸، ۱۰:۴۶ عصر
      آزمون پنجم رایگان مرحله دوم 93 برنامه ریزی شهری شروع شد iransketch.ir/shahrsazi 0 1,577 ۱۳۹۳-۳-۲۴، ۰۴:۱۹ عصر
      سوال اسکیس طراحی شهری 1392 iransketch.ir/shahrsazi 2 1,726 ۱۳۹۳-۳-۲۴، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: godonly.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان