امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرسنجی شماره 2:موافقید فایلهای mp3 کتابهای مرجع را برای پخش در هدر سایت قرار دهیم؟
نظرسنجی شماره 2:موافقید فایلهای mp3 کتابهای مرجع را برای پخش در هدر سایت(امکان متوقف کردن و انتخاب فایل بعدی) قرار دهیم؟
1-بله
2-خیر
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
دوستان سعی میکنیم هر 10 تا 20 رای شما را در همین تاپیک اعلام کنیم.
با تشکر

پاسخ
سلام جناب آقای مهندس دهقان گرامی

ایندفعه بنده هم بله هم خیر هستم ، بله برای اینکه محیط علمی هرچه علمی تر بشه بهتره و امکان استفاده از فرصت هایی که با پشت سیستم نشستن براحتی از دست میره و میشه با گوش دادن به کتاب ها از این فرصت ها استفاده کرد.

خیر برای اینکه با احتمال اینکه ممکنه باعث سنگین شدن صفحات بشه و با کند شدن و پایین آمدن سرعت در موقع بارگذاری و لود شدن صفحات ، و خصوصا در مواقعی که سرعت اینترنت پائین هست این مشکلات پیش بیاد و کاربرانی که از سرعت های معمولی استفاده می کنند با این مشکل بیشتر مواجه شوند.

به نظرم اگر صفحه ای مخصوص برای این کتاب ها در نظر گرفته بشه و با آدرس دهی این صفحه در صفحه اصلی یا هدر تمام صفحات سایت ، اعضایی که تمایل دارند از این امکان استفاده نمایند با مراجعه به صفحه مربوطه از کتابها استفاده کنند.

به همین خاطر در نظر سنجی گزینه ای به دلیل عدم شناخت کافی خودم در این باره شرکت نکردم. از این بابت هم عذرخواهی میکنم.

با تشکر و موفق باشید
آخرین ارسال های من :

پاسخ
بله موافقم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    دوستان چرا تو نظر سنجی شرکت نمیکنید؟؟؟؟؟[img]images/smilies/sheklak2/w58.gif[/img]

پاسخ
    [img]/images/smilies/sheklak/4.gif[/img] این چیز عادیه[img]/images/smilies/sheklak/26.gif[/img]
    منم موافقم. اگر خواستین کمکی برای ضبط فایل من هستم
    آخرین ارسال های من :

[تصویر:  1407685415.gif]
    نظر شما برای ما ارزشمند است
    بروزترین سایت معماری
    [تصویر:  1407685415.gif]

پاسخ
     سپاس شده توسط atelieahjam ، Brightness
    باید یه جلسه بزاریم که جرا بچه ها شرکت نمیکنن تو نظر سنجیا یا بقیه بحثا!! به نظرم این مورد واجب تر از کنکوره [img]images/smilies/sheklak2/ws3.gif[/img]

پاسخ
    (۱۳۹۳-۶-۳، ۰۷:۳۲ عصر)'نجران' نوشته است: باید یه جلسه بزاریم که جرا بچه ها شرکت نمیکنن تو نظر سنجیا یا بقیه بحثا!! به نظرم این مورد واجب تر از کنکوره [img]images/smilies/sheklak2/ws3.gif[/img]

با سلام
    پس یه نظرسنجی بگذارید که چرا کسی در نظرسنجی شرکت نمیکنه ، به نظرم کسی در این نظرسنجی هم شرکت نخواهد کرد.
    با تشکر

پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness
    [img]/images/smilies/sheklak/4.gif[/img]

پاسخ
    سلام
    بسیار خوبه من هم موافقم 1

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,817 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
      آخرین ارسال: gholamirayan
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,477 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,379 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
        ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,366 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
      آخرین ارسال: nassi
        راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 742 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
        اصطلاحات کتاب تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران ( حسین سلطانزاده ؛ اسامی قدیم شهرها ) alireza 0 1,011 ۱۳۹۵-۸-۱۵، ۱۲:۴۳ صبح
        شهرنشینی در امریکا (چند نکته ی ساده از کتاب تاریخ شکل شهر) alireza 0 992 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح
        چکیده ای از شهرسازی در دوران صفویه alireza 0 799 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۲ صبح
        خلاصه شماره 1 از 14 ،خلاصه کتاب طرحها و برنامه های شهرسازی ( دکتر مصطفی بهزادفر ) alireza 0 962 ۱۳۹۵-۸-۳، ۰۳:۳۱ صبح
        خلاصه شماره 5 از 14 خلاصه -آزتک،مایا،اینکا (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 667 ۱۳۹۵-۸-۳، ۰۳:۳۰ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان