امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شما کار با ahp وار هستید/؟یه سوال برام پیش اومده شاید شما بتونید جواب بدید
پیام یکی از اعضا در چت:
سلام.میبخشید یه سوال داشتم شما کار با ahp وار هستید/؟یه سوال برام پیش اومده شاید شما بتونید جواب بدید
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
سلام، من تقریباً وارد هستم. سوالتون رو بگین مهندس، اگه بلد باشم خوشحال می شم بتونم جواب بدم...

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۳-۱۵، ۱۱:۳۲ عصر)pedram_urbanist نوشته است: سلام، من تقریباً وارد هستم. سوالتون رو بگین مهندس، اگه بلد باشم خوشحال می شم بتونم جواب بدم...
    سلام اگر مشکلی نیست قستی را بزاریم شما جواب دوستان را بدهید.

پاسخ
    نه چه مشکلی، آره حتماً، خوشحال می شم.

پاسخ
    تشکر از شما
    فردا کارهاش را انجام میدهم و ان شالله کار را شروع خواهیم کرد.

پاسخ
    ان شاءالله :)

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      دو سوال در مورد نقشه برداری-پیچ روی دوربین های تئودولیت هست که off و on داره alireza 0 856 ۱۳۹۴-۸-۲۸، ۰۳:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      من نرم افزار gis رو حدود دو سال پیش خریدم الان پیغام میده که منقضی شده alireza 1 1,037 ۱۳۹۳-۱۱-۳۰، ۰۸:۱۹ عصر
    آخرین ارسال: ایلیا
      اینجا کسی هست که سی دی اس کار کرده باشه؟ alireza 4 1,831 ۱۳۹۳-۹-۱۴، ۰۱:۰۰ عصر
    آخرین ارسال: haydariyan
      درخواست رایگان سوالات دکتری دانشگاه آزاد با جواب مربوط به سال 91 تا 93 alireza 0 1,057 ۱۳۹۳-۹-۱۴، ۱۱:۳۶ صبح
      سوال فوری در مورد ahp و gis masoudrom 8 3,244 ۱۳۹۳-۹-۱۲، ۰۳:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: 9123533029
      درخواست رایگان سوال درباره تاثیر تفکر رئالیستی atelieahjam 5 2,374 ۱۳۹۳-۹-۱۰، ۰۱:۱۵ صبح
    آخرین ارسال: maspory
      هدیه 400 پایان نامه شهرسازی در عوض آموزش ahp و gis masoudrom 0 1,042 ۱۳۹۳-۹-۱۰، ۱۲:۵۲ صبح
    آخرین ارسال: masoudrom
      درخواست رایگان من یه سوال دارم دوره های مختلف مورفولوژیک یعنی چه دوره هایی؟! alireza 2 1,551 ۱۳۹۳-۹-۱۰، ۱۲:۰۹ صبح
      درخواست رایگان یه توضیح درمورد action plan و اورگول؟ alireza 9 2,649 ۱۳۹۳-۸-۱۸، ۰۸:۰۸ عصر
    آخرین ارسال: foroogh.r
      درخواست رایگان لیست شرکت های مشاور در کرج و کار شهرسازی در کرج پیدا میشه؟ alireza 0 1,852 ۱۳۹۳-۸-۶، ۱۱:۵۸ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان