ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
31
RE: میزگرد موضوع فضای شهری سواحل
باید چه چیزهایی رو در نظر بگیریم تا یک فضای شهری حاشیه رود خانه فضای مناسبی باشه؟؟برای این باید ابتدا نمونه های موفق رو بررسی کنیم...
آخرین ارسال های من :

" تمدن، تنها زاییده اقتصاد برتر نیست، درهنروادب و اخلاق هم باید متمدن بود و برتری داشت "  

لویی پاستور 
32
هدف اصلی طراحی فضای شهری در کناره رودخانه فرهنگ شهرسازی غنی ایرانی بوده که در نظر گرفتن و تلفیق عناصر اسلامی، بومی و پایداری بعنوان محیطی مناسب برای حضور مردم بگونه ای که هم پاسخگو نیازهای مادی و هم معنوی آنها باشند
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  1407685415.gif]
نظر شما برای ما ارزشمند است
بروزترین سایت معماری
[تصویر:  1407685415.gif]

سپاس شده توسط: haydariyan
33
(1393-2-9، 09:10 عصر)leila نوشته است: هدف اصلی طراحی فضای شهری در کناره رودخانه فرهنگ شهرسازی غنی ایرانی بوده که در نظر گرفتن و تلفیق عناصر اسلامی، بومی و پایداری بعنوان محیطی مناسب برای حضور مردم بگونه ای که هم پاسخگو نیازهای مادی و هم معنوی آنها باشند

نمونه های موفقش هم پاریس, وین, لندن و ... هست

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: dementor ، haydariyan
34
فضا های شهری موفق کنار رود ها دو دسته هستن به نظر من یکسری فضاهایی پر ازداحام با کاربری های خدمات به استفاده کنندگان فضا و دیگری با محیطی خالی از کاربری ها با حضور عناصر طبیعی و قرار گیری کاربری هایی خدماتی و اقامتی در یک لایه عقب تر

سپاس شده توسط: dementor ، Brightness ، haydariyan
35
از این رو در استانهای شمالی کشور وجود رودخانه های متعدد این فرصت را جهت ایجاد فضاهیا شهری میدهد، به عنوان نماد و نشانه هویت شهر

36
[تصویر:  home_night_banner.jpg]
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
37
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcTB4jgGv0H5LAl8ZHeTLcX...zXPGEgGIwQ]

38
در رودخانه بابلرود هم یک رستوران به شکل کشتی ساختند که موقع ساخت می گفتند با یکسری مشکلات و عدم صدور مجوز و اینجور چیزها روبرو شد که بهرحال کار ساختش به اتمام رسید و چند سالی هم هست که ازش بهره برداری میکنند.

بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: dementor ، haydariyan
39
خب اصفهونی که زیاد داریم، در مورد فضاهای کنار زاینده رود میتونید بگید. نمونه های ایرانی رو هم بیشتر بشناسیم .

سپاس شده توسط: atelieahjam
40
کسی از دوستان از تاریخچه این طرح ها اطلاعی داره؟؟؟ اولین باز کجا ایجاد شده؟؟تو ایران کی شروع شده؟؟؟

سپاس شده توسط: atelieahjam
موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  بازبینی باغ ایرانی بعنوان یک فضای شهری Brightness 33,560 1394-8-15، 03:51 عصر
آخرین ارسال: akram2
  گردشگری شهری Urbanist 33,130 1393-7-11، 01:19 عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  میزگرد....خط قرمز شهرسازی چیه؟ زمردیان 19,960 1393-5-11، 06:40 عصر
آخرین ارسال: KOMAILNAZARI
Exclamation برنامه ریزی شهری یا طراحی؟ jani501 2,049 1393-2-27، 08:15 عصر
آخرین ارسال: jani501
  میزگرد....متمایز از سایر فروم های شهرسازی زمردیان 2,385 1392-12-19، 11:49 عصر
آخرین ارسال: زمردیان
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آمار انجمن
آخرين ارسال ها
موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
  دانلود سوال آزمون نظام مهندسی معماری(طراحی)-بدون پاسخ/آذر 92 دیروز Sahab alireza سوالات
  چهارمین کنفرانس پژوهش درعلوم ومهندسی و کنگره بین المللی عمران، معماری و شهر... 9-16 Sahab Sahab اخبار همایش ها
  چهارمین همایش ملی معماری و شهر پایدار - دانشگاه شهید رجایی تهران 9-16 Sahab Sahab اخبار همایش ها
  سومین کنفرانس بین المللی یافته های نوین عمران, معماری و صنعت ساختمان ایران 9-16 Sahab Sahab اخبار همایش ها
  ?دریافت دفترچه راهنمای آزمون دوره های کارشناسی ارشد سال 1398 9-16 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
  GIS تهران کامل 9-13 ایلیا alireza طرح تفصیلی شهرهای ایران dwg و gis
  مشاوره برنامه ریزی  مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور ... 8-30 mahshid -jm arthonn مشاوره کنکور
  میزگرد موضوع فضای شهری سواحل 8-30 alireza arthonn میز گرد
  یه روز یه مهندسه.... 8-30 marziyeh.b arthonn گفتگوی آزاد
  درخواست شمابرای تشکیل گروه شهرسازی-معماری دانشگاهی که درآن درس خوانده اید ی... 8-30 alireza arthonn درخواست شما برای تشکیل گروه شهرسازی و ...
  تجارب گردشگری پایدار در خارج به درخواست یکی از اعضا 8-22 sasan_arzani dhiver1 توسعه پایدار
  معرفی وب سایت چهارراه 8-14 atelieahjam yaldaa60 معرفی سایت های مرتبط باشهرسازی
  نقشه اتوکد شهر قزوین به صورت رایگان و کامل 30 مگابایت 8-8 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه
  منابع کامل ارشد معماری-مهم 8-2 mahan alireza سوالات کنکور معماری و عمران
  غیر رایگان  دانلود جزوه فنون و روش های برنامه ریزی-قسمت دوم و پایانی 8-1 0RKIDEH alireza تحقیقات ،جزوات(vip-2)
با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
جستجو
جستجوی گوگل