ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
31
RE: میزگرد موضوع فضای شهری سواحل
باید چه چیزهایی رو در نظر بگیریم تا یک فضای شهری حاشیه رود خانه فضای مناسبی باشه؟؟برای این باید ابتدا نمونه های موفق رو بررسی کنیم...
آخرین ارسال های من :

" تمدن، تنها زاییده اقتصاد برتر نیست، درهنروادب و اخلاق هم باید متمدن بود و برتری داشت "  

لویی پاستور 
32
هدف اصلی طراحی فضای شهری در کناره رودخانه فرهنگ شهرسازی غنی ایرانی بوده که در نظر گرفتن و تلفیق عناصر اسلامی، بومی و پایداری بعنوان محیطی مناسب برای حضور مردم بگونه ای که هم پاسخگو نیازهای مادی و هم معنوی آنها باشند
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  1407685415.gif]
نظر شما برای ما ارزشمند است
بروزترین سایت معماری
[تصویر:  1407685415.gif]

سپاس شده توسط: haydariyan
33
(1393-2-9، 09:10 عصر)leila نوشته است: هدف اصلی طراحی فضای شهری در کناره رودخانه فرهنگ شهرسازی غنی ایرانی بوده که در نظر گرفتن و تلفیق عناصر اسلامی، بومی و پایداری بعنوان محیطی مناسب برای حضور مردم بگونه ای که هم پاسخگو نیازهای مادی و هم معنوی آنها باشند

نمونه های موفقش هم پاریس, وین, لندن و ... هست

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: dementor ، haydariyan
34
فضا های شهری موفق کنار رود ها دو دسته هستن به نظر من یکسری فضاهایی پر ازداحام با کاربری های خدمات به استفاده کنندگان فضا و دیگری با محیطی خالی از کاربری ها با حضور عناصر طبیعی و قرار گیری کاربری هایی خدماتی و اقامتی در یک لایه عقب تر

سپاس شده توسط: dementor ، Brightness ، haydariyan
35
از این رو در استانهای شمالی کشور وجود رودخانه های متعدد این فرصت را جهت ایجاد فضاهیا شهری میدهد، به عنوان نماد و نشانه هویت شهر

36
[تصویر:  home_night_banner.jpg]
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
37
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcTB4jgGv0H5LAl8ZHeTLcX...zXPGEgGIwQ]

38
در رودخانه بابلرود هم یک رستوران به شکل کشتی ساختند که موقع ساخت می گفتند با یکسری مشکلات و عدم صدور مجوز و اینجور چیزها روبرو شد که بهرحال کار ساختش به اتمام رسید و چند سالی هم هست که ازش بهره برداری میکنند.

بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: dementor ، haydariyan
39
خب اصفهونی که زیاد داریم، در مورد فضاهای کنار زاینده رود میتونید بگید. نمونه های ایرانی رو هم بیشتر بشناسیم .

سپاس شده توسط: atelieahjam
40
کسی از دوستان از تاریخچه این طرح ها اطلاعی داره؟؟؟ اولین باز کجا ایجاد شده؟؟تو ایران کی شروع شده؟؟؟

سپاس شده توسط: atelieahjam
موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  بازبینی باغ ایرانی بعنوان یک فضای شهری Brightness 32,927 1394-8-15، 03:51 عصر
آخرین ارسال: akram2
  گردشگری شهری Urbanist 32,690 1393-7-11، 01:19 عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  میزگرد....خط قرمز شهرسازی چیه؟ زمردیان 19,787 1393-5-11، 06:40 عصر
آخرین ارسال: KOMAILNAZARI
Exclamation برنامه ریزی شهری یا طراحی؟ jani501 1,985 1393-2-27، 08:15 عصر
آخرین ارسال: jani501
  میزگرد....متمایز از سایر فروم های شهرسازی زمردیان 2,319 1392-12-19، 11:49 عصر
آخرین ارسال: زمردیان
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آمار انجمن
آخرين ارسال ها
موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
  مشاوره برنامه ریزی  مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور ... 7-18 mahshid -jm alireza مشاوره کنکور
  میزگرد موضوع فضای شهری سواحل 7-18 alireza sazmus7 میز گرد
  درخواست راهنمایی برای انتخاب موضوع پایان نامه 7-18 atelieahjam sazmus7 مشاوره متفرقه
  ضوابط جذب هیات علمی دانشگاه آزاد اعلام شد/ شرط سنی و معدل 7-18 Sahab sazmus7 اخبار دانشگاه
  سوالات سراسری ارشد طراحی شهری از سال 84 تا 97 به همراه پاسخنامه 7-15 alireza alireza سوالات سالهای قبل
  مواد امتحانی کنکور دکتری ۹۸ اعلام شد/ ممنوعیت شرکت قبولی‌های ۹۷ 6-30 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
  جزئیات ثبت نام قبول شدگان در دوره ارشد دانشگاه آزاد 97 اعلام شد 6-29 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
  ۳۱ شهریورماه آغاز فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد 6-29 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
  فلش کارت خلاصه کتاب مصوبات شورایعالی شهرسازی و معماری 6-28 alireza alireza منابع غیر رایگان شامل جزوات و خلاصه ها
  نتایج نهایی دانشگاه آزاد در کنکور ارشد ۹۷ اعلام شد 6-27 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
  کتاب بازآفرینی و حفاظت از میراث شهری 6-23 alireza alireza کتب فارسی(vip-2)
  اعلام نتایج نهایی دکتری ازاد 97 6-18 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
  خلاصه کتاب ساخت شهر و معماری در اقلیم گرم و خشک، طراحی شهری: هنر نو کردن سا... 6-17 alireza alireza منابع غیر رایگان شامل جزوات و خلاصه ها
  خلاصه شهرسازی معاصر از نخستین سرچشمه ها تا منشور آتن به نوشته واتسلاف اوستر... 6-17 alireza alireza منابع غیر رایگان شامل جزوات و خلاصه ها
  پلان اتوکدی رستوران dwg 6-17 alireza alireza نقشه کد معماری
با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
جستجو
جستجوی گوگل