امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمایی برای موضوع پایان نامه
سلام. بچه ها من برای موضوع پایان نامه کارشناسی ارشدم "برنامه ریزی شهری" کمک می خواستم. خیلی گیج و سردرگم هستم نمی دونم چه موضوعی رو انتخاب کنم، به موضوع خاصی علاقه ندارم..... لطفا اگر براتون مقدوره چند تا موضوع به من پیشنهاد بدید تا ذهنم یکم باز بشه، ممنون.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
سلام مهندس

موضوع برای برنامه ریزی شهری فراوان هستش. برای انتخاب موضوع مهمترین اصل داشتن منابع مناسب و در درجه بعدی بکر بودن و تازگی ان هستش ولی هستند کسانس که همون موضوعات معمول بین دانشجویان رو انتخاب میکنن.

برای خلاص شدن از این سردرگمی بهتره در ابتدا توانایی خودتون رو در نظر بگیرید که میخواهید با پرسشنامه کار کنید یا نرم افزار بعد از اون میتونید با مراجعه به سایت دانشگاههای تهران بهشتی دانشگاه ازاد و دیگر دانشگاههایی که شهرسازی رو در مقطع ارشد دارند و سرچ در بخش پایان نامه ها عنوان و 10 صفحه اول همه پایان نامه رو برای شما جستجو میکنه با مطالعه موضوعات شناخت خوبی نسبت به مشکلات و معظلات شهری و اینکه دیگران چه کاری کرده اند برای شما بدست می آید با انتخاب تعدادی موضوع به سراغ اساتید و مدیر گروههتان رفته و با مشورت وی میتونید موضوع خود را متناسب با تونایی علاقه و ظرفیت علمی ایجاد شده و اینکه استاد راهنمایی که انتخاب خواهید کرد نسبت به ان موضوع شناخت داشته باشد موضوع را انتخاب و کار خویش را اغاز خواهید نمود.
آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
پاسخ
 سپاس شده توسط URBAN 98 ، haydariyan ، alireza ، atelieahjam ، moni_utopia ، foroogh.r
(۱۳۹۳-۱-۲۸، ۱۰:۳۸ عصر)Maravia نوشته است: سلام مهندس

موضوع برای برنامه ریزی شهری فراوان هستش. برای انتخاب موضوع مهمترین اصل داشتن منابع مناسب و در درجه بعدی بکر بودن و تازگی ان هستش ولی هستند کسانس که همون موضوعات معمول بین دانشجویان رو انتخاب میکنن.

برای خلاص شدن از این سردرگمی بهتره در ابتدا توانایی خودتون رو در نظر بگیرید که میخواهید با پرسشنامه کار کنید یا نرم افزار بعد از اون میتونید با مراجعه به سایت دانشگاههای تهران بهشتی دانشگاه ازاد و دیگر دانشگاههایی که شهرسازی رو در مقطع ارشد دارند و سرچ در بخش پایان نامه ها عنوان و 10 صفحه اول همه پایان نامه رو برای شما جستجو میکنه با مطالعه موضوعات شناخت خوبی نسبت به مشکلات و معظلات شهری و اینکه دیگران چه کاری کرده اند برای شما بدست می آید با انتخاب تعدادی موضوع به سراغ اساتید و مدیر گروههتان رفته و با مشورت وی میتونید موضوع خود را متناسب با تونایی علاقه و ظرفیت علمی ایجاد شده و اینکه استاد راهنمایی که انتخاب خواهید کرد نسبت به ان موضوع شناخت داشته باشد موضوع را انتخاب و کار خویش را اغاز خواهید نمود.

مرسی از راهنمایی خوبتون، خیلی کمکم کردید.

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست پرسشنامه سوا ت urbanism1989 4 1,815 ۱۳۹۳-۵-۲۶، ۰۹:۲۱ صبح
آخرین ارسال: urbanism1989
  درخواست دریافت مقاله از سایت ساینس دایرکت moni_utopia 8 4,295 ۱۳۹۳-۱-۲۹، ۰۹:۳۴ صبح
آخرین ارسال: moni_utopia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان