امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برگزاری دوره های آموزشی آنلاین GIS در ایران شهرساز
واحد آموزش و مشاوره سایت تخصصی ایران شهرساز، در ادامه روند برگزاری کلاس های حضوری جی آی اس، قصد برگزاری کلاس های آموزشی آنلاین رو در سایت داره،لذا از دوستانی که تقاضای شرکت در کلاس ها رو دارند، میخواهیم که در این تاپیک درخواست خودشون رو اعلام کنند و پیشنهادات خودشون رو در مورد ارائه هر چه بهتر و اداره ی کلاس بیان کنند.

سرفصل های آموزشی :
1) فرم برداشت
2) آموزش زدن اکسل برای join کردن به نقشه
3) آموزش نقشه کد برای آماده سازی در

AutoCad

4) آموزش کار با آرک کاتالوگ مانند آموزش ساخت
mdb و طول و عرض جغرافیایی
5) آموزش های مربوط بهjoin کردن نقشه
6) آموزش های مربوط به تولید نقشه مانند کاربری
7) آموزش های مربوط به خروجی گرفتن و ایجاد راهنمای نقشه
8) آموزش کار با geo refrencing
9) آموزش کار باeditor

پیش نیاز: آشنایی مقدماتی با اتوکد و اکسل
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، Sahab ، najme ، نعیمه حیدری ، mahsa.aezzi
سلام
مهندس میشه یکم بیشتر در این زمینه توضیح بدید.استادش،تعدا اعضایی که میتونن شرکت کنن،هزینه اش و...
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
(۱۳۹۳-۱-۲۸، ۱۱:۰۴ صبح)haydariyan نوشته است: سلام
مهندس میشه یکم بیشتر در این زمینه توضیح بدید.استادش،تعدا اعضایی که میتونن شرکت کنن،هزینه اش و...
استاد مواردآموزشی که در فوق نامبردیم، مهندس hamidshahrsaz خواهند بود. هزینه بستگی به نحووه ی اجرای آموزش داره که از شما نظرخواهی شده در این پست. چنانچه موافق به برگزاری کلاس بصورت مجازی که امکان گفت و گوی آنلاین بین اعضا و استادهست، خب هزینه کمی بیشتر خواهد بود. و اگر موافق به برگزاری کلاس و پیش بردنش در تاپیک های آموزشی باشیم،که دسترسی محدود به اعضای ثبت نامی خواهد بود،خب هزینه خیلی کمتر خواهد شد. و یا نه، آموزش رو اگر با فیلم آموزشی ضبط شده جلو ببریم که شما بعد از دریافت فیلم، سوالات خودتون رو بپرسید هم هزینه ش به صورت دیگه ای خواهد بود. اما برای اولین دوره، مهندس حمید شهرساز لطف کردند و گفتند به رایگان برگزار بشه. حالا تا نظر شما عزیزان چی باشه.

پاسخ
 سپاس شده توسط najme ، نعیمه حیدری ، haydariyan
با سلام - بی صبرانه منتظر هستیم:)- ممنون
آخرین ارسال های من :

هنــــوز و تا همیشــه به همین یک آیــه دلخــوشــــم :
    " بندگانم را آگاه کن که من بخشنده‌ی مهـــربانم ! "

:heart:
    پاسخ
    سلام دوستان

اگه قسمت باشه من میخوام کمی از نرم افزار وسیع gis رو برای شا آموزش بدم

این تاپیک زده شده تا ببینیم به نظر دوستان کار چطوری باشه؟ بهوصورت گفتگو؟ فیلم؟ متن یا ....

اینکه رایگان باشه یا پولی؟ (از این جهت که معمولا کسی که هزینه ای میکنه هر چند اندک بیشتر دنبال کار هست و احتمال اینکه وسط کار جا بزنه خیلی کمتر هست)

در ضمن دوستان پیشنهاد دیگه ای دارن در خدمتشون هستیم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness ، haydariyan ، mahsa.aezzi ، نعیمه حیدری
    من هستم برای این دوره . و با پی گیری و بحث در تاپیک هم موافقم. فقط اینکه دسترسی به مطالب فقط برای کسانی که ثبت نام می کنند و پیگیر هستند، در طول دوره محدود بشه.

پاسخ
     سپاس شده توسط najme ، haydariyan
    سلام. فرصت خوبی هست برای یادگیری این نرم افزار کاربردی . من هم هستم .
    من هم موافقم که بعد از اطلاع رسانی به اعضای سایت و ثبت نام گروه کلاس، دسترسی به مطالب (فیلم-متن یا ... ) محدود باشه .

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness
    سلام

نرم افزار جی ای اس مهمترین بسته نرم افزاری برای رشته شهرسازی میباشد و اگر شهرسازی این نرم افزار را بلد باشد میتواند گام بلندی در بازار کار بردارد .متاسفانه در طی ماههای گذشته چندین تاپیک زده شد تا این نرم افزار را به دوستان اموزش داده شود ولیکن در همان ارسالهای اول به فراموشی سپرده شد.مهندس لطفا فقط به پی دی اف اموزشی اکتفا نشود در خاتمه من هم دوست دارم در این کلاس درس شما حضور داشته باشم.
    آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
    پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness
    منم هستم. خودمم قصد داشتم مروری بر آموخته های سابق داشته باشم و اطلاعاتمو در این زمینه گسترش بدم.حالا که گروهی چه بهتر.
    با تشکر فراوان.

پاسخ
     سپاس شده توسط ماراویا ، Brightness
    ایده ی خیلی خوبیه
    پیشنهاد من مکانیابی از طریق جی آی اس هست که خیلی مورد نیازمونه.ولی فکر میکنم برای این مرحله با توجه به سرفصل های ارائه شده زود باشه.
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
     سپاس شده توسط ماراویا

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      داغ>آموزش gis به صورت کاملا رایگان از مبتدی تا پیشرفته در سایت تخصصی gis ایران شهرساز alireza 14 8,871 ۱۳۹۵-۱۲-۱، ۱۰:۵۸ صبح
    آخرین ارسال: sina10
      کلاس gis کاربردی در شهرسازی faribayekta 2 1,186 ۱۳۹۵-۵-۱۹، ۰۶:۰۷ عصر
    آخرین ارسال: anahitaparsa
      کاربرد منطق فازی در GIS ماراویا 2 4,248 ۱۳۹۴-۹-۹، ۰۸:۱۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
    Sad مشکل در نصب gis 10.2 dyara 2 1,581 ۱۳۹۴-۵-۳، ۰۵:۱۷ عصر
    آخرین ارسال: maryam.molaeii
      فروش ویژه gis تمامی مناطق تهران amirurban 0 1,306 ۱۳۹۴-۴-۲۵، ۰۴:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: amirurban
      فروش ویژه فایل تصویری آموزش GIS در مهندسی شهرسازی amirurban 0 1,525 ۱۳۹۴-۴-۲۵، ۰۴:۲۴ صبح
    آخرین ارسال: amirurban
      فیلم آموزشی مکانیابی ایستگاه های آتش نشانی با مدل ahpدر gis masoudjavadpoor 0 1,632 ۱۳۹۴-۴-۲۴، ۰۱:۱۶ عصر
    آخرین ارسال: masoudjavadpoor
      اطلاعیه سوال در مورد network analyse a.esmailzadeh2000@gmail.com 0 871 ۱۳۹۴-۴-۵، ۰۵:۳۷ عصر
    آخرین ارسال: a.esmailzadeh2000@gmail.com
      آموزش تصویری نصب نرم افزار acr gis 9.3 hossein.elma 1 2,306 ۱۳۹۴-۳-۳، ۱۰:۰۸ عصر
    آخرین ارسال: a.porabdollah
      آموزش GIS(مهدی صالحی) faezeh1372 0 1,662 ۱۳۹۳-۱۲-۱۹، ۰۹:۰۳ عصر
    آخرین ارسال: faezeh1372

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان