امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پاسخ داده شده: رشته من معماری بوده و برای کارشناسی ارشد رشته برن
پاسخ داده شده: رشته من معماری بوده و برای کارشناسی ارشد رشته برن

بهتون پیشنهاد می کنم کتاب سوالات و پاسخ تشریحی کنکور عصر کنگاشو بخرید هم سراسری داره هم آزاد تک تک سوالا رو نوشته از کجا گرفته شده

http://www.porsesh.iranshahrsaz.com//ind...how=19#a19

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,184 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
آخرین ارسال: Yas_moradimehr
  فصل جدید در ویرایش کتاب معماری معاصر غرب قبادیان alireza 59 16,515 ۱۳۹۴-۹-۳۰، ۱۲:۵۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  منابع پیشنهادی به بنده جهت شرکت در آزمون ارشد معماری سال 95 ali_tavanaie 2 1,328 ۱۳۹۴-۹-۲۴، ۱۱:۱۰ صبح
آخرین ارسال: lind_o58
  من لیسانس عمران دارم، می خواهم ارشد برنامه ریزی شهری آزمون بدم. برای آزمون عملی alireza 2 1,614 ۱۳۹۴-۸-۶، ۰۲:۳۳ عصر
  مشاوره برنامه ریزی برنامه ریزی برای موفقیت در کنکور 95 A.pourvahedi 19 4,993 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۱۲:۵۳ عصر
آخرین ارسال: Yahgmur
  برای ارشد بر اساس سوابق کاری و معدل کارشناسی و مقاله ها رو در نظر میگیرن alireza 2 1,540 ۱۳۹۴-۵-۷، ۰۷:۴۲ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  کارشناسی عمران دارم، برای ارشد می خواهم در رشته طراحی شهری شرکت کنم، لطفا راهنمایی alireza 2 1,126 ۱۳۹۴-۵-۳، ۰۷:۳۷ عصر
  مشاوره برنامه ریزی برنامه ریزی آمار برای دوهفته اول A.pourvahedi 1 1,248 ۱۳۹۴-۵-۱، ۱۲:۵۲ عصر
  سمینار معرفی منابع و ارایه ی برنامه ی فاز اول مطالعاتی ارشد به صورت رایگان alireza 0 1,085 ۱۳۹۴-۴-۱۱، ۰۳:۱۹ عصر
  مشاوره برنامه ریزی منابع کنکور ارشد رتبه 73 A.pourvahedi 1 1,351 ۱۳۹۴-۴-۱۰، ۰۳:۰۸ عصر
آخرین ارسال: U.D.SG

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان