امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 2.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فروش ویژه ***بیش از 25 گیگابایت اطلاعات ناب شهرسازی ***شروع با 2 دی وی دی 40 هزار تومان
[تصویر:  iranshahrsaz.com_10-price.jpg]
آخرین ارسال های من :

پاسخ
ارزش این پکیج بیش از صدها هزار تومان می باشد.

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، atelieahjam
یک سوال:
حدود 1000 مقاله انگلیسی در این پکیج وجود دارد به نظر شما صحیح هست منتشر شود؟

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
(۱۳۹۳-۸-۳۰، ۰۲:۲۳ عصر)AliReza نوشته است: یک سوال:
حدود 1000 مقاله انگلیسی در این پکیج وجود دارد به نظر شما صحیح هست منتشر شود؟

با سلام

با توجه به دلایلی که عرض می کنم به نظرم انتشار مقاله ها صحیح است ، اگر مقاله ها منتشر شوند در دسترس همه ی بازدیدکنندگان قرار خواهد گرفت . بازدیدکنندگان می توانند سریعا مقاله های مورد نیازشان را دریافت کنند. اگر مقاله ها منتشر نشوند خیلی از بازدیدکنندگان از وجود این پکیج اطلاعی ندارند و همچنین خیلی ها هم از محتویات پکیج اطلاع کافی ندارند. بنابراین در دسترس قرار گرفتن فایل ها برای همگان امکان انتخاب و دریافت فایل های مورد نیاز را نیز بطور جداگانه برای هر عضوی فراهم می آورد.

با تشکر
آخرین ارسال های من :

پاسخ
چند فایل از پکیج که درتاریخ 17 دی 93 آپلود شد:
اهمیت پایگاههای اسکان موقت در مدیریت بحران و مکان یابی آنها به منظور کاهش آسیب پذیریچ
شناخت گروه های اولویت دار در آموزش روشهای مناسب برخورد با بحرانهای شهری مشهد
مدیریت بحران در حوزه ترافیک
مکان یابی و بهینه سازی مراکز ستاد مبارزه با بحران با استفاده از حداقل کردن مسافت - مطالعه موردی شهر تهران

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
up...

پاسخ
up....

پاسخ
کسی خرید کرده؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اطلاعیه شروع به کار آزمایشی فروشگاه فایلهای شهرسازی و معماری ایران شهرساز alireza 13 4,066 ۱۳۹۳-۱۱-۱۱، ۱۱:۳۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  فروش از طریق ایران شهرساز-بسته های ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری 94-جدید alireza 13 4,951 ۱۳۹۳-۸-۲۶، ۰۹:۵۹ عصر
  فروش ویژه تخفیف ویژه 50 درصدی به مناسبت روز جهانی شهرسازی atelieahjam 3 1,483 ۱۳۹۳-۸-۲۳، ۱۰:۲۴ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  اطلاعیه جدول درصد فروش فایل ها اعضا و مدیران از فروشگاه از 17 آبان 1393 alireza 7 7,921 ۱۳۹۳-۸-۱۷، ۱۲:۰۱ صبح
  لینک های دانلود کتاب های مفید شهرسازی مناسب برای کنکور E.Y.I 4 2,132 ۱۳۹۳-۲-۴، ۱۰:۲۹ عصر
آخرین ارسال: E.Y.I
  خبر ویژه....پکیج کامل منابع شهرسازی ویژه ارشد.... E.Y.I 3 2,107 ۱۳۹۳-۱-۲، ۰۶:۰۶ عصر
آخرین ارسال: E.Y.I
  فروش کتاب های کارشناسی ارشد شهرسازی فقط 15000 تومان s1s2s3 3 2,621 ۱۳۹۲-۹-۷، ۰۸:۵۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان