امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
((2))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم!
(۱۳۹۲-۱۲-۱۳، ۱۱:۴۷ عصر)تیلور نوشته است: میشه لطفا رتبه منم تخمین بزنید

زبان 0
مبانی 50
مباحث 43
تاریخ 76
آمار 58

معدل 15.81
قبلا زده شده بود و در سایت هم قرار داده ایم با این حال دوباره قرار میدهم
تخمین رتبه شما:
77-107
میانگین:
45.58
آخرین ارسال های من :

خیلی ممنون

آخرین ارسال های من :
سلام
لینک زیر را ببینید و دست به کار شوید از رتبه های برتر عقب نمونید
برنامه ریزی و طراحی شهری
http://iransketch.ir/shahrsazi/showthrea...n=lastpost

(۱۳۹۲-۱۲-۱۳، ۱۱:۴۱ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۲-۱۲-۱۳، ۰۹:۱۶ عصر)داود عزیزی نوشته است: سلام بردوستان عزیز، من دوست عزیزیم خداراشکربدنشده درصدام...لطفا درصدای منم تخمین بزنید خواهشا زود خیلی استرس دارم من سال سوممه
زبان88
مباحث93
مبانی89
تاریخ100
آمار91
معدل3/19ازدانشگاه تبریزرشته جغرافیاوبرنامه ریزی شهری
رتبه 1!
سال سوم دانشگاه هستید

نه سه سال پشت کنکورم خانم مهندس؟

آخرین ارسال های من :
    (۱۳۹۲-۱۲-۱۴، ۱۲:۳۶ صبح)داود عزیزی نوشته است:
    (۱۳۹۲-۱۲-۱۳، ۰۹:۱۶ عصر)داود عزیزی نوشته است: سلام بردوستان عزیز، من دوست عزیزیم خداراشکربدنشده درصدام...لطفا درصدای منم تخمین بزنید خواهشا زود خیلی استرس دارم من سال سوممه
    زبان88
    مباحث93
    مبانی89
    تاریخ100
    آمار91

رتبه 1!
    سال سوم دانشگاه هستید

امیدوارم همینطوری که فکر میکنید بشه!لطفا مهندس جان وقتی نتایج اومد کارنامه اتون رو تو سایت بزنین تا دوستان هم لذت ببرن!!!!!!!4141

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط Saeedm ، urbanDesign.h
    سلام . میشه لطفا رتبه من رو هم تخمین بزنید ؟
    زبان 5 %
    مباحث 62 %
    مبانی 35 %
    تاریخ 53 %
    آمار 36 %
    معدلمم 13 از دانشگاه سراسری . رشته ام عمران بوده البته . اگه میشه زود جواب بدین استرس داره خفم میکنه !!!! 1717

آخرین ارسال های من :
      (۱۳۹۲-۱۲-۱۴، ۱۲:۳۶ صبح)داود عزیزی نوشته است:
      زبان88
      مباحث93
      مبانی89
      تاریخ100
      آمار91
      رتبه 1!
      سال سوم دانشگاه هستید

آخرین ارسال های من :
      از ابتدا که درصدهای امسالو با سال قبل مقایسه می کنیم، میبینیم با اینکه سال قبل سوالات زبان تکراری داشتند و تخصصی های امسال هم اینقدرها از سال قبل اسونتر نبود ( به طور کلی البته)، با این حال درصدهای کنکور امسال به مراتب بالاتر از سال گذشته است. (رشته طراحی شهریو عرض می کنم). شاید این به دلیل افزایش مداوم داوطلبان ازمون ارشده که چندسال قبل حدود سه هزار نفر میشدن در حالیکه کنکور دکتری سال قبل حدود 1800 نفر شرکت کننده داشت! پس خودتون بشمرید شرکت کنندگان ارشد را!!
      امیدوارم دوستانی که درصدهای احتمالیشونو گذاشتن، بعد اعلام نتایج هم کارنامشونو بذارن تا بهتر بتونیم مقایسه کنیم
      کلا امسال همه چیزش جالبه، چه طراحی و چه برنامه ریزی
      آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
       سپاس شده توسط alireza ، godonly.
      سلام اگه میشه مال منم تخمین بزنید زبان 0
      تاریخ 42
      تحلیل 72
      مباحث 68
      مبانی 58
      معدل 16.30

آخرین ارسال های من :
        سلام . میشه لطفا رتبه من رو هم تخمین بزنید ؟
        زبان 5 %
        مباحث 62 %
        مبانی 35 %
        تاریخ 53 %
        آمار 36 %
        معدلمم 13 از دانشگاه سراسری . رشته ام عمران بوده البته . اگه میشه زود جواب بدین استرس داره خفم میکنه !!!! [تصویر:  17.gif][تصویر:  17.gif]

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,089 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,933 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
        آخرین ارسال: gholamirayan
          نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,740 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
        آخرین ارسال: nassi
          دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 990 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,581 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,477 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
          ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 46,459 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
        آخرین ارسال: nassi
          دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,197 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
          راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 764 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
          دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,085 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان