امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی رتبه 1 کنکور 93 طراحی شهری برای مرحله اول کنکور94 برای نخستین بار در تاریخ
جناب آقای urban design 93 از دوستان بسیار خوب من هستن و واقعا خوشحالم که امسال قراره نفر اول کنکور باشن. ایشون لایق این رتبه هستن و امیدوارم که نفر 1 هم بشن.
دوستانی که سال بعد می خوان کنکور بدن حتما از تجربیات ایشون استفاده کنن چون بسیار ارزشمند هست.
به امید قبولی همه دوستان در کنکور کارشناسی ارشد
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط sardarekord
به درخواست اعضا...
آخرین ارسال های من :

پاسخ
مهندس این کتاب گرامری که معرفی کردید برای کسانی که گرامرشون درسطح پایینی هست مناسبه؟به نظر شما اول این کلیات رو بخونیم و اگه وقت داشتیم بریم سراغ منابع دیگه که جزیی تر گرامرو توضیح میدن؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  شما اطلاع دارید برای قبولی تو علم و صنعت چه رنبه ای نیازه ؟ alireza 0 1,912 ۱۳۹۳-۲-۲، ۱۰:۲۹ صبح
آخرین ارسال: alireza
  دزخواست راهنمایی مداوم برای ارشد برنامه ریزی شهری از یک مشاور dabagh 1 1,549 ۱۳۹۲-۷-۱، ۰۳:۳۳ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  راهنمایی برنامه مطالعاتی کنکور saharava 4 2,223 ۱۳۹۲-۶-۱۴، ۰۱:۲۷ عصر
آخرین ارسال: m.marziye
  معرفی دانشجوی ارشد برنامه ریزی شهری پردیس کیش ali50 1 1,932 ۱۳۹۱-۱۱-۵، ۰۶:۱۳ عصر
آخرین ارسال: ali50
  درخواست و راهنمای استفاده از چه منابعی برای آزمون کارشناسی ارشد معماری mohammad_sat 2 2,192 ۱۳۹۱-۸-۱۴، ۱۲:۱۶ عصر
آخرین ارسال: MHAKBARI
  جریان پذیرش بدون کنکور دقیقا چیه؟! soheilarch 19 9,126 ۱۳۹۱-۷-۲۰، ۰۱:۲۹ عصر
آخرین ارسال: sara: arch87
  برنامه ریزی شهری و منطقه ای یا مطالعات معماری.کمککککککککک mozafari 1 2,050 ۱۳۹۱-۷-۱۲، ۰۸:۰۵ عصر
آخرین ارسال: .Utopia
  درخواست منابع كنكور ارشد دانشگاه سراسري در رشته ي معماري+جزوات معماري دانشگاه تهران cheshandaz 1 2,768 ۱۳۹۱-۴-۳، ۰۳:۴۱ عصر
آخرین ارسال: MHAKBARI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان