امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوء استفاده از مرحله 2 شهرسازی و دانشجویان شهرسازی
با سلام
با عرض وقت بخیر به همه کنکوری های عزیز. من این بحث رو از سر دلسوزی مطرح کردم که حرف بعضی دوستان این تصدیق میکنه.

یه مثلی هست که میگه هرکسی بیشتر بدونه بیشتر عذاب میکشه.. .دوست عزیز معیار استاد خوب بودن چیه؟ آیا هزینه و تایم بالا معیار خوب بودن ؟ برحسب انفاق یکی از دوستان که به همین موسسه استاد بزرگ شما رفته بود و نتیجه نگرفته بود کارها و جزوات رو به من نشون دادن و نیز نحوه برگزاری کلاس ها رو توضیح دادن. که در مورد ایرادات طراحی ... فعلا صحبتی نمیکنم که بهترین استاد ندیده بودن و از کارها تعریف هم کرده بودن و ایراد بعدی اینکه بخشی زیاد کلاس رو تئوریات درس داده بودن که میشد در روز ثبت نام در قالب جزوه ارائه داد و تا وقت کلاس به دیکته نگذره. باز تاکید میکنم برای یادگیری مباحث کنکور مرحله 2 نیاز به دوره 50 تا 70 ساعتی نیست و این نوعی تکنیک MBA در کسب درامد بیشتر است و بعدها با مطالعه بیشتر این را خواهید فهمید.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط foroogh.r ، century21 ، Saeedm ، saharava ، fereshtehr89.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوء استفاده از مرحله 2 شهرسازی و دانشجویان شهرسازی - توسط amir.ta93 - ۱۳۹۲-۱۱-۲۶، ۱۲:۲۸ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست رایگان سوال تشریحی تحلیلی عملی شهرسازی برنامه ریزی شهری سال1392 کنکور سراسری unit 1 2 6,025 ۱۳۹۴-۵-۴، ۰۱:۵۷ عصر
آخرین ارسال: e.nemesis
  اطلاعیه جدید سنجش در مورد اسکیس شهرسازی urbanDesign.h 8 2,729 ۱۳۹۴-۳-۲۶، ۰۶:۰۸ عصر
آخرین ارسال: URBAN 98
  اطلاعیه نمونه پاسخ به سول تشریحی مرحله 2 در آزمون های موسسه کیمیا فکر بزرگ unit 1 0 3,357 ۱۳۹۴-۱-۶، ۱۰:۱۲ صبح
آخرین ارسال: unit 1
  کسی می دونه رتبه 1000 که منطقه ای تهران قبول شد چند درصد زده مرحله 2 رو؟ Mitra_omidvar 1 2,045 ۱۳۹۲-۱۲-۹، ۱۰:۳۴ عصر
آخرین ارسال: Nima.khabbaz

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان