امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوء استفاده از مرحله 2 شهرسازی و دانشجویان شهرسازی
سلام
به نظرم میشه با هزینه بسیار کم در حد حداکثر 20-50 هزار تومان بهترین کلاس ها را در سایت برگزار و فیلم آموزشی هم در سایت http://video.iranshahrsaz.com/ آپلود کرد.
توصیه میکنم با سایت تخصصی اسکیس به آدرس http://iransketch.ir/shahrsazi/ باشید.سال گذشته مهندس urban98 با اینکه ارشد بودن ولی با پشتکارشان وبدون گرفتن یک ریال از سایت رتبه 38 را به 14 و رتبه 17 را به 6 رساندند و بقیه دوستان را هم با رشد بیشتر
طراحی شهری
http://iransketch.ir/shahrsazi/showthrea...B%8C%D8%AA
برنامه ریزی شهری
http://iransketch.ir/shahrsazi/showthrea...B%8C%D8%AA
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
دوستان قبول پول زور اما به نظر من باید داد مخصوصا اگر با سوالات آشنا نیستید
اگر مرحله اول خوب شدید نکنه مغرور بشید حداقل اگر واقعا براتون امکان کلاس رفتن نیست با بچه های سایت حتما مشورت کنید و کار کنید
موفق باشید همگی
آخرین ارسال های من :

If you don't like where you are,change it! you're not a tree
Jim Rohon
پاسخ
 سپاس شده توسط foroogh.r
(۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۱۰:۴۳ عصر)مری2 نوشته است:
(۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۰۱:۲۷ عصر)amir.ta93 نوشته است: با سلام
قبل از شروع بحث، به همه کنکوری های عزیز خسته نباشید میگم و همچنین از مدیر سایت بابت سایت خوب و جامع شون تشکر میکنم.
کنکور مرحله 2 از سال 1390 که بنده کنکور دادم شروع شد و کمی هم در اون زمان ابهام از نحوه برگزاری وجود داشت و در آن زمان با توجه به هزینه ها، شهریه کلاس ها بسیار معقول بود(150-300 تومان) و بنده بدون کلاس درصد 63 رو اونسال زدم وبرنامه ریزی شهری تهران قبول شدم و الان در مقطع دکتری هستم و در این دوسال در سایت ها و موسسات قیمت های خیلی بالا رو مشاهده کرده ام که برای دوره های آموزشی خود تعیین کرده اند که غیر منصفانه است و با دوره 50 تا 70 ساعته به مانند رانندگان تاکسی عمل میکنن که در یک دوره 20 ساعته همه موارد ضروری با هزینه کمتر برای دانشجویان قابل ارائه است امیدوارم دوستان کمی هم اخلاق مدار باشن و به دانشجویان توجه کنن .
با ارزوی موفقیت برای هم شما کنکوری های عزیز.

سلام مهندس ممنون که بهمون گوش زد کردین. از موفقیتو سرافرازیتون بسیار خرسندو خوشحالیم...4134
الان چی کنیم برا مرحله 2؟؟ کجا بریم؟ به کی اعتماد کنیم؟؟17
سلام
در پاسخ به سوال شما باید بگم .
مطالعه خود را در زمینه مسائل شهری و دروس کارگاهیتان داشته باشید و از اساتید خود نهایت استفاده رو ببرید و یا از دانشجویان ارشد دانشکدتان که تجربه خوبی دارند استفاده کنید . و در صورت نیاز در دوره های فشرده یا غیر حضوری موسسات با انصاف تر شرکت کنید .
موفق باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط mariiii
من راستش تبلیغات یک موسسه رو میدیدم که کلی اسم قبولیا و درصدای بالای اسکیسشونوزده بود.از یکی ازدوستام که تجربه داشت پرسیدم میگفت کلاس کنکور معجزه نمی کنه و گفت اون لیست اسامی که میبینی من خیلیاشونو میشناسم اینااز دوران لیسانس همیشه کارشون خوب بوده وحرفی برای زدن داشتن تو اسکیس میگفت می دونم سه تاشون سال قبل هم کلاس اسکیس رفتن با استاد دیگه ای ،یعنی الان تجربه دوسال کنکور دوتا استاد رو دارن و از کجا معلوم که نکات استاد قبلیشون بیشتر به کارشون نیومده ؟؟؟؟و الانم شاهکاری اتفاق نیفتاده اسکیسشون روبالا زدن

دوستم به من پیشنهاد داد نیاز به کلاس نیست و خودت اسکیس رو کار کن ،فقط یکنفر رو پیدا گن بهت جهت بده

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط saminta ، foroogh.r ، mina91
    دقیقا با دوستمون شادی موافقم... ببینید باید بدونید که دقیقا کلاس اسکیس معجزه نمیکنه!! دوستان طراحی فک نکنن کلاس که میرن استاد دستشون رو قوی میکنه رو گرافیک خیلی کار میکنه خیر... این شما هستید که با تمرین و ممارست دستتون رو قوی میکنید و سرعتتون رو بالا میبرید.. اینم بگم که من جزوه ی چندین استاد اسکیس رو دیدم در اصول هیچ تفاوتی نمیکنه که نبایدم بکنه چون اصلیات یکیه همیشه...
    تجربه خودم اینه که اگر یک بار دیگه برمیگشتم به پارسال حتمااااا کلاس نمیرفتم جزوه ی ییکی از اساتید رو میگرفتم و خودم تمرین میکردم و در طی مسیر از افراد متخصص مشاوره میگرفتم... ایشالا که همگی موفق باشید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط mina91 ، m.marziye
    آقای امیر ممنون از راهنماییتون اما من فکر می کنم وقتی ما تو دوره لیسانس 5 تا طرح 50-60 ساعته می گذرونیم و هنوز با خیلی از طرح ها و مطالب آشنا نیستیم پس 75 ساعت کلاس زمان چندان زیادی هم نیست چون باید با تمامی طرح ها و نمونه ها کار کنیم. در ثانی دوستان من که سال گذشته رفته بودن گفتن فرآیند کلاس اصلاح شده و جزوات تایپ شده ارائه شده و زمان کلاس فقط صرف کار و تمرین میشه نه تئوری. در مورد ایرادات کار هم فکر نکنم بشه همه دانشجویان رو به یه کار بی نقص رسوند مهم اینه که با توجه به شرایط و خواسته های آزمون کار انجام بشه. خود شما می تونید تو یه زمان 2-3 ساعتع یه فرآیند کامل برنامه ریزی و طرح بدون عیب و نقص تحویل بدین ؟! اگر چنین چیزی شدنی بود پس چه لزومی داشت برای یک طرح شهری 1 یا 2 سال فرصت مطالعه و انجام بدن !

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۱۱-۲۶، ۰۱:۱۹ عصر)Mitra_omidvar نوشته است: آقای امیر ممنون از راهنماییتون اما من فکر می کنم وقتی ما تو دوره لیسانس 5 تا طرح 50-60 ساعته می گذرونیم و هنوز با خیلی از طرح ها و مطالب آشنا نیستیم پس 75 ساعت کلاس زمان چندان زیادی هم نیست چون باید با تمامی طرح ها و نمونه ها کار کنیم. در ثانی دوستان من که سال گذشته رفته بودن گفتن فرآیند کلاس اصلاح شده و جزوات تایپ شده ارائه شده و زمان کلاس فقط صرف کار و تمرین میشه نه تئوری. در مورد ایرادات کار هم فکر نکنم بشه همه دانشجویان رو به یه کار بی نقص رسوند مهم اینه که با توجه به شرایط و خواسته های آزمون کار انجام بشه. خود شما می تونید تو یه زمان 2-3 ساعتع یه فرآیند کامل برنامه ریزی و طرح بدون عیب و نقص تحویل بدین ؟! اگر چنین چیزی شدنی بود پس چه لزومی داشت برای یک طرح شهری 1 یا 2 سال فرصت مطالعه و انجام بدن !
    باسلام
    خوشحالم که ایراد اول رفع شده .ولی همه کسانی که این آزمون دادن خوب میدونن و حرف من درک میکنن که در یک دوره کوتاه تر که هزینه کمتری رو برای بچه ها داشته باشه مطالب قابل ارائه است . در خصوص 2-3 ساعتی که عرض کردید... و طرحهای شهری که بحث و ایرادات زیادی وارده ترجیح میدم صحبت نکنم.

پاسخ
    آقای امیر میشه بفرمایید کجا دکترا می خونید ؟ شما دانشجوی ارشد شهری تهران بودین ؟! من از دوستای دانشگاه تهرانیم پرسیدم گفتن کسی از بچه های برنامه ریزی شهری 90 دکتری سراسری قبول نشده امسال !

پاسخ
    یعنی چی که مرحله 2 امسال عوض میشه لطفا بیشتر ت بدید؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۰۴:۴۵ عصر)dostvandi نوشته است: اخبار موثقی هست که امسال شیوه مرحله دوم با تمامی سال ها فرق میکنه، توصیه میکنم کلاس نرید و برنامه ریزی اصولی برای شهر رو تمرین کنید؛ با کمک نمونه های جامع و تفصیلی موفق موجود
    منم شنیدم امسال ی تغییر بزرگ در راهه اما نفهمیدم این تغییر چطوریه؟؟؟
    میشه ی مقدار بیشتر توضیح بدید لطفا.... ممنون میشم

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        درخواست رایگان سوال تشریحی تحلیلی عملی شهرسازی برنامه ریزی شهری سال1392 کنکور سراسری unit 1 2 5,970 ۱۳۹۴-۵-۴، ۰۱:۵۷ عصر
      آخرین ارسال: e.nemesis
        اطلاعیه جدید سنجش در مورد اسکیس شهرسازی urbanDesign.h 8 2,656 ۱۳۹۴-۳-۲۶، ۰۶:۰۸ عصر
      آخرین ارسال: URBAN 98
        اطلاعیه نمونه پاسخ به سول تشریحی مرحله 2 در آزمون های موسسه کیمیا فکر بزرگ unit 1 0 3,296 ۱۳۹۴-۱-۶، ۱۰:۱۲ صبح
      آخرین ارسال: unit 1
        کسی می دونه رتبه 1000 که منطقه ای تهران قبول شد چند درصد زده مرحله 2 رو؟ Mitra_omidvar 1 2,039 ۱۳۹۲-۱۲-۹، ۱۰:۳۴ عصر
      آخرین ارسال: Nima.khabbaz

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان