امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
140سوال داغ>>گرایش برنامه ریزی شهری>>مشاهده سوال و جواب کنکور 93 -همین الان کلیک کنید
کپنهاگ مسکو واشنگتن چه نوع ساختی داشتند ؟
شعاعی(ستاره ای)
آخرین ارسال های من :

آرزومند آن مباش که چیزی غیر از آنچه هستی باشی،
بکوش که کمال آنچه هستی باشی .
پاسخ
 سپاس شده توسط شیلان
دانلود دفترچه سوالات:
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...8#pid61268
آخرین ارسال های من :

پاسخ
دوستان عزیز تو گوگل یه سرچ بزنید copenhagen map یا muscow map میبینید که نقشه شعاعی ستاره ایه. نیازی هم به جزوه و کتاب نداره!!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    کمیسیون ماده 5، ماده 5 تشکیل شورای عالی معماری و شهرسازیه

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      دوستای خوبم ، تو تاپیک های دیگه جواب سوالات تاریخ شهر و مباحث شهرسازی رشته برنامه ریزی رو گذاشتم فکر میکنم تا 90 درصد درست باشه امیدوارم همه شماهایی که امسال آزمون دادید موفق باشید مبانی رو هم دیگه وقت نکردم
      آخرین ارسال های من :

مهندس عمران
        کارشناس ارشد برنامه ریزی شهری دانشگاه تهران
        پاسخ
         سپاس شده توسط rezvan87 ، alireza
        پاسخ مبانی رو هم گذاشتم موفق باشید

پاسخ
         سپاس شده توسط alireza

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 17,128 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
        آخرین ارسال: alireza
          مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,846 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
        آخرین ارسال: milad93
          جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,461 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
        آخرین ارسال: dhiver1
          سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,051 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
          سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,637 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
          دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,085 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,906 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
        آخرین ارسال: gholamirayan
          نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,718 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
        آخرین ارسال: nassi
          دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 986 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,557 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان