امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
18 سوال>داغ داغ>>گرایش طراحی شهری>>مشاهده سوال و جواب کنکور 93 -همین الان کلیک کنید
در مورد خانه ی آبشار کدوم غلطه : ترکیب سبک ارگانیک و اکسپرسیونیسم (سه گزینه ی دیگه : اثر رایت، وجود عناصر عمودی غیرباربر -دقیق یادم نیست همچین چیزی-، شکل گیری حول شومینه مرکزی)

طراحی شهری : صرفا هنری / صرفا علمی/ زمینه مهندسی/ هنر اجتماعی ؟؟ فک کنم آخری می شد ولی نزدم :(

طراحی شهری مربوط به بخش خصوصی یا عمومی : صرفا مربوط به بخش خصوصی، صرفا مربوط به بخش عمومی، مربوط به نهادهای نیمه عمومی-نیمه خصوصی، می تواند هم توسط بخش خصوصی و هم توسط بخش عمومی صورت گیرد (گزینه های طولانی بودن یادم نموند...) آخریو زدم و حس می کنم غلطه :(

خطای یک میلی متر تو نقشه ی 1به 2000 چقد اشکال درست می کنه تو واقعیت : 2 متر!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    کاربری های قابل استقرار در حریم تاسیسات: کشاورزی معابر ورزشی فضای سبز

طراحی شهری هنر اجتماعی درسته
    آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
      و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
    که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
    اونم گزینه طولانی رو زدم منم

پاسخ
     سپاس شده توسط CJ-07
    در رنسانی در کشور ایتالیا ،معبر رواقدار به تاسی از کدام یک بوده؟ آگورای یونان؟ یا فروم روم؟

میدان جلوی سن مارکو کدام دوره است؟

کمیسیون ماده 5 زیر مجوعه کدام ارگان است؟

تشخیص اراضی دایر بایر موات؟ ماده 12

پاسخ
    تفکیک اراضی کشاورزی و باغات؟

اولین قانون حقوق شهری در ایران؟ 1-قانون توسعه معابر 2-قانون زمین شهری 3- قانون شهرداری ها

پاسخ
    در شهرهای جدید،ترتیب طرحها به چه شکلی است؟ (من این رو زدم) مکانیابی-جامع-تفصیلی-آماده سازی

پاسخ
    طبق نظر کرنس اشتاین: منطبق کردن ساختمان با خودش و زمینه اش(البته به یه شکل دیگه تو جواب بود یادم نیست الان)

هماهنگی میان معماری و شهرسازی؟ ترتیب ،تنظیم و ارتباط متناسب اجزا و عناصر

پاسخ
    یه سوالش مال آفرینش مراکز شهری سرزنده بود وای خدا من اشتبا زدم. براساس شخصیت به 3 مورد انسانی انسان ساخت و طبیعی

پاسخ
    هدف طراحی شهری محرک؟ ایجاد زیرساخت

در دوران ............ شهر به مقابه یک اثر هنری؟ رنسانس

پاسخ
    ﯾﻪ ﺳﻮﺍﻟﻢ ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﻧﺴﺒﺖ ﻃﻼﯾﯽ ﻭ ﯾﮑﯿﻤ ﺪﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﭘﺮﺳﭙکﺘﯿﻮ ﺩو ﻧﻘﻄﻪ ﺍﯼ ﺑﻮﺩ!

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,925 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
      آخرین ارسال: mamamama
        چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,232 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
      آخرین ارسال: mtr6510
        سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,335 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,288 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
        دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,153 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,506 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
      آخرین ارسال: shivashf
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,702 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
      آخرین ارسال: udesigner
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,549 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
      آخرین ارسال: payam_km
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,582 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
      آخرین ارسال: rikhtehgaran
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,558 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
      آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان