امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
18 سوال>داغ داغ>>گرایش طراحی شهری>>مشاهده سوال و جواب کنکور 93 -همین الان کلیک کنید
سلام به کنکوری های فعال سال 92

امسال هم مثل سال قبل در کمتر از یک ساعت بعد از آزمون میتوانید سوالات را در سایت ببینید و درصدهایتان را محاسبه کنید.

فقط گرایش طراحی شهری

شما میتوانید با ارسال سوالاتی که به یادتون مونده به شماره 09171388783 در کامل کردن سوالات حداکثر تا ساعتی دیگر سایت را یاری کنید.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، foroogh.r ، b.ta
تعدادی سوال به دستم رسیده منتظر باشید

پاسخ
(۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۱۰:۴۲ صبح)AliReza نوشته است: سلام به کنکوری های فعال سال 92

امسال هم مثل سال قبل در کمتر از یک ساعت بعد از آزمون میتوانید سوالات را در سایت ببینید و درصدهایتان را محاسبه کنید.

فقط گرایش طراحی شهری

شما میتوانید با ارسال سوالاتی که به یادتون مونده به شماره 09171388783 در کامل کردن سوالات حداکثر تا ساعتی دیگر سایت را یاری کنید.
یعنی تبعیض در چه حد؟
خب برنامه ریزی چی؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سوال 1:
الگویی بود از رنسانس که از دوره ...... میگرفت؟
جواب :
یونان
سوال2:
موقعیت مورد استفاده برای دوره باروک؟
ابرانسانی
سوال3:
اسم کتابها زیاد سوال اومده بود...

پاسخ
(۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۱۱:۳۲ صبح)elnaz.h نوشته است:
(۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۱۰:۴۲ صبح)AliReza نوشته است: سلام به کنکوری های فعال سال 92

فقط گرایش طراحی شهری

یعنی تبعیض در چه حد؟
خب برنامه ریزی چی؟
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...n=lastpost

پاسخ
 سپاس شده توسط E.Y.I
نمی شه همینجا بنویسیم سوالایی رو که یادمون مونده؟!!
یک سوال تکراری از سال 92 : نسبت تقریبی عرض به طول میدان نقش جهان، پارسال که 1به3 بوده جواب امسال متاسفانه حتی گزینه ها یادم نیست! 102

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    در مورد مسجد تاریخانه ی دامغان کدام گزینه اشتباهه؟! مربوط به قرن هشتم... ولی به نظر من گزینه ی "قدیمی ترین بنای اسلامی" هم غلط بود قدیمی ترینش مسجد فهرجه... خلاصه اینم نزدم با اینکه می دونستم، شک کردم 17

پاسخ
    سوال6:
    .........در مرکز واحد همسایگی قرار دارد.
    جواب:
    دبستان
    سوال7:
    کدام یک از افراد زیر جز شهرسازان فرهنگ گرا هستند؟
    جواب:
    کامیلوسیت
    سوال8:
    خشتر به چه شهری گفته می شود؟
    جواب:؟

پاسخ
    اینا رو خودم زدم نمی دونم درسته یا غلط؟!

سبک کاری جیمز استرلینگ : پست مدرن
    برج آزادی : مدرن متاخر ایرانی، حسین امانت
    لوئیس سالیوان : شیکاگو (دقیق یادم نیست شایدم پرسیده بود از معماران شیکاگو جواب سالیوان می شد!)

پاسخ
     سپاس شده توسط foroogh.r
    تا این لحظه 11 سوال...

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,938 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
    آخرین ارسال: mamamama
      چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,237 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
    آخرین ارسال: mtr6510
      سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,337 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,289 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
      دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,156 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,507 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: shivashf
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,703 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
    آخرین ارسال: udesigner
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,550 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
    آخرین ارسال: payam_km
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,585 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: rikhtehgaran
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,562 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان