امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 2.85
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چیدمان جدید را نظر دهید
11 عضو و 102 بازدید ولی فقط ما 3 نفر!
m.mary
(دیروز, ۱۰:۱۱ عصر)
، mina91
(دیروز, ۱۰:۵۲ عصر)
، pishrurbanist
(دیروز, ۱۰:۵۵ عصر)
، Cloner
(دیروز, ۱۱:۳۰ عصر)
، hamid_shahrsaz
(دیروز, ۱۱:۵۵ عصر)
، Sahab
(امروز, ۱۲:۱۲ صبح)
، ...
(امروز, ۱۲:۱۶ عصر)
، elnaz.h
(امروز, ۱۲:۱۶ عصر)
، dementor
(امروز, ۱۲:۵۰ عصر)
، Brightness
(امروز, ۱۲:۵۲ عصر)
، AliReza
(امروز, ۱۲:۵۳ عصر)
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط dementor
با توجه به چیدمانی که تالار کارشناسی شهرسازی داره که تقریباً دسته بندی کاملی هست و با توجه به اطلاعات کاملی که توی این قسمت گذاشته میشه، به نظرم دانشگاه مجازی شاید عنوان خوبی باشه .
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط dementor ، FaTyJo0oN
(۱۳۹۲-۱۱-۱۸، ۱۲:۴۷ عصر)Brightness نوشته است: در قسمت دروس کارشناسی ارشد شهرسازی،بهتر نیست که دسته بندی بر اساس گرایش داشته باشیم؟
الان هم همینه
http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1604
ببینید

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
(۱۳۹۲-۱۱-۱۸، ۱۲:۵۶ عصر)Brightness نوشته است: با توجه به چیدمانی که تالار کارشناسی شهرسازی داره که تقریباً دسته بندی کاملی هست و با توجه به اطلاعات کاملی که توی این قسمت گذاشته میشه، به نظرم دانشگاه مجازی شاید عنوان خوبی باشه .
کاملا موافقم عنوان خیلی زیباییه...........
آخرین ارسال های من :

" تمدن، تنها زاییده اقتصاد برتر نیست، درهنروادب و اخلاق هم باید متمدن بود و برتری داشت "  

لویی پاستور 
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
(۱۳۹۲-۱۱-۱۸، ۱۲:۵۹ عصر)dementor نوشته است:
(۱۳۹۲-۱۱-۱۸، ۱۲:۵۶ عصر)Brightness نوشته است: با توجه به چیدمانی که تالار کارشناسی شهرسازی داره که تقریباً دسته بندی کاملی هست و با توجه به اطلاعات کاملی که توی این قسمت گذاشته میشه، به نظرم دانشگاه مجازی شاید عنوان خوبی باشه .
کاملا موافقم عنوان خیلی زیباییه...........
تغییر کرد و زیر مجموعه هم کلمه دروس برداشته شد
تالار کارشناسی که کامل شد و منتقل
در مورد ارشد کدوم تالار ها منتقل شوند
لینک مبدا و مقصد را بزارید

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
در تالار کارشناسی شهرسازی ما کتابخونه رو داریم. در صورتیکه یه تالار جداگانه هم مختص کتابخونه ست. به نظرتون بهتر نیست که کتابخونه ی کارشناسی اطلاعاتش منتقل شه به کتابخونه ی اصلی؟

پاسخ
(۱۳۹۲-۱۱-۱۸، ۰۱:۰۹ عصر)Brightness نوشته است: در تالار کارشناسی شهرسازی ما کتابخونه رو داریم. در صورتیکه یه تالار جداگانه هم مختص کتابخونه ست. به نظرتون بهتر نیست که کتابخونه ی کارشناسی اطلاعاتش منتقل شه به کتابخونه ی اصلی؟
مهندس دمنتور جوابگو خواهند بود.
به نظر بهتره چون سردرگمی پیش میاد هدف اصلی اینه که کاربر نخواد کل سایت را زیر و رو کنه تا مقاله آپلود یا دانلود کنه یا ....

پاسخ
(۱۳۹۲-۱۱-۱۸، ۰۱:۱۱ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۲-۱۱-۱۸، ۰۱:۰۹ عصر)Brightness نوشته است: در تالار کارشناسی شهرسازی ما کتابخونه رو داریم. در صورتیکه یه تالار جداگانه هم مختص کتابخونه ست. به نظرتون بهتر نیست که کتابخونه ی کارشناسی اطلاعاتش منتقل شه به کتابخونه ی اصلی؟
به نظر بهتره چون سردرگمی پیش میاد هدف اصلی اینه که کاربر نخواد کل سایت را زیر و رو کنه تا مقاله آپلود یا دانلود کنه یا ....
از نظر من موردی نداره ولی باید یک بخش تو کتابخونه باشه که بشه فایل ها رو تمیز داد تا کسایی که اولین بار میان بتونن تشخیص بدن که کارشناسی کجاست........

پاسخ
(۱۳۹۲-۱۱-۱۸، ۰۱:۲۲ عصر)dementor نوشته است:
(۱۳۹۲-۱۱-۱۸، ۰۱:۱۱ عصر)AliReza نوشته است:
از نظر من موردی نداره ولی باید یک بخش تو کتابخونه باشه که بشه فایل ها رو تمیز داد تا کسایی که اولین بار میان بتونن تشخیص بدن که کارشناسی کجاست........
میشه در کتابخانه کارشناسی و ارشد و دکترا را جدا کرد
نظر شما و دوستان؟

پاسخ
 سپاس شده توسط ماراویا
به نظر میرسه هم از نظر گرافیک بهتر شده هم از پراکندگی و تعدد موضوعات و لینکهای موازی کاسته شده است ..برای شروع دگردیسی و تحول نقطه اغاز خوبی است ..به نظرم اگر بخش اموزش اسکیس و مرحله دوم برنامه ریزی در بخش دانشگاه مجاز قرار بگیره بد نباشه
با تشکر از مدیر و طراح قالب
آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,272 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  قالب جدید ایران شهرساز-نسخه دسکتاپ،تبلت،موبایل رونمایی شد alireza 0 1,150 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۱۰:۳۱ صبح
  اطلاعیه تشکیل کارگروه دکتری ایران شهرساز 94 برای تبادل نظر در لاین-line alireza 4 2,871 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۹:۴۳ عصر
  همین حالا وب لاگ خود را اینجا بسازید iranblag.com atelieahjam 1 918 ۱۳۹۳-۵-۲۹، ۰۲:۲۵ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  وبلاگ های بروز شده را اینجا ببینید(urbanblog.ir) alireza 20 5,619 ۱۳۹۳-۵-۱۸، ۰۶:۲۷ عصر
  لینک های حجیم را اینجا بزارید تا مستقیم شوند و دانلود راحتتری داشته باشید alireza 0 744 ۱۳۹۳-۵-۱، ۰۳:۱۲ عصر
  تیجه نظر سنجی در سایت sadatmirmoradi 0 1,091 ۱۳۹۳-۴-۳۱، ۰۹:۲۳ عصر
آخرین ارسال: sadatmirmoradi
  بهترین ارسال امروز را معرفی کنید....بهترین ارسال دیروز.... alireza 53 7,590 ۱۳۹۳-۳-۳۰، ۰۹:۰۴ عصر
  گوش دهید...ویژه روز پدر leila 1 1,472 ۱۳۹۳-۲-۲۳، ۰۵:۳۸ عصر
  حاضرید عکسی از خودمان را در این تاپیک آپلود کنیم!! alireza 58 19,719 ۱۳۹۳-۲-۲۱، ۰۸:۱۰ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان