امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پایانامه: مطلب راجع به رنگ در شهر می خواااام
(۱۳۹۳-۱-۲۸، ۱۰:۱۲ صبح)shahbaz نوشته است: بحث بعدی نقش های مختلف رنگ در مقیاس فضا یا معبر شهری هست که باز هم در معیار های مختلفی قابل بررسی هست.
من سال 89 در زمینه نقش چدیده رنگی شهر در تبلیغات شهری یه مقدار بررسی داشتم. که میتونم بعضی نتایج رو بهت بدم اگر در موضوع هست.

http://rpc.tehran.ir/default.aspx?tabid=...cleId=8090
مهندس شهباز پس شما مولف کتاب هم هستید. خیلی خرسندیم که شما رو در انجمن داریم. حضورتون پایدار
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  به یگ عدد نمونه پایان نامه برای ورودی شهر و تاثیرش رو ادراک ذهنی مسافران نیازمندیم king_of_black 4 3,262 ۱۳۹۴-۱۰-۱۹، ۰۱:۰۵ صبح
آخرین ارسال: altek
  پایان نامه دستیابی به اصول عابر مداری در طراحی یک محور شهری در بستر توسعه پایدار alireza 0 1,785 ۱۳۹۴-۵-۲۶، ۰۳:۳۶ عصر
آخرین ارسال: alireza
  پایان نامه در مورد نقش gis در کاهش مصرف آب alireza 0 1,326 ۱۳۹۴-۱-۲۰، ۰۶:۵۲ عصر
  من شهرسازی میخونم طرح نهاییم راجع به طراحی شهرک مسکونی برای سالمندان هست میخواستم ببی alireza 1 1,826 ۱۳۹۳-۱۲-۳، ۰۵:۵۵ عصر
آخرین ارسال: a.esmailzadeh2000@gmail.com
  کمک در پایان نامه moalyi 6 2,385 ۱۳۹۳-۱۲-۱، ۰۴:۰۴ عصر
آخرین ارسال: moalyi
  یه کتاب 500 صفحه راجه به موضوع پایان نامم هست میخوام ترجمه کنم نرم افزار ترجمه شهر سا alireza 1 1,585 ۱۳۹۳-۱۱-۲۸، ۱۰:۳۳ عصر
آخرین ارسال: mznq_40@yahoo.com
  درخواست رایگان موضوع پایانامه هم هست ساخت مسجد معاصر با رویکرد نشانه شناسی alireza 0 1,561 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۱۲:۱۹ صبح
  یک پایان نامه یا یک پروژه شهرسازی در موضوعاتی مثل؛ 1- نقش مدیریت شهری در توسعه پاید alireza 1 1,449 ۱۳۹۳-۴-۴، ۱۲:۱۵ عصر
آخرین ارسال: amindatcom
  درخواست مقاله یا پایان نامه با موضوع شهرسازی و طرح ریزی شهر در ایران alireza 1 1,172 ۱۳۹۳-۱-۳۱، ۰۱:۴۱ عصر
  کمک در زمینه انتخاب موضوع پایان نامه haydariyan 8 2,492 ۱۳۹۲-۸-۱۹، ۰۱:۲۸ عصر
آخرین ارسال: sanaz.f

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان