امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اولین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی ویژه فرصت 1 هفته
تصاویر ارسالی از مهندسین سایت:
آبشارهای شهر شوشتر و تصاویری از درخت:
[تصویر:  iranshahrsaz.com_zeshti-dar-shahr-14.png]
[تصویر:  iranshahrsaz.com_zeshti-dar-shahr-15.png]
[تصویر:  iranshahrsaz.com_zeshti-dar-shahr-16.png]
[تصویر:  iranshahrsaz.com_zeshti-dar-shahr-17.png]
آخرین ارسال های من :

پاسخ
آخرین فرصت ارسال تصاویر و شرکت در مسابقه تا ساعت 23 امشب می باشد و پس از آن به مدت 24 ساعت نظرسنجی و داوری روی تصاویر انجام می شود.
با تشکر

پاسخ
فرصت ارسال تصاویر تمام شد

پاسخ
(۱۳۹۲-۱۱-۳، ۱۰:۳۳ عصر)AliReza نوشته است: تصاویر ارسالی از مهندسین سایت:
آبشارهای شهر شوشتر و تصاویری از درخت:
[تصویر:  iranshahrsaz.com_zeshti-dar-shahr-14.png]
[تصویر:  iranshahrsaz.com_zeshti-dar-shahr-15.png]
[تصویر:  iranshahrsaz.com_zeshti-dar-shahr-16.png]
[تصویر:  iranshahrsaz.com_zeshti-dar-shahr-17.png]

با عرض سلام و خسته نباشید . در مورد عکس های درختانی که از شهر شوشتر گذاشتید میخواستم عرض کنم که با توجه به اینکه پرندگان میوه های درختان را نوک زده و آنها را خراب می کنند بنابر این کشاورزان برای حفاظت میوه ها( از قبیل سیب ، پرتقال یا خوشه های انگور و..) آنها را در پاکت کاغذی قرار می دهند تا از گزند آسیب پرندگان حفظ شود که تصاویر درختان درج شده مبین همین موضوع است بنابراین زشتی شهر محسوب نمیشه لطفا از افراد ذیربط سوال و در صورت تایید تشخیص بنده از تاپیک حذف شوند.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Sahab ، alireza
سلام
تشکر بابت استقبال تان
حدود 50 تصویر بدستمان رسیده که امشب در نظرسنجی 5 تصویر برتر از طرف کاربران انتخاب و سپس داوری می شود تا بهترین معرفی و به مدت 1 هفته نام ارسال کننده و تصویر در صفحه اصلی سایت در معرض دید کاربران قرار خواهد گرفت.
با تشکر

پاسخ
تصاویر آپلود شد.
به لینک زیر بروید:
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...3#pid59793
لطفا 5 تصویر((فقط شماره)) را به شماره 09171388783 یا 09204106920 یا 500029295000 یا 30005683000000 یا iranshahrsaz@yahoo.com یا پیام خصوصی ارسال کنید.
به قید قرعه به یکی از شرکت کنندگان در انتخاب تصاویر 3 ماه عضویت ویژه رایگان اهدا میشود.
با تشکر

پاسخ
با عرض سلام

متاسفانه خبری از برگزاری این مسابقه نداشتم تا من هم یکی از شرکت کنندگان باشم و تصاویری از شهر خودمان را ارسال کنم .

با تشکر و موفق باشید
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۱:۱۴ صبح)atelieahjam نوشته است: با عرض سلام

متاسفانه خبری از برگزاری این مسابقه نداشتم تا من هم یکی از شرکت کنندگان باشم و تصاویری از شهر خودمان را ارسال کنم .

با تشکر و موفق باشید
سلام
مسابقه بعدی هفته آینده شروع خواهد شد.

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مسابقه اول ایران شهرساز1393 URBAN 98 130 17,540 ۱۳۹۳-۵-۱۲، ۰۸:۰۵ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  تصاویر راه یافته به فینال مسابقه زیبایی در شهر>>تصویر برتر را انتخاب کنید alireza 20 7,006 ۱۳۹۲-۱۲-۱۸، ۰۹:۳۲ صبح
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  رای گیری >>دومین مسابقه عکس ایران شهرساز با موضوع((زیبایی در شهر)) alireza 13 4,447 ۱۳۹۲-۱۲-۸، ۱۲:۲۴ صبح
آخرین ارسال: alireza
  "زیبایی ها در شهر "دومین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی alireza 30 8,731 ۱۳۹۲-۱۱-۲۷، ۱۲:۱۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  تصاویر ارسالی اعضا>>اولین مسابقه عکس ایران شهرساز با موضوع((زشتی در شهر)) alireza 26 8,291 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۳:۵۱ عصر
آخرین ارسال: s.t
  لحظات زیبا را از پنجره خانه تان شهرسازانه و مهندسی ثبت کنید و جایزه بزرگ را ببرید reza1366 4 2,406 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۱۲:۰۶ صبح
آخرین ارسال: زمردیان
  نتیجه اولیه اولین دوره مسابقه عکس مشخص شد از بین 5 عکس برگزیده یکی را انتخاب کنید alireza 16 5,876 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۱۱:۴۰ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam
  هفته آخر... زمردیان 4 2,964 ۱۳۹۲-۱۱-۸، ۰۲:۲۸ عصر
آخرین ارسال: century21
  نظر ارزشمند شما در مورد مسابقه هفته اول-6 مسابقه و بیش از 70هزار تومان جایزه alireza 7 3,148 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۱:۲۸ صبح
  مسابقه عکس هفته هر هفته با جوایز ویژه(قولش را از آقای مدیر گرفتم) زمردیان 6 2,678 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۴۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان