امتیاز موضوع:
  • 164 رأی - میانگین امتیازات: 3.34
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبدیل نمودن فایلهای اتوکد به پسوندهای pdfو...
سلام

تقدیم به شما معماران وشهرسازان:

برنامه های تبدیل کننده (Converter ) فایل اتوکد به فایل برنامه مورد نظر است ، در ادامه لینک هایی را برای دانلود بعضی از Converter ها گذاشته ام ، البته باید ذکر کنم که این برنامه ها به راحتی دانلود و نصب می شود ولی مشکل آنها این است که اگر آنها را Update نکنید پس از تبدیل آدرس سایت برنامه در فایل تبدیل شده وجود دارد (به فرض مثال اگر فایل خود را به عکس تبدیل کنیم آدرس سایت با فونت بزرگی بر روی عکس نوشته می شود )
تبدیل فایل های اتوکد ورژن های مختلف به یکدیگر
DWG DXF Converter
تبدیل فایل DWG و DXF اتوکد به PDF (برنامه Adobe Reader )
DWG to PDF Converter
تبدیل فایل اتوکد به عکس با فرمت های مختلف (convert DWG and DXF files to TIF (TIFF), JPG (JPEG), BMP, GIF, PNG, TGA, PCX, WMF and EMF )
DWG to Image Converter
تبدیل فایل PDF (برنامه Adobe Reader ) به DXF اتوکد
PDF to DXF Converter
تبدیل فایل PDF (برنامه Adobe Reader ) به DWG اتوکد
PDF to DWG Converter

تبدیل فایل DWF به DWG و DXF اتوکد
DWF to DWG Converter
تبدیل فایل DWG و DXFاتوکد به DWF
DWG to DWF Converter
<< پسوند DWF نوع فرمت فایل های برنامه Autodesk DWF Viewer است که شرکت Autodesk این برنامه را برای دیدن فایل برنامه های 3بعدی خود که از اینترنت دانلود می شوند پیشنهاد می کند با این برنامه میتوانید مانند اتوکد و سایر برنامه های 3بعدی به دور موضوع خود بچرخید و آنرا به صورت کاملا 3بعدی حتی با متریال ببینید و امکان برش موضوع 3بعدی نیز در آن وجود دارد .
در واقع میتوان گفت که به جای اینکه کاربران تمام برنامه های شرکت Autodesk را بر سیستم خود نصب کنند میتوانند فایل هایی را که از برنامه های مختلف به فرمت این برنامه تبدیل شده اند ببینند.
البته در بیشتر برنامه های Autodesk از منوی File و گزینه Export میتوانید فایل های آن برنامه را به DWF تبدیل کنید، این امکان در اتوکد 2007 وجود دارد>>
تبدیل فایل های اتوکد به فایل فلش SWF
DWG to Flash Converter

باتشکر از مهندس سجاد نازی
منبع :
http://anydwg.com
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، abcdefghijklm ، shahryar ، sharmin ، arvik ، dely_sh ، 0RKIDEH ، aramo
برنامه PDF to DWG Converter من خیلی نیاز داشتم فایل رو به خوبی تبدیل می کنه اما چون کرک نشده سیو نمیشه کرد پس در نتیجه به هیچ دردی نمیخوره

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    دوستان عزیز برای کانورت از اتوکد به پسوند های دیگه در غالب موارد نیازی به نرم افزارهای کانورتور وجود نداره و از طریق خوده اتوکد میشه اکسپرت گرفت به عنوان مثال pdf,jpegو...
    ولی خوب برای بعضی از پشوند ها مثل فلش و ... این نرم افزارها کاربرد فراوان دارند
    اگه دوستان راهش رو بلد نیستن اطلاع بدن تا بهشون بگم
    موفق باشید
    آخرین ارسال های من :

از فشار زندگی نترسید

به یاد داشته باشید

فشار ، توده زغال سنگ را به الماس تبدیل میکند . . .
    پاسخ
     سپاس شده توسط dely_sh ، 0RKIDEH ، behdadfu
    بله دوست عزیز حق با شماست ولی من میخوام نقشه pdf رو به dwg تبدیل کنم. منظور شما برعکسه

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      حل مشکل نخواندن فونت فارسی در اتوکد به همراه فايل فونت فارسي MHAKBARI 2 28,869 ۱۳۹۵-۵-۱۴، ۰۱:۴۳ عصر
    آخرین ارسال: alikhani98
      تبدیل اتوکد 2012 و 2011 و 2010 به ورژن های پایین تر بدون استفاده از نرم افزار اتوکد yaser seraj 4 19,866 ۱۳۹۵-۲-۱۷، ۰۲:۵۲ عصر
    آخرین ارسال: alireza0036
      نحوه وارد کردن نقشه از اتوکد به word مهسا_mahsa 4 18,614 ۱۳۹۳-۱-۲۳، ۰۵:۵۷ صبح
    آخرین ارسال: atelieahjam
      فايلي راجع به اتوكد khansa 0 1,177 ۱۳۹۲-۳-۲۸، ۰۷:۲۱ صبح
    آخرین ارسال: khansa
      کتاب آموزش اتوکد aliadis 0 2,274 ۱۳۹۲-۳-۲۸، ۱۲:۲۶ صبح
    آخرین ارسال: aliadis
      نرم افزار قرار دادن و تبدیل فایل های تصویری در اتوکد روجا 8 4,272 ۱۳۹۱-۱۱-۲۲، ۱۱:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: مهسا_mahsa
      اموزش نرم افزار اتوکد (مدرس اقای محمد رسول نجفی) ماراویا 0 2,157 ۱۳۹۱-۱۰-۲۴، ۰۲:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: ماراویا
      دانلود اموزش کاربردی اتوکد2011 {به صورت فوق العاده} sibel 3 3,677 ۱۳۹۱-۹-۲۴، ۰۴:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: samaneh nasr
      دانلود pdfآموزشی اتوکد برای علاقه مندان آسان و سریع همراه باعکس MHAKBARI 0 5,963 ۱۳۹۱-۵-۲۹، ۰۱:۰۳ صبح
    آخرین ارسال: MHAKBARI
      فیلم آموزشی اتوکد ALI XxX 6 7,387 ۱۳۹۱-۱-۳۱، ۰۷:۳۴ صبح
    آخرین ارسال: farnaz66

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان