امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کتاب با ارزش "انگلیسی برای شهرسازان" به همراه ترجمه
(۱۳۹۳-۱-۱۹، ۱۰:۴۳ عصر)deltora نوشته است: مشکلم حل شد / ممنون .
ok moafagh bashid

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام دوستان من وقتی می خوام از زیپ خارج کنم این ارور رو میده میگه پارت \zaban (8).rar رو هم وارد کنید . ؟ راحل اگه دارید ممنون میشم

[تصویر:  71150784191016430638.jpg]
سلام
من هم به چنین مشکلی بر خورد کردم
لطفا راهنمایی کنید
آخرین ارسال های من :

چالش نهایی  در توسعه عبارتست ازظرفیت سازی اجتماعات شهری برای مذاکره / تعامل با جهانی شدن  شکننده

پاسخ
درهمین تاپیک چندین بار توضیح دادم که باید تمامی پارت ها رو در یک پوشه بزارید و پارت 1 را باز کنید
برای دانلود حتما از دانلود منیجر استفاده کنید
موفق باشید

پاسخ
سلام من دانلودشم کردم اما برا باز شدن خطا میده تو قسمت rar

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۳-۱۱، ۱۲:۰۵ عصر)azang نوشته است: سلام من دانلودشم کردم اما برا باز شدن خطا میده تو قسمت rar

سلام همه را در یک پوشه خالی بزارید و سپس اکسترک کنیدالبته شماره 1 را بزنید
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
     سپاس شده توسط E.Y.I
    salam chetor downloadesh konam.?????????????inke link nadare????????????????????????

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۳-۴-۲۹، ۰۵:۴۱ عصر)'leylaaaa' نوشته است: salam chetor downloadesh konam.?????????????inke link nadare????????????????????????

گزینه پرداخت رو بزنید تا لینک برای شما فعال شود.از قسمت راهنما نحوه پرداخت رو مشاهده کنید...

پاسخ
      سلام من مبلغ رو واسه دانلود خرید کردم تو درگاه بانک--الان که دانلود فابلا رو میزنم وسطاش ارور میده؟؟؟ چراااا؟؟ لطفا راهنمایی کنین..تو بانکم 3000تومان کم شده ولی

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        (۱۳۹۳-۴-۳۰، ۱۲:۲۴ عصر)'hamedonlinekh' نوشته است: سلام من مبلغ رو واسه دانلود خرید کردم تو درگاه بانک--الان که دانلود فابلا رو میزنم وسطاش ارور میده؟؟؟ چراااا؟؟ لطفا راهنمایی کنین..تو بانکم 3000تومان کم شده ولی

سلام کدام لینک دانلود نمیشه اعلام کنید تا تست کنیم

پاسخ
         از دانلود منيجر استفاده كنيد حتما

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          اصول نوسازی بافت شهری-رویکرد نو به بافت های فرسوده-نویسنده دکتر عندلیب javakili 1 3,643 ۱۳۹۵-۱۲-۱۰، ۱۰:۴۹ صبح
        آخرین ارسال: rezarajabi
          غیر رایگان دانلود کتاب مجموعه مباحث و روشهای شهرسازی haydariyan 2 6,212 ۱۳۹۵-۷-۳، ۰۸:۵۳ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          کتاب اماده سازی زمین شهری در ایران ali8623131 1 1,652 ۱۳۹۵-۱-۹، ۰۱:۳۶ صبح
        آخرین ارسال: majid83
          غیر رایگان دانلود کتاب مبانی نظری و فرآیند طراحی شهری ali8623131 3 4,965 ۱۳۹۴-۱۰-۱۲، ۱۱:۳۳ عصر
          دانلود کتاب" برنامه ریزی مسکن" دکتر پور محمدی E.Y.I 14 18,636 ۱۳۹۴-۶-۲۹، ۰۱:۵۶ عصر
        آخرین ارسال: aa872008
          دانلود کتاب از نخستین سرچشمه ها تا منشور اتن E.Y.I 14 10,848 ۱۳۹۴-۴-۳۱، ۰۲:۱۰ عصر
        آخرین ارسال: negin_za
          دانلود کتاب کمیاب" شهرسازی معاصر ایران "دکتر محمد علی کامروا E.Y.I 9 9,416 ۱۳۹۴-۳-۱۴، ۱۲:۵۸ صبح
        آخرین ارسال: E.Y.I
          فروش کتاب نو ne_da_s 0 1,036 ۱۳۹۴-۲-۲۷، ۰۹:۳۶ عصر
        آخرین ارسال: ne_da_s
          دانلود کتاب Urban Design Reader haydariyan 2 2,956 ۱۳۹۳-۱۲-۱، ۱۲:۳۸ عصر
          دانلود کتاب Identity by Design haydariyan 0 1,467 ۱۳۹۳-۱۲-۱، ۰۲:۰۷ صبح
        آخرین ارسال: haydariyan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان