امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انجمن ویژه مرحله اول در دست ساخت-برای همکاری و مدیریت کلیک کنید
تشکر اگر مورد تایید بقیه دوستان است تا ایجاد شوند.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
3- تقسیم بندی کتب برای داوطلبان یعنب چی؟ یعنی مطالعه کتاب بین بچه ها تقسیم بشه؟ به نظرم زیاد خوب نیست مگر اینکه منابع به دو دسته درجه 1 و 2 تقسیم بشن و منابع درجه 2 برای مطالعه بین داوطلبین تقسیم بشه...
به نظرم ی قسمت هم برای برنامه ریزی مطالعه باشه که مثلا هر ماه یا هر 2 هفته ی بار مشخص بشه که چه منابعی مطالعه بشه و این چیزا که ی برنامه کلی به داوطلبین بده..

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۳-۲۱، ۰۳:۱۴ عصر)sas.mmt نوشته است: 3- تقسیم بندی کتب برای داوطلبان یعنب چی؟ یعنی مطالعه کتاب بین بچه ها تقسیم بشه؟ به نظرم زیاد خوب نیست مگر اینکه منابع به دو دسته درجه 1 و 2 تقسیم بشن و منابع درجه 2 برای مطالعه بین داوطلبین تقسیم بشه...
به نظرم ی قسمت هم برای برنامه ریزی مطالعه باشه که مثلا هر ماه یا هر 2 هفته ی بار مشخص بشه که چه منابعی مطالعه بشه و این چیزا که ی برنامه کلی به داوطلبین بده..
بله درسته . برنامه خیلی تاثیر داره
ینی بنظر من اجبار و تحکم واسه خوندن خیلی موثره .
خیلی زیاد
 مثل مقاله خونی مرحله ی 2 که مقاله ها داده میشد و داوطلبا مجبور بودن بخونن و خلاصه بزارن .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
اخه مقاله ها اهمیتشون کمتره و میشه فقط خلاصشونو خوند ولی کتابا واسه آزمون مرحله اول رو همه باید حتما خودشون 1 بار بخونن

پاسخ
اره حتما
خوب اینجام حدالامکان قراره منابع رو بصورت پی دی اف بزاریم
بر اساس اهمیت کتاب معرفی میشه
توسط داوطلبا خونده و خلاصش گذاشته میشه
اینجوری مجبور به مطالعه میشیم

پاسخ
منم هستم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام و تشکر از مهندسینی که اعلام حضور و نظر خود را اعلام کردند تالار ها ساخته شد.
بزودی مدیران تالار مشخص و کار خود را شروع خواهند کرد و اطلاع رسانی نیز انجام خواهد شد.

پاسخ
تشکر از شما مهندس دهقان تالارها عالی شده فقط یک چیز دیگه که الان به ذهنم رسید اینه که مرحله اول هم میتونه مثل مرحله دوم یک قسمت آموزش داشته باشه برای یک سری مباحث زبان و آمار و مدل ها و اینچنین که میشه آموزش داد...بازم ممنون از شما

پاسخ
تشکر از شما مهندس دهقان. توی قسمت منابع ارشد میتونید یه دسته بندی دیگه هم برای مباحث شهرسازی - مبانی و تاریخ بصورت جداگانه داشته باشید و البته یک قسمت مشترک هم میتونند داشته باشند.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام دوستانی که اعلام آمادگی کردند لطفا سایت را همراهی کنند:
برنامه ریزی شهری مرحله اول
[b]طراحی شهری مرحله اول

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ضایعه ای دردناک و غیر قابل جبران-درگذشت مهندس مهدیه سعید رتبه 1 مرحله دوم 1391 alireza 24 5,214 ۱۳۹۵-۱۲-۲۳، ۰۱:۱۹ عصر
آخرین ارسال: music87025
  راهنمایی در مورد طرح کفسازی و جداره سازی s1s2s3 2 1,360 ۱۳۹۳-۱-۳۰، ۰۹:۲۰ عصر
آخرین ارسال: atefe.phd
  دعوت به همکاری سایت ایران شهرساز alireza 3 2,460 ۱۳۹۲-۹-۵، ۰۹:۰۵ صبح
آخرین ارسال: Brightness_mybb_import61176
  گردهمایی اعضای ایران شهرساز در روز شهرساز...اعلام آمادگی کنید alireza 0 1,245 ۱۳۹۲-۷-۳۰، ۱۱:۱۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  برای اولین بار مشاوره زبان ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری در ایران شهرساز alireza 0 1,115 ۱۳۹۲-۷-۲۶، ۰۹:۳۷ عصر
  تغییرات اساسی در تیم مدیریتی و فعالین و اعضای ویژه بدلیل عدم فعالیت alireza 7 2,846 ۱۳۹۲-۷-۱۹، ۱۱:۵۷ عصر
  وبلاگ های بروز شده>>خبرش را اینجا درج کنید alireza 16 4,777 ۱۳۹۲-۷-۱۹، ۰۷:۴۷ صبح
آخرین ارسال: bahareh_mybb_import61175
  نتایج مرحله دوم آزمون ارشد دانشگاه آزاد mahan 10 3,655 ۱۳۹۲-۷-۷، ۰۳:۳۳ عصر
آخرین ارسال: Sahab_mybb_import61201
  مراسم یادبود خانم مهندس مهدیه سعید در دانشگاه تهران با حضور اعضای سایت alireza 0 1,798 ۱۳۹۲-۶-۲۰، ۰۹:۵۵ عصر
  نظرخواهی نام سایت برای آموزش آنلاین جی آی اس alireza 6 2,688 ۱۳۹۲-۶-۱۷، ۰۷:۰۴ عصر
آخرین ارسال: mahan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان