امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبیین مفهوم توسعه مبتنی بر حمل و نقل عمومی
تبیین مفهوم توسعه مبتنی بر حمل و نقل عمومی و معیارهای تعیین مراکز آن
دکتر مهران علی الحسابی، مهندس سلمان مرادی

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   مفهوم توسعه مبتنی بر جمل و نقل عمومی.pdf (اندازه: 794.75 KB / تعداد دفعات دریافت: 78)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
سلام هرچی این فایل را دانلود می کنم بازش نمیشه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۸-۲۹، ۱۲:۳۵ صبح)farzanee نوشته است: سلام هرچی این فایل را دانلود می کنم بازش نمیشه

حق با شماست دوست عزیز امتحان کردم باز نشد واسه همین من براتون آپلودش کردم
موفق باشید

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   تبیین مفهوم توسعه مبتنی بر حمل و نقل عمومی و معیارهای تعیین مراکز آن.pdf (اندازه: 794.75 KB / تعداد دفعات دریافت: 44)
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، oyster ، atelieahjam ، ehsan12

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چالشهای نظام مدیریتی محله محور در توسعه پایدار کلان شهر تهران mahnaz_1414 0 1,298 ۱۳۹۲-۳-۲۵، ۰۸:۵۶ عصر
آخرین ارسال: mahnaz_1414
  شهر پرتراکم و توسعه پایدار شهری yunes_mybb_import61214 0 1,578 ۱۳۹۲-۳-۲۵، ۰۵:۵۴ عصر
آخرین ارسال: yunes_mybb_import61214
  توسعه پایدار yunes_mybb_import61214 0 1,022 ۱۳۹۲-۳-۲۵، ۰۵:۴۹ عصر
آخرین ارسال: yunes_mybb_import61214
  بررسي نظري مفهوم محله و بازتعريف آن با تاكيد بر شرايط محله هاي شهري ايران alvand1392 0 1,104 ۱۳۹۲-۳-۱۹، ۱۰:۴۷ عصر
آخرین ارسال: alvand1392
Brick مقدمه اي بر مفهوم توسعه شهري پايدار و نقش برنامه ريزي شهري حسنعلي لقايي alvand1392 0 877 ۱۳۹۲-۳-۱۹، ۰۲:۰۳ عصر
آخرین ارسال: alvand1392
  نقش ضوابط و مقررات شهرسازی در تحقق شهر خوب و توسعه ی پایدار شهرسازی آریودخت 0 1,132 ۱۳۹۲-۳-۱۶، ۰۷:۰۶ عصر
آخرین ارسال: آریودخت
  معرفی شاخصهای ارزیابی و بررسی روند توسعه پایدار شهری در کلان شهر تهران آریودخت 0 1,389 ۱۳۹۲-۳-۱۶، ۰۶:۵۳ عصر
  مدیریت و ساماندهی توسعه پایدار و مدیرت شهری آریودخت 0 1,029 ۱۳۹۲-۳-۱۶، ۰۴:۵۹ عصر
  توسعه پایدار شهری : مفاهیم و دیدگاه ها آریودخت 0 1,025 ۱۳۹۲-۳-۱۶، ۰۴:۵۱ عصر
  تبیین معیارها و شاخصهای پایداری در محله ی مسکونی آریودخت 0 1,204 ۱۳۹۲-۳-۱۶، ۰۴:۴۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان