امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 3.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شروع فعالیت اسکیس شهرسازی
(۱۳۹۲-۹-۱۹، ۰۷:۰۳ عصر)hesam.n نوشته است:
(۱۳۹۲-۹-۱۸، ۱۱:۵۹ عصر)simin23 نوشته است: کتابهای مفید برای اسکیس طراحی شهری
کتاب استخوانبندی شهر تهران 3جلد
اسکیس طراحی شهری مرتضی صدیق
کتابهای توسلی
فرایند طراحی شهر بحرینی
محیطهای پاسخده-بهزادفر
مبانی نظری پاکزاد جلد2
وازهمه مهمتر تمرین و تمرین وووووتمرین
تمرین خط و درخت و پرسوناژهای باسبک و اتود خودتون

بچه ها دقت کنین که توو این کتابا هم همه چیزایی که می خوایین ننوشته! یعنی فکر نکنین که اگه اینارو بخونین پس بلدین!! می دونین که اسکیس هیچی معلوم نیست. پیشنهاد من اینه که یه نگاه اجمالی به این کتابا بکنین بعد برین تمرین فقط و فقط تمرین ( نمونه کار ببینین، کتاب اسکیس طراحی شهری مرتضی صدیق که شامل گرافیک ها، شیت بندی ، اقلیم و ... هستش) چ.ن من خودم شخصا اینکارو کردم کنکور سال قبل و از نتیجه م هم راضی بودم
بجه ها کاملا درسته اما قبل از شروع .خوندن این کتابا خیلی اجمالی دیدتون رو باز میکنه وباعث می شه که ضوابط و نکات مختص به خودتون باشه و کارهاتون کپی اقای صدیق نباشه 3کلا مهمترین جیز تسلط به اصول شهرسازی که تا الان یادگرفتیم از کتابا و تمرین مداوم ...

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط hesam.n ، mohseni
    بدرخواست اعضا آپ شد.
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    دوستان سلام
    به هیچ وجه نگران اسکیس نباشید
    فعلا ذهنتون رو از آزمون اسکیس تهی کنید و به تئوری بپردازید
    بعد از کنکور تئوری انشاا... برنامه آموزش اسکیس آغاز میشود.
    امیدوارم امسال نیز همچون سال گذشته همه!!!!!!! شرکت کنندگان در آزمون ها و دوره آموزش اسکیس قبولی روزانه سراسری باشند(این افتخار سایت ماست)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness ، hesam.n ، foroogh.r ، Saeedm ، simin23
    up...

پاسخ
    چی شد پس چرا بروز نمیشه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    به درخواست دوستان انشاا.. بعد کنکور مرحله اول
    آخرین ارسال های من :

اشتراوس : یک شهرساز هیچگاه مانند مهندس کار خود را معطل رسیدن ابزار و مواد اولیه نمی کند بلکه مانند رفو کار ناگزیر است از مصالح پیش پا افتاده و جلوی دستش استفاده کند...
    پاسخ
     سپاس شده توسط mina91 ، alireza ، ایلیا
    بچه ها باید خدمتتون عرض کنم که پارسال کنکور نشون داد کسایی که رتبه های زیر چهل بودن اجازه ندادن که کس دیگه ای با رتبه ای بیشتر گوی سبقت در قبولی دانشگاه تهران و شهید بهشتی رو از اون ها بگیره..... بنابراین اگه این دو تا دانشگاه مد نظرتون هست باید باید زیر این عدد بشین. منظورم اینه که تا جایی که می تونین تلاش کنید برای تئوری! Ws3
    بچه هایی که رتبه های خوب میارن درصد اسکیسایی بالا هم می زنن و به همین لحاظ اجازه نمی دن اسکیس اون قدر تاثیر بزاره که مثلا یه رتبه 80 بتونه بره تهران یا بهشتی
    بنابراین الان فقط و فقط به کنکور تئوری بچسبین و سعی کنین بهترین نتایج رو بگیرین
    یه هفته هم وقت اضافه شد.... استفاده حداکثری کنید

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط mina91 ، m.marziye ، Brightness
      (۱۳۹۲-۱۱-۱۷، ۰۷:۰۸ عصر)M.Noori نوشته است: بچه ها باید خدمتتون عرض کنم که پارسال کنکور نشون داد کسایی که رتبه های زیر چهل بودن اجازه ندادن که کس دیگه ای با رتبه ای بیشتر گوی سبقت در قبولی دانشگاه تهران و شهید بهشتی رو از اون ها بگیره..... بنابراین اگه این دو تا دانشگاه مد نظرتون هست باید باید زیر این عدد بشین. منظورم اینه که تا جایی که می تونین تلاش کنید برای تئوری! Ws3
      بچه هایی که رتبه های خوب میارن درصد اسکیسایی بالا هم می زنن و به همین لحاظ اجازه نمی دن اسکیس اون قدر تاثیر بزاره که مثلا یه رتبه 80 بتونه بره تهران یا بهشتی
      تشکر از شما
      جهت اطلاع دوستان خانم مهندس نوری رتبه سال قبلشان 38 بود که با اسکیس 85 درصد به 14 رسید و به گفته خودشان شرکت ایشون در کارگروه سایت اسکیس و زحمات مهندس urban98 تاثیر بسزایی داشت.
      امسال هم با مدیریت ایشون و مهندس فروغ و ان شالله مهندس اربان 98 بتوانیم باز به موفقیت خوبی برسیم.

پاسخ
       سپاس شده توسط ایلیا ، dementor ، Brightness ، M.Noori ، mina91 ، Saeedm
      (۱۳۹۲-۱۱-۱۸، ۱۲:۰۳ عصر)AliReza نوشته است:
      (۱۳۹۲-۱۱-۱۷، ۰۷:۰۸ عصر)M.Noori نوشته است: بچه ها باید خدمتتون عرض کنم که پارسال کنکور نشون داد کسایی که رتبه های زیر چهل بودن اجازه ندادن که کس دیگه ای با رتبه ای بیشتر گوی سبقت در قبولی دانشگاه تهران و شهید بهشتی رو از اون ها بگیره..... بنابراین اگه این دو تا دانشگاه مد نظرتون هست باید باید زیر این عدد بشین. منظورم اینه که تا جایی که می تونین تلاش کنید برای تئوری! Ws3
      تشکر از شما
      جهت اطلاع دوستان خانم مهندس نوری رتبه سال قبلشان 45 بود که با اسکیس 85 درصد به 14 رسید و به گفته خودشان شرکت ایشون در کارگروه سایت اسکیس و زحمات مهندس urban98 تاثیر بسزایی داشت.
      امسال هم با مدیریت ایشون و مهندس فروغ و ان شالله مهندس اربان 98 بتوانیم باز به موفقیت خوبی برسیم.

جسارتــــا W58مهندس رتبه اولم
      38 بـــود

پاسخ
       سپاس شده توسط mina91
      (۱۳۹۲-۱۱-۱۸، ۰۱:۳۷ عصر)M.Noori نوشته است:
      (۱۳۹۲-۱۱-۱۸، ۱۲:۰۳ عصر)AliReza نوشته است:
      تشکر از شما
      جهت اطلاع دوستان خانم مهندس نوری رتبه سال قبلشان 45 بود که با اسکیس 85 درصد به 14 رسید و به گفته خودشان شرکت ایشون در کارگروه سایت اسکیس و زحمات مهندس urban98 تاثیر بسزایی داشت.

جسارتــــا W58مهندس رتبه اولم
      38 بـــود
      اصلاح شد پیری و فراموشی!

پاسخ
       سپاس شده توسط M.Noori ، mina91

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        نظرسنجی در مورد فعالیت های مهندسین فعال سایت در بخش های مختلف leila 1 1,253 ۱۳۹۳-۶-۲۱، ۰۲:۲۹ عصر
      آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان