امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بالاخره فایل تصویری اموزش اسکیس صدیق و شنگه پور آماده قرار گیری در سایت شد
سلام دوستان بالاخره بعد از مدتها توانستیم این فایل را اماده ارایه به دوستان بکنیم چون حجمش زیاد بود باید کارهایی روی ان انجام میگرفت لذا دوستانی که این فایل را میخواهند در این قسمت اعلام امادگی کنند چون اگر کسی خواهان نباشد در سایت قرار نخواهد
گرفت در ضمن قیمیت که برای ان در نظر گرفته شده است 10000 تومان میباشد که فکر کنم ارزش داشته باشه چون خود کلاساش فکر کنم 500000 تومان ی بشه پس فقط با ده هزار تومان میتوانید فیل اموزش اسکیس را دانلود نمایید لذا روز یکشنبه این فابل برروی سایت قرار خواهد گرفت و لذا اگر دوستان در این تاپیک اعلام نکنند که فایل را میخواهند یا نه این فایل در سایت قرار داده نمیشود چون واقعا زحمت زیادی میخواد این فایل در سایت اپلود بشه پس از همین حالا اعلام امادگی کنید و در ضمن بایت تاخیر هم پوزش میخوام
آخرین ارسال های من :

مظلوم واقع شدم همین
پاسخ
 سپاس شده توسط simin23 ، sanaz.f ، 6zahra9
(۱۳۹۲-۸-۱۶، ۰۲:۴۷ عصر)s1s2s3 نوشته است: سلام دوستان بالاخره بعد از مدتها توانستیم این فایل را اماده ارایه به دوستان بکنیم چون حجمش زیاد بود باید کارهایی روی ان انجام میگرفت لذا دوستانی که این فایل را میخواهند در این قسمت اعلام امادگی کنند چون اگر کسی خواهان نباشد در سایت قرار نخواهد
گرفت در ضمن قیمیت که برای ان در نظر گرفته شده است 10000 تومان میباشد که فکر کنم ارزش داشته باشه چون خود کلاساش فکر کنم 500000 تومان ی بشه پس فقط با ده هزار تومان میتوانید فیل اموزش اسکیس را دانلود نمایید لذا روز یکشنبه این فابل برروی سایت قرار خواهد گرفت و لذا اگر دوستان در این تاپیک اعلام نکنند که فایل را میخواهند یا نه این فایل در سایت قرار داده نمیشود چون واقعا زحمت زیادی میخواد این فایل در سایت اپلود بشه پس از همین حالا اعلام امادگی کنید و در ضمن بایت تاخیر هم پوزش میخوام

سلام
خیلی هم عالیه
من که به شخصه بهش خیلی احتیاج دارم:)

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تشکر نکنید ....لایک جایگزین تشکر شد...دیدن مطالب تا قبل از تشکر هم حذف alireza 70 24,341 ۱۳۹۵-۱۲-۳، ۱۱:۴۱ صبح
آخرین ارسال: avina7707
  تحصیل 30 هزار دانشجو در دانشگاه های آزاد استان سمنان mina91 0 1,363 ۱۳۹۲-۱۱-۱۷، ۰۹:۰۴ عصر
آخرین ارسال: mina91
  کاهش ظرفیت پذیرش دانشجوی ارشد و دکتری در دانشگاه علامه mina91 0 1,423 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۹:۲۶ عصر
آخرین ارسال: mina91
  بچه های خواهشا چند تا الگوی کف سازی و جداره سازی در فضای شهری میخوام s1s2s3 1 1,593 ۱۳۹۲-۹-۲۸، ۱۱:۱۵ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  می شه در مورد یک سوال در این تاپیک جواب بدید ممنون میشم s1s2s3 11 4,839 ۱۳۹۲-۸-۳، ۰۸:۲۵ عصر
آخرین ارسال: Masih
  اطلاعیه سازمان سنجش در مورد تکمیل ظرفیت armangostar 1 1,912 ۱۳۹۲-۸-۱، ۱۲:۵۶ صبح
آخرین ارسال: Sahab
  کمک در مورد مقاله نوشتن پزوهشی s1s2s3 11 7,093 ۱۳۹۲-۷-۱۷، ۰۱:۰۳ عصر
آخرین ارسال: m.marziye
  هر کی در مورد طراحی ورودی شهر مطلبی داره من حاضرم بخرم s1s2s3 8 3,761 ۱۳۹۲-۷-۱، ۰۸:۴۵ عصر
آخرین ارسال: farnoosh joon
  چه خوب میشد در فصلنامه شماره بعدی این موضوعات کار بشه s1s2s3 0 1,191 ۱۳۹۲-۷-۱، ۱۲:۴۱ صبح
آخرین ارسال: s1s2s3
  کسی در مورد طراحی ورودی های شهری مطلبی داره کمک s1s2s3 5 3,534 ۱۳۹۲-۶-۲۸، ۰۳:۰۲ عصر
آخرین ارسال: m.marziye

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان