امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آزمون آزمایشی رایگان ویژه برنامه ریزی شهری با بالاترین جامعه آماری و جایزه ویژه رتبه1
(۱۳۹۲-۸-۲۰، ۰۲:۳۶ عصر)Brightness نوشته است:
(۱۳۹۲-۸-۲۰، ۱۱:۳۱ صبح)shakuri نوشته است: سلام.گذروازه عضویت سایت شهرسازی رو یادم رفته.لطفا کمکم کنین

سلام مهندس.سایت شهرسازی؟منظورتون همین سایت هست؟شما که الان وارد شدید که تونستید پست بذارید. [تصویر:  26.gif]

ببخشید میخوام سرفصل های آزمون برنامه ریزی رو بگیرم نمیتونم.سایت تخصصی اسکیس

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۸-۲۰، ۰۳:۱۶ عصر)shakuri نوشته است:
    (۱۳۹۲-۸-۲۰، ۰۲:۳۶ عصر)Brightness نوشته است:
    (۱۳۹۲-۸-۲۰، ۱۱:۳۱ صبح)shakuri نوشته است: سلام.گذروازه عضویت سایت شهرسازی رو یادم رفته.لطفا کمکم کنین

سلام مهندس.سایت شهرسازی؟منظورتون همین سایت هست؟شما که الان وارد شدید که تونستید پست بذارید. [تصویر:  26.gif]

ببخشید میخوام سرفصل های آزمون برنامه ریزی رو بگیرم نمیتونم.سایت تخصصی اسکیس

سلام رمز جدید برایتان ارسال شد.
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    سال گذشته بیشترین آمار آزمون آنلاین 159 داوطلب بود که به احتمال زیاد امسال رکورد خواهیم زد و با اینکه شرایط با ارسال پیامک و ایجاد شماره داوطلبی است ولی باز استقبال خوبی شده است.
    مطمئنا اگر ثبت نام را آزاد قرار می دادیم آمار بسیار بالا میرفت ولی ممکن بود یک نفر چندین بار ثبت نام کند ولی با این روش هر نفر فقط یک بار میتواند شرکت کند.
    با تشکر
    تعداد ثبت نامی تا این لحظه 72 نفر

پاسخ
     سپاس شده توسط Sahab
    سلام دوستان
    سایت ایران شهرساز با سابقه 3 سال برگزاری موفق آزمون های آنلاین در کشور در کنار آزمون های آنلاین در حال برگزاری ویژه داوطلبین آزمون آزمایشی رایگان برای گرایش برنامه ریزی در تاریخ 24-26 آبان ماه به صورت رایگان برگزار میکند.
    از مزایای این آزمون:
    1-پاسخ نامه تشریحی آنی
    2-رتبه داوطلب
    3-کارنامه با ضرایب دروس
    4-امکان تحلیل سوالات سخت
    5-...
    همین الان کلمه ((آزمون رایگان برنامه ریزی)) را به یکی از شماره های 500029295000 یا 30005683000000 ارسال کنید.

پاسخ
    سلام
    آزمون فردا ساعت 10 صبح (جمعه 24 آبان 1392)شروع می شود و در حال ارسال شماره داوطلبی و رمز برای ثبت نامی ها هستیم.

پاسخ
     سپاس شده توسط sara0111
    برای من چیزی نیمده

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۸-۲۴، ۱۰:۲۲ صبح)hamid_shahrsaz نوشته است: برای من چیزی نیمده

سلام آمار بسیار بالاست و ارسال تکی شماره داوطلبی و رمز در حال انجام است امروز دریافت خواهید کرد.

پاسخ
     سپاس شده توسط hamid_shahrsaz
    سلام.من شماره ای دریافت نکردم.آخرین مهلت شرکت در آزمون کیه؟

پاسخ
    (۱۳۹۲-۸-۲۴، ۱۱:۴۱ صبح)shakuri نوشته است: سلام.من شماره ای دریافت نکردم.آخرین مهلت شرکت در آزمون کیه؟
    سلام آمار شرکت کنندگان بسیار بالاست و ارسال تکی شماره داوطلبی و رمز در حال انجام است تا ساعتی دیگر همه داوطلبین دریافت خواهید کرد.
    26 آبان 1392

پاسخ
    سلام مشکلی در سامانه پیامکی ایران شهرساز بوجود آمده است شماره داوطلبی شما همان شماره همراه شما می باشد. داوطلبینی که رمز دریافت نکرده اند برای دریافت رمز کلمه رمز را به شماره 09204106920 یا 09171388783 ارسال کنند.
    سایت آزمون:
    http://azmoon.azmoon.us

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نتایج اولیه کنکور طراحی شهری 93 iransketch.ir/shahrsazi 19 8,860 ۱۳۹۳-۱۱-۲۷، ۱۱:۲۳ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      موافقید یا خیر؟همه فایلهای سایت را برای دانلود رایگان و آزاد کن iransketch.ir/shahrsazi 8 3,788 ۱۳۹۳-۷-۷، ۰۵:۴۰ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      کارگروه مرحله اول طراحی شهری 94 iransketch.ir/shahrsazi 1 2,451 ۱۳۹۳-۴-۳۰، ۱۱:۱۳ صبح
    آخرین ارسال: Brightness
      سوال اسکیس طراحی شهری 1392 iransketch.ir/shahrsazi 0 2,416 ۱۳۹۳-۴-۱۵، ۱۲:۲۶ عصر
    آخرین ارسال: iransketch.ir/shahrsazi
      سوال اسکیس طراحی شهری 1392 iransketch.ir/shahrsazi 0 1,595 ۱۳۹۳-۴-۱۴، ۱۲:۲۱ عصر
      سوال اسکیس طراحی شهری 1392 iransketch.ir/shahrsazi 0 1,586 ۱۳۹۳-۴-۱۳، ۱۲:۱۷ عصر
      آماده سازی با رویکرد توسعه پایدار iransketch.ir/shahrsazi 0 1,343 ۱۳۹۳-۴-۴، ۱۱:۱۷ صبح
      آزمون پنجم رایگان مرحله دوم 93 برنامه ریزی شهری شروع شد iransketch.ir/shahrsazi 0 1,554 ۱۳۹۳-۴-۱، ۱۱:۰۴ صبح
      اتمام کنکور طراحی شهری 93 و برنامه ریزی 93 iransketch.ir/shahrsazi 2 2,159 ۱۳۹۳-۴-۱، ۱۰:۵۶ صبح
    آخرین ارسال: roza*
      اقلیم 3/گرم و مرطوب ویژه طراحی شهری iransketch.ir/shahrsazi 2 2,511 ۱۳۹۳-۴-۱، ۱۰:۲۹ صبح
    آخرین ارسال: zahra2130

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان