امتیاز موضوع:
  • 39 رأی - میانگین امتیازات: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه وارد کردن نقشه از اتوکد به word
با سلام.من میخام یه نقشه رو از اتوکد به ورد ببرم.یکی بهم گفت میتونی این کار رو از منوی insert انجام بدی اما من نتونستم انجام بدم.دوستان کسی بلده چطور میشه این کار رو انجام داد؟خواهشا اگه میشه کامل توضیح بدین زیاد به اتوکد تسلط ندارم.
آخرین ارسال های من :

روز اول دبستانم تصادفا مصادف شد با روز اول جنگ و در آنروز با معماری پناهگاه ها آشنا شدم . مفاهیم باوهاوسی رنگها را در یکی دو کلاس بالاتر آموختم قرمز یعنی خطر و سفید یعنی آرامش و اکسپرسیون را از حالت نگاه مادر در زمان قرمز و در انتظار سفید. مفهوم سازه فلزی در طبقه منفی سه پارکینگ برای امتحان نهایی در ذهنم شکل گرفت . فانتزی کودکیم مرا با گالیور پیوند میزد که اسیر لی لی پوت اطرافیان به اینسو و آنسو میرفت و مدام به او میگفتند : من میدونستم که ما موفق نمی شیم. اکنون فانتزی کودکیم هر روز برایم تکرار میشود و میدانم که چه رنجی میکشید گالیور در لی لی پوت و ما با آنان که فانتزی کودکی شان پت و مت بوده.
پاسخ
این کار جالبی نیست
بهتره فایل اتوکد را به تصویر تبدیل کنی و بعد اینزرت کنید در ورد

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط مهسا_mahsa ، Brightness
میتونید از منوی file --> Export یه خروجی با پسوند bmp از نقشتون بگیرید ولی این خروجی ممکن کیفیت خوبی نداشته باشه

راه دوم که یکم پیچیده تره اینکه از پنجره Plot توی قسمت Name گزینه PostScript Level رو انتخاب و بعد مقیاس و کادر نقشه رو انتخاب و در آخر ok و فایلتون رو سیو کنید.
این خروجی مخصوص برنامه هایی مثل فتوشاپه که میتونید عکس رو به هر فرمتی که خواستید تبدیل کنید. خوبی این روش کیفیت بالای خروجی هستش

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness
    سلام
    از مسیر زیر عمل کنید:

insert > object > Autocad drawing
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
     سپاس شده توسط foroogh.r ، Brightness
    با عرض سلام

لطفا به این نشانی از سایت مراجعه بفرمائید و توضیحات لازم درباره ترسیم اشکال در محیط آفیس با استفاده از اتوکد در این پست ارائه شده است. با تشکر

http://iranshahrsaz.com/showthread.php?t...5#pid64545
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      حل مشکل نخواندن فونت فارسی در اتوکد به همراه فايل فونت فارسي MHAKBARI 2 28,873 ۱۳۹۵-۵-۱۴، ۰۱:۴۳ عصر
    آخرین ارسال: alikhani98
      تبدیل اتوکد 2012 و 2011 و 2010 به ورژن های پایین تر بدون استفاده از نرم افزار اتوکد yaser seraj 4 19,867 ۱۳۹۵-۲-۱۷، ۰۲:۵۲ عصر
    آخرین ارسال: alireza0036
      فايلي راجع به اتوكد khansa 0 1,178 ۱۳۹۲-۳-۲۸، ۰۷:۲۱ صبح
    آخرین ارسال: khansa
      کتاب آموزش اتوکد aliadis 0 2,276 ۱۳۹۲-۳-۲۸، ۱۲:۲۶ صبح
    آخرین ارسال: aliadis
      نرم افزار قرار دادن و تبدیل فایل های تصویری در اتوکد روجا 8 4,275 ۱۳۹۱-۱۱-۲۲، ۱۱:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: مهسا_mahsa
      اموزش نرم افزار اتوکد (مدرس اقای محمد رسول نجفی) ماراویا 0 2,158 ۱۳۹۱-۱۰-۲۴، ۰۲:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: ماراویا
      دانلود اموزش کاربردی اتوکد2011 {به صورت فوق العاده} sibel 3 3,678 ۱۳۹۱-۹-۲۴، ۰۴:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: samaneh nasr
      تبدیل نمودن فایلهای اتوکد به پسوندهای pdfو... alireza 3 19,049 ۱۳۹۱-۸-۲۱، ۱۰:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: behdadfu
      دانلود pdfآموزشی اتوکد برای علاقه مندان آسان و سریع همراه باعکس MHAKBARI 0 5,963 ۱۳۹۱-۵-۲۹، ۰۱:۰۳ صبح
    آخرین ارسال: MHAKBARI
      فیلم آموزشی اتوکد ALI XxX 6 7,388 ۱۳۹۱-۱-۳۱، ۰۷:۳۴ صبح
    آخرین ارسال: farnaz66

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان