امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک شهرساز خوب امکان داره بیاد به این سوال جواب بده
(۱۳۹۲-۷-۱، ۰۸:۵۲ صبح)مری2 نوشته است: بله صحبت های همگی درست.... منم کسی رو نخواستم محدود کنم... پاسخ این سوالم پاورپوینتشو دارم که مال ترم 7 خودمه. کسی خواست ایمیلشو بفرسته که براش ارسال کنم...
پیروز باشید
سلام مهندس.بهتر این هست که فایل رو در سایت ارسال کنید تا دیگر دوستان هم استفاده کنند.
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: یک شهرساز خوب امکان داره بیاد به این سوال جواب بده - توسط Brightness - ۱۳۹۲-۷-۱، ۰۶:۴۳ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star اطلاعیه نیاز به طراح فضای سبز neda220 0 995 ۱۳۹۳-۱۲-۱۱، ۰۱:۳۹ عصر
آخرین ارسال: neda220
  دعوت به همکاری به منظور انجام طرح پژوهشی neda220 3 1,937 ۱۳۹۳-۴-۲۵، ۱۰:۲۷ صبح
Star دعوت به همکاری به منظور انجام طرح پژوهشی، ویژه متخصصین حمل و نقل neda220 0 1,221 ۱۳۹۳-۳-۲۹، ۰۶:۳۸ عصر
  آزمون ارشد یک هفته به تعویق افتاد Saeedm 1 1,606 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۲:۴۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  سوات با توجه به 6 بعد کتاب کارمونا توضیح داده شود s1s2s3 7 4,185 ۱۳۹۲-۸-۴، ۱۰:۳۸ عصر
آخرین ارسال: Masih
  می شه در مورد یک سوال در این تاپیک جواب بدید ممنون میشم s1s2s3 11 4,940 ۱۳۹۲-۸-۳، ۰۸:۲۵ عصر
آخرین ارسال: Masih
  دوستانی که پروپوزال بلدن بیان به این یک سوال جواب بدن s1s2s3 6 3,123 ۱۳۹۲-۷-۲۳، ۱۲:۰۲ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  هر هفته چند سوال لطفا یک شهرسازی قوی برای جواب بیاید urban98 بیاید s1s2s3 1 2,188 ۱۳۹۲-۷-۴، ۱۲:۴۸ عصر
آخرین ارسال: sardarekord
  سوالی درمورد پروپوزال پایان نامه یک شهرساز خوب بیاد خواهشا s1s2s3 1 1,835 ۱۳۹۲-۷-۲، ۰۸:۲۰ صبح
آخرین ارسال: eleven11
  هر کی در مورد طراحی ورودی شهر مطلبی داره من حاضرم بخرم s1s2s3 8 3,816 ۱۳۹۲-۷-۱، ۰۸:۴۵ عصر
آخرین ارسال: farnoosh joon

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان