امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 2.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ضایعه ای دردناک و غیر قابل جبران-درگذشت مهندس مهدیه سعید رتبه 1 مرحله دوم 1391
خداوند به بازماندگانشون صبر جمیل عطا کنه . خیلی متأثر شدم .مهدیه جان روحت شاد
آخرین ارسال های من :

هنــــوز و تا همیشــه به همین یک آیــه دلخــوشــــم :
    " بندگانم را آگاه کن که من بخشنده‌ی مهـــربانم ! "

:heart:
    پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness ، barcelona
    واقعا ناراحت کننده ست....
    خدایش بیامرزد
    روحش شاد

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط Brightness ، barcelona
      خیلی دردناک و ناراحت کننده است .خداوند رحمتش کند.وبه خانواده محترمش صبر عطا فرماید.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط barcelona ، Brightness
      خداوند صبر بده به خانوادشون........

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط barcelona ، Brightness
        چهار شنبه شب 27/6/92 به همراه سه تن از دوستان به منظور بزرگداشت یاد مهندس سعید ودیگر جانباختگان به سمت اتوبان تهران _قم حرکت کردیم و درست در محل تصادف و نرده های کنده شده وسط خیابان که اکنون با حائل های ترافیکی زرد رنگی مشخص شده است حلقه گل بزرگی با یادداشتی در یادبود ایشان و دیگر قربانیان نصب کردیم و بعد از مدتی توقف در حاشیه خیابان با ادای احترام و قرائت فاتحه در حالی که همه بسیارمتاثر و متالم بودیم آنجا را ترک کردیم.از خداوند بزرگ می خواهم که روان ایشان را قرین رحمت خود گرداند.

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
           سپاس شده توسط foroogh.r ، rezvan87 ، urbanist 88 ، farnoosh joon ، m.marziye ، mahnaz_1414 ، saeed nasiri majd
          خیی دردناک بود ........................

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
           سپاس شده توسط Brightness
          ولی دختر عموی ایشون گفتن که ایشون در این حادثه فوت نکردن و علت فوتشون تصادف و مرگ مغزی بوده!!
          در هر صورت خداوند هم ایشون و هم قربانیان این حادثه رو رحمت کنه و به خانواده هایشان صبر بده
          آمین!!!

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
           سپاس شده توسط m.marziye ، mahnaz_1414 ، Brightness ، barcelona
          خدا رحمتشون کنه...

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
           سپاس شده توسط barcelona
          انشاالله مورد رحمت و عنایت خداوند و اهل البیت (علیهم السلام) قرار بگیرند.

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          خیلی ناراحت شدم . خدا رحمتش کنه

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
           سپاس شده توسط barcelona

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 652 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
          آخرین ارسال: alireza
            شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,868 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
            در کدام دانشگاه و چه مقطع و رشته ای درس میخوانید؟ alireza 46 15,230 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۱۱ عصر
          آخرین ارسال: sarayhaddadi
            رتبه فروشگاه اربان شاپ(زیر مجموعه ایران شهرساز) در ایران و دنیا alireza 22 5,939 ۱۳۹۳-۱۲-۲۲، ۱۱:۴۶ صبح
            انتشار جزوه مبانی نظری مهندس ارکیده در اربانیتی توسط مریم تابان baran77 3 2,014 ۱۳۹۳-۷-۲۴، ۰۸:۱۸ عصر
          آخرین ارسال: urbanDesign.h
            هديه وبلاگ برتر در هفته دوم و سوم ارسال شد-25 مرداد 93 alireza 8 2,855 ۱۳۹۳-۵-۳۰، ۱۰:۱۴ عصر
          آخرین ارسال: atelieahjam
            طرح بورسیه رتبه های برتر آزمون کارشناسی ارشد سال 94 Brightness 1 2,070 ۱۳۹۳-۵-۱۳، ۰۶:۴۰ عصر
          آخرین ارسال: نجران
            عضو گیری کارگروه مرحله اول برنامه ریزی/ کنکور 94 Brightness 32 5,446 ۱۳۹۳-۵-۹، ۱۰:۴۴ صبح
          آخرین ارسال: Lham.m
            مراسم 40 ام مرحومه مهندس مهدیه سعید در دانشگاه تهران روز چهارشنبه15 آبان 1392+عکس alireza 7 3,754 ۱۳۹۳-۳-۲۷، ۰۴:۰۵ عصر
          آخرین ارسال: najme
            جدیدترین خبر ایران شهرساز (طرح ویژه دانشجویی عضویت رایگان دو هفته ای در بهار 93) atelieahjam 1 1,112 ۱۳۹۳-۲-۱۷، ۰۸:۰۲ عصر
          آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان