امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 2.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج آزاد اووووووووووووووووومد
(۱۳۹۲-۶-۱۴، ۱۱:۵۶ صبح)URBAN 98 نوشته است: هر احتمالی وجود داره معمولا 2 تا 3 برابر ظرفیت قبولی اعلام میشه و اگر به حد نصاب ظرفیت نرسه تکمیل ظرفیت اعلام میشه.اما دیگر کنکور اسکیس برگزار نمیشود و تنها از مجاز شدگان برای اسکیس قبول خواهند شد.
یعنی هر واحد چندنفر میخوان بردارن؟
ظرفیت قزوین چند نفرمیشه احتمالا>؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۶-۱۴، ۱۲:۰۳ عصر)sinasepehri نوشته است:
    (۱۳۹۲-۶-۱۴، ۱۱:۵۶ صبح)URBAN 98 نوشته است: هر احتمالی وجود داره معمولا 2 تا 3 برابر ظرفیت قبولی اعلام میشه و اگر به حد نصاب ظرفیت نرسه تکمیل ظرفیت اعلام میشه.اما دیگر کنکور اسکیس برگزار نمیشود و تنها از مجاز شدگان برای اسکیس قبول خواهند شد.
    یعنی هر واحد چندنفر میخوان بردارن؟
    ظرفیت قزوین چند نفرمیشه احتمالا>؟
    دقیقا مشخص نیست مهندس اما معمولا بین 30 تا 50 نفر اعلام میشه.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    میشه لطفا نمونه سوال اگه هرکی داره بزاره تو سایت که ما استفاهده کنیم لطفااااااااااااااااا

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      برنامه اسکیس آزاد در سایت مرحله دوم خواهیم داشت با ما همراه باشید
      http://iransketch.ir/shahrsazi/

پاسخ
       سپاس شده توسط alireza
      سلام دوستان عزیز
      من کارشناسی شهرسازی آزاد قزین بودم ارشد هم برنامه ریزی همون جا قبول شدم
      به نظرم یکی از قوی ترین دانشگاه ها در زمینه شهرسازی هست از استید ارشد میشه به دکتر شیعه ، دکتر حناچی و بسیاری دیگه اسم برد که اکثر دانشگاه ها فقط یکی از اینها رو دارن.

کسی در مورد شهریه دانشگاه آزاد برای ارشد برنامه ریزی اطلاعی داره؟

و اینکه برای اسکیس باید چی بخونیم؟

ممنون از شما

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام
      من طراحی شهری علوم تحقیقات آوردم.

یه سئوال: تهران مرکزی برای طراحی 320 نفر و برای برنامه ریزی 298 نفر رو مجاز کرده.
      با توجه به چنین چیزی و اینکه علوم تحقیقات فقط 148 نفر رو مجاز کرده ، بعنی علوم تحقیقات ظرفیتشو کم کرده؟

برای برنامه ریزی چند نفر رو مجاز کردن علوم تحقیقات؟

سئوال دیگه : اگه مثلا من برای علوم تحقیقات قبول نشم، شانس قبولی برای انتخاب دوم و سومم رو هم از دست دادم دیگه. درسته؟

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        (۱۳۹۲-۶-۱۴، ۱۲:۳۵ عصر)mh3 نوشته است: سلام
        من طراحی شهری علوم تحقیقات آوردم.

یه سئوال: تهران مرکزی برای طراحی 320 نفر و برای برنامه ریزی 298 نفر رو مجاز کرده.
        با توجه به چنین چیزی و اینکه علوم تحقیقات فقط 148 نفر رو مجاز کرده ، بعنی علوم تحقیقات ظرفیتشو کم کرده؟

برای برنامه ریزی چند نفر رو مجاز کردن علوم تحقیقات؟

سئوال دیگه : اگه مثلا من برای علوم تحقیقات قبول نشم، شانس قبولی برای انتخاب دوم و سومم رو هم از دست دادم دیگه. درسته؟
        لزوما به این معنا نیست که ظرفیت علوم تحقیقات کمتره.به این دلیل که معمولا تراز های بالاتر در این دانشگاه مجاز شده اند و برای جلوگیری از حذف این داوطلبین تعداد محدود تر اعلام شده.با برنامه ریزی انجام شده اگر قبول نشوید به بهمن ماه موکول میشود و در همین دانشگاه دوباره انتخاب خواهید شد و یا مجدد انتخاب شهر را برای بهمن خواهید داشت.البته احتمال دارد به گونه دیگر باشد اما تا جایی که خبر دار شده ام اینگونه خواهد بود

پاسخ
         سپاس شده توسط foroogh.r
        سلام من ارشد برنامه ریزی شهری امتحان دادم نتیجه قبولی رو بهم دادن که واسه ازمون تشریحی دعوت شدم / الان باید چیکار کنم ؟

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          من از طراحی شهری واحد تهران مرکزی قبول شدم
          اما برا مرحله دومش نمیدونم تاریخ برگزاریش کیه؟؟ چقدر فرصت داریم بخونیم؟ یا اصن چی بخونم؟ و اینکه همه تو دانشگاهی که قبول شدن همونجا آزمون برگزار میشه؟؟
          و اینکه شانس قبولیه اونایی که تراز بیشتری دارن بیشتره یا فقط آزمون اسکیس تعیین کنندس؟؟
          دوستان راهنمایی کنین لطفاً

آخرین ارسال های من :
            پاسخ
            (۱۳۹۲-۶-۱۴، ۱۲:۵۶ عصر)spring نوشته است: من از طراحی شهری واحد تهران مرکزی قبول شدم
            اما برا مرحله دومش نمیدونم تاریخ برگزاریش کیه؟؟ چقدر فرصت داریم بخونیم؟ یا اصن چی بخونم؟ و اینکه همه تو دانشگاهی که قبول شدن همونجا آزمون برگزار میشه؟؟
            و اینکه شانس قبولیه اونایی که تراز بیشتری دارن بیشتره یا فقط آزمون اسکیس تعیین کنندس؟؟
            دوستان راهنمایی کنین لطفاً
            از کتاب راهنمای طراحی شهری دکتر پاکزاد فعلا شروع کنید تا جزئیات آزمون اعلام بشه و سعی کنید شیت بندی بصورت چند شیت تمام صفحه در حل مسائل داشته باشید.رتبه و تراز ها هم تاثیر گذار هستند در هر دانشگاه اما فعلا تنها اقدامی که میتوانید داشته باشید تمرین اسکیس است.

پاسخ
             سپاس شده توسط m.marziye

موضوع‌های مشابه…
            موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
              نتایج اوووووووووووووووومد hamidataee 80 36,934 ۱۳۹۵-۱۲-۳، ۱۱:۴۲ صبح
            آخرین ارسال: avina7707
              تحصیل 30 هزار دانشجو در دانشگاه های آزاد استان سمنان mina91 0 1,364 ۱۳۹۲-۱۱-۱۷، ۰۹:۰۴ عصر
            آخرین ارسال: mina91
              هشدار دانشگاه آزاد درباره سوء استفاده از خدمات دانشجویی mina91 0 1,269 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۹:۲۵ عصر
            آخرین ارسال: mina91
              بدقولی دوباره دانشگاه آزاد mahan 0 1,619 ۱۳۹۲-۱۱-۲، ۱۱:۰۷ صبح
            آخرین ارسال: mahan
              نتایج دکترا اومممممممممممممممممممممد foroogh.r 5 4,892 ۱۳۹۲-۶-۱۶، ۱۱:۵۲ صبح
            آخرین ارسال: FaTyJo0oN
              خبر فوری ی ی ی ی: نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد ( 14 شهریور ) و برگزاری مرحله دوم godonly. 53 17,065 ۱۳۹۲-۶-۱۴، ۱۲:۰۰ عصر
            آخرین ارسال: mahan
              این خبر باطل شد : نتایج ارشد دانشگاه آزاد فردا چهارشنبه 13 شهریور godonly. 10 5,369 ۱۳۹۲-۶-۱۳، ۰۳:۲۶ عصر
            آخرین ارسال: Sahab
              زمان اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد hamidataee 10 5,389 ۱۳۹۲-۶-۵، ۱۲:۲۱ عصر
            آخرین ارسال: farza
              کنکور «کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد» حذف شد MHAKBARI 0 1,802 ۱۳۹۱-۱۰-۱۹، ۰۹:۵۵ صبح
            آخرین ارسال: MHAKBARI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان