امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 2.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج آزاد اووووووووووووووووومد
(۱۳۹۲-۶-۱۶، ۱۱:۴۰ صبح)g1990 نوشته است: بله 4شنبه کارت جمعه هم آزمون. یهنی میمردن همون روز عملی هم بگیرن حالا دوباره باید تا اون خراب شده رفت!!!
توی چه سایتی این خبر رو اعلام کردن؟گرفتن کارت بصورت اینترنتی نیست؟
لطفا آدرس سایت رو برام بنویسین!!!!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
http://pubr-azmoon.com/

خدمت شما

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Sahab
به نظرم بحث درباره مرحله دوم آزاد رو اینجا ادامه بدین.... چون کاربرای تازه و جدید هم اینجا سر میزنن....ممنون
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...1#pid49341
آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

[/size][/size]
پاسخ
خب اینجور که تو فایل پی دی اف توضیح دادن چهارشنبه کارتا توزیع میشه , جمعه صبح ازمون به صورت متمرکز در تهران برگذار میشه و اوایل مهر هم نتایج نهایی میاد....

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۶-۱۴، ۰۹:۳۴ عصر)اوراپوس نوشته است:
    (۱۳۹۲-۶-۱۴، ۰۶:۱۷ عصر)**urban designer نوشته است:
    (۱۳۹۲-۶-۱۴، ۱۲:۴۳ عصر)URBAN 98 نوشته است:
    (۱۳۹۲-۶-۱۴، ۱۲:۳۵ عصر)mh3 نوشته است: سلام
    من طراحی شهری علوم تحقیقات آوردم.

یه سئوال: تهران مرکزی برای طراحی 320 نفر و برای برنامه ریزی 298 نفر رو مجاز کرده.
    با توجه به چنین چیزی و اینکه علوم تحقیقات فقط 148 نفر رو مجاز کرده ، بعنی علوم تحقیقات ظرفیتشو کم کرده؟

برای برنامه ریزی چند نفر رو مجاز کردن علوم تحقیقات؟

سئوال دیگه : اگه مثلا من برای علوم تحقیقات قبول نشم، شانس قبولی برای انتخاب دوم و سومم رو هم از دست دادم دیگه. درسته؟

لزوما به این معنا نیست که ظرفیت علوم تحقیقات کمتره.به این دلیل که معمولا تراز های بالاتر در این دانشگاه مجاز شده اند و برای جلوگیری از حذف این داوطلبین تعداد محدود تر اعلام شده.با برنامه ریزی انجام شده اگر قبول نشوید به بهمن ماه موکول میشود و در همین دانشگاه دوباره انتخاب خواهید شد و یا مجدد انتخاب شهر را برای بهمن خواهید داشت.البته احتمال دارد به گونه دیگر باشد اما تا جایی که خبر دار شده ام اینگونه خواهد بود

منم طراحی شهری دانشگاه علوم تحقیقات رو آوردم و از طرفی هم کنکور سراسری دانشگاه هنر تبریز قبول شدم به نظرتون کدوم رو انتخاب کنم و برم؟؟؟ واقعا نمی دونم کمکم کنید

حتما توصیه می کنم تبریزو از دست ندهید
    منم توصیه میکنم حتما تبریز رو انتخاب کنید.
    آخرین ارسال های من :

دلهای پاک خطا نمی کنند سادگی می کنند و امروز سادگی

پاکترین خطای دنیاست

پاسخ
    [quote='neorin' pid='49345' dateline='1378544928']
    خب اینجور که تو فایل پی دی اف توضیح دادن چهارشنبه کارتا توزیع میشه , جمعه صبح ازمون به صورت متمرکز در تهران برگذار میشه و اوایل مهر هم نتایج نهایی میاد....

نه جواب نهایی همون هفته آخر شهریوره دیگه!!!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    منظورم همون بود!
    مهم سرعت عمل دانشگاه ازاد تو تصحیح کردن برگه هاست...!

پاسخ
    (۱۳۹۲-۶-۱۶، ۰۳:۳۶ عصر)neorin نوشته است: منظورم همون بود!
    مهم سرعت عمل دانشگاه ازاد تو تصحیح کردن برگه هاست...!
    مهندس جسارت میکنم ولی فوقش هر رشته (طراحی + برنامه ریزی) 3000 تا داوطلب رو مجاز به شرکت تو مرحله دوم کردن... اگه همشون هم بیان که نمیان(هر سال تو اسکیس 20 تا 40 درصد غایب میشدن یعنی میرفتن وسط جلسه حالا که تهران باید بیان برا امتحان امکان غایب بیشتره)... هر رشته هم بین 10 تا 25 (بسته به تعداد داوطلب و حجم کار) نفر تصحیح کننده داره...اگر میانگین بگیریم به هر تصحیح کننده نفری 100 تا 150 تا برگه میرسه ...خوب میشه راحت 3-4 روزه تموم بشه بره....به نظر من هم کنکور مرحله دو رو جدی بگیرین...فرمالیته نیست....

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نتایج اوووووووووووووووومد hamidataee 80 36,964 ۱۳۹۵-۱۲-۳، ۱۱:۴۲ صبح
    آخرین ارسال: avina7707
      تحصیل 30 هزار دانشجو در دانشگاه های آزاد استان سمنان mina91 0 1,367 ۱۳۹۲-۱۱-۱۷، ۰۹:۰۴ عصر
    آخرین ارسال: mina91
      هشدار دانشگاه آزاد درباره سوء استفاده از خدمات دانشجویی mina91 0 1,273 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۹:۲۵ عصر
    آخرین ارسال: mina91
      بدقولی دوباره دانشگاه آزاد mahan 0 1,624 ۱۳۹۲-۱۱-۲، ۱۱:۰۷ صبح
    آخرین ارسال: mahan
      نتایج دکترا اومممممممممممممممممممممد foroogh.r 5 4,894 ۱۳۹۲-۶-۱۶، ۱۱:۵۲ صبح
    آخرین ارسال: FaTyJo0oN
      خبر فوری ی ی ی ی: نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد ( 14 شهریور ) و برگزاری مرحله دوم godonly. 53 17,077 ۱۳۹۲-۶-۱۴، ۱۲:۰۰ عصر
    آخرین ارسال: mahan
      این خبر باطل شد : نتایج ارشد دانشگاه آزاد فردا چهارشنبه 13 شهریور godonly. 10 5,372 ۱۳۹۲-۶-۱۳، ۰۳:۲۶ عصر
    آخرین ارسال: Sahab
      زمان اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد hamidataee 10 5,394 ۱۳۹۲-۶-۵، ۱۲:۲۱ عصر
    آخرین ارسال: farza
      کنکور «کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد» حذف شد MHAKBARI 0 1,804 ۱۳۹۱-۱۰-۱۹، ۰۹:۵۵ صبح
    آخرین ارسال: MHAKBARI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان