امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمونه کارنامه نهایی کنکور برنامه ریزی شهری 91
(۱۳۹۲-۵-۱۴، ۰۶:۳۰ عصر)mahan نوشته است:
(۱۳۹۲-۵-۱۴، ۱۰:۳۷ صبح)bahareh. نوشته است: پس منم نبايد اميدي داشته باشم
بابا فقط یا لااقل مرحله اوله که بیش از 90 درصد تاثیر گذاره!مرحله دوم به نوعی یعنی کشک و فقط برا تعیین محل قبولی تاثیرگذاره نه خود قبولی!!!!21
خب الان من رتبه امشده 120 اميدي بهم هست
مرحله دومم خراب كردم
42
آخرین ارسال های من :

هركسي براي خودش خياباني دارد
كوچه اي
كافي شاپي
و شايد عطري

كه پس از سالها
خاطراتش گلويش را چنگ ميزند
[تصویر:  dreamyeyesf.gif] [تصویر:  dreamyeyesf.gif]
پاسخ
فاطي جون ممنون الان دقيقا متوجه شدم چطورياس

پاسخ
(۱۳۹۲-۵-۱۴، ۰۶:۴۹ عصر)smza نوشته است: سلام چند سوال
باتوجه به اینکه ظرفیت روزانه تهران تقریبا 100 نفر و کل کشور تقریبا 150 نفر است فکر نمیکنین این اطلاعات زیادی نا امید کننده است
چرا آخرین ربته اصفهان شبانه 90 در حالیکه روزانه ش که باید پایین تر باشه 99
چرا یزد روزانه و شبانه ش به ترتیب 90 - 85 در حالیکه آموزش محوره و تهران هم نیست که بگیم به خاطر تهران بودنشه
جریان اینکه رتبه داوطلب تو هر کدوم فرق میکنه چیه و اگه مربوط به شهر محل زندیگیش میشه ساکن چهشهریه

میدونم سوالام ممکنه خیلی پیش پا افتاده باشه ولی میشه یکی جوابشو بده
ممنون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۵-۱۴، ۱۱:۰۰ عصر)smza نوشته است:
باتوجه به اینکه ظرفیت روزانه تهران تقریبا 100 نفر و کل کشور تقریبا 150 نفر است فکر نمیکنین این اطلاعات زیادی نا امید کننده است
چرا یزد روزانه و شبانه ش به ترتیب 90 - 85 در حالیکه آموزش محوره و تهران هم نیست که بگیم به خاطر تهران بودنشه
جریان اینکه رتبه داوطلب تو هر کدوم فرق میکنه چیه و اگه مربوط به شهر محل زندیگیش میشه ساکن چهشهریه

ممنون
26 واسه ظرفیت ها فک کنم سال قبل ظرفیت ها کمتر بود.
در مورد این که چرا رتبه ها اینجورن والا واسه منم خیلی سوال بود.. مثلا اینکه چه جور واسه مدیریت شبانه تهران و منطقه ای شبانه علم و صنعت هر دو آخرین رتبه 77 هستش؟ یعنی رتبه 77 دو جا قبول شده!! واسه چند یونی همین جور بود که منم سر درنیاوردم ازشون
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط smza ، bahareh.
(۱۳۹۲-۵-۱۴، ۱۱:۳۰ عصر)FaTyJo0oN نوشته است:
(۱۳۹۲-۵-۱۴، ۱۱:۰۰ عصر)smza نوشته است:

ممنون
26 واسه ظرفیت ها فک کنم سال قبل ظرفیت ها کمتر بود.
در مورد این که چرا رتبه ها اینجورن والا واسه منم خیلی سوال بود.. مثلا اینکه چه جور واسه مدیریت شبانه تهران و منطقه ای شبانه علم و صنعت هر دو آخرین رتبه 77 هستش؟ یعنی رتبه 77 دو جا قبول شده!! واسه چند یونی همین جور بود که منم سر درنیاوردم ازشون
بچه ها میدونین نتیجه هارو کی میدن؟چون امتحان زودتر گرفته شده ممکنه جواباهم زودتر بیاد؟؟؟؟7

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط bahareh.
(۱۳۹۲-۵-۱۵، ۱۱:۰۷ صبح)foroogh.r نوشته است: بچه ها میدونین نتیجه هارو کی میدن؟چون امتحان زودتر گرفته شده ممکنه جواباهم زودتر بیاد؟؟؟؟7
امتحان به خاطر ماه رمضون زودتر گرفته شد... نتایج مثه همیشه نیمه دوم شهریور اعلام میشه113

پاسخ
 سپاس شده توسط foroogh.r
مهندس طبق اطلاعات سازمان سنجش
جواب كنكور ارشد سراسري در هفته اول شهريور يعني حدود 3 هفته ديگه اعلام ميشه

پاسخ
 سپاس شده توسط foroogh.r

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 17,010 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,730 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,456 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: dhiver1
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,045 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,631 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,083 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,901 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,713 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 985 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,553 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان