امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوستان مترجم !!!!!!!!!کجایین شما؟؟؟؟؟؟؟؟؟بیاین ببینم..........
(۱۳۹۲-۵-۲۱، ۰۸:۴۶ عصر)Brightness نوشته است: ممنون از دوستانی که ترجمه قسمت مربوط به خودشون رو ارسال کردن. یکی از بچه ها اطلاع داد که صفحه ی 10 رو که مربوط به ایشون بوده،نمیرسه که انجام بده. از دوستان هر کدوم که وقت داشت،چنانچه میتونه زحمت این صفحه رو بکشه،اطلاع بده. تشکر از همتون

مهندس جان !
فایل بعدی منم لحاظ کنین سعی میکنم تو ترجمه تا میتونم فعال باشم!113

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
به علت کمبود وقت 5دقه ای ترجمه کردم22 ایراداشو به بزرگی خودتون ببخشید و بگین تا اصلاح بشه42

فایل‌(های) پیوست شده
.docx   8,9.docx (اندازه: 14.92 KB / تعداد دفعات دریافت: 8)
آخرین ارسال های من :

هیس....
حرف نزن....
صدای نفس هایت را بیشتر از دروغ هایت دوست دارم....
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
اینم از صفحات 14 و 15 امیدوارم که زیاد ایراد نداشته باشه اگر صفحه 10 رو هنوز کسی ترجمه نکرده من ترجمش می کنم

فایل‌(های) پیوست شده
.docx   pages14_15.docx (اندازه: 509.96 KB / تعداد دفعات دریافت: 14)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
(۱۳۹۲-۵-۲۲، ۱۱:۰۱ عصر)farza نوشته است: اینم از صفحات 14 و 15 امیدوارم که زیاد ایراد نداشته باشه اگر صفحه 10 رو هنوز کسی ترجمه نکرده من ترجمش می کنم

لطف میکنید مهندس. پس ترجمه صفحه 10 هم با شما.
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط farza
صفحه 10

فایل‌(های) پیوست شده
.docx   page10.docx (اندازه: 157 KB / تعداد دفعات دریافت: 15)

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
تشکر از دوستانی که ترجمه ی قسمت مربوط به خودشون رو ارائه دادن. دوستان دیگر هنوز وقت میخوان؟

پاسخ
ترجمه صفحات 5،4 و 6 ارسال نشده البته اینا به استثنای صفحاتی که تصویر دارن هست،بقیه رو دارم ترجمه میکنم.دوستانی که می تونند کمک کنند تا ترجمه این مقاله رو به سرانجام برسونیم ،اطلاع بدن . مرسی

پاسخ
(۱۳۹۲-۵-۲۴، ۰۴:۴۳ عصر)Brightness نوشته است: ترجمه صفحات 5،4 و 6 ارسال نشده البته اینا به استثنای صفحاتی که تصویر دارن هست،بقیه رو دارم ترجمه میکنم.دوستانی که می تونند کمک کنند تا ترجمه این مقاله رو به سرانجام برسونیم ،اطلاع بدن . مرسی

من می تونم مهندس بازم ترجمه کنم
آخرین ارسال های من :

If you don't like where you are,change it! you're not a tree
Jim Rohon
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
(۱۳۹۲-۵-۲۵، ۱۰:۵۳ صبح)mary.m نوشته است:
(۱۳۹۲-۵-۲۴، ۰۴:۴۳ عصر)Brightness نوشته است: ترجمه صفحات 5،4 و 6 ارسال نشده البته اینا به استثنای صفحاتی که تصویر دارن هست،بقیه رو دارم ترجمه میکنم.دوستانی که می تونند کمک کنند تا ترجمه این مقاله رو به سرانجام برسونیم ،اطلاع بدن . مرسی

ممنون از شما،صفحاتی رو که میتونید انجام بدید،لطفاً بگید.

پاسخ
(۱۳۹۲-۵-۲۵، ۱۱:۰۹ صبح)Brightness نوشته است:
(۱۳۹۲-۵-۲۵، ۱۰:۵۳ صبح)mary.m نوشته است:

ممنون از شما،صفحاتی رو که میتونید انجام بدید،لطفاً بگید.

صفحه 4 و 5 فعلا انجام میدم

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان