امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوستان مترجم !!!!!!!!!کجایین شما؟؟؟؟؟؟؟؟؟بیاین ببینم..........
منم هستم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
بچه ها نمی خواید استارت کارو از یه جایی بزنید تابستون داره تموم میشه ها
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط farza ، Brightness
مهندس دمنتور یه سری مقاله انتخاب کنید برای شروع. یه کار دیگه هم که میشه کرد اینه که از بین درخواست های اعضا برای ترجمه ی مقاله،یک مقاله انتخاب کنیم .
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط sas.mmt
اره کار خوبیه از فردا استارت کارو میزنیم ایشالله.
آخرین ارسال های من :

" تمدن، تنها زاییده اقتصاد برتر نیست، درهنروادب و اخلاق هم باید متمدن بود و برتری داشت "  

لویی پاستور 
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، sas.mmt ، farnoosh joon
دو تا مقاله برای شروع اپلود کردم یک نگاه بندازین ببینین کدوم بهتره همونو ترجمه میکنیم دو روز فرصت دارین تا نظرتونو بگین هر کدوم انتخاب بشه بعد دو روز صفحات هر کس مشخص میشه و از طریق پیام خصوصی اعلام میشه .منتظر نظراتتون هستم.

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   UrbanDesignHandbook.pdf (اندازه: 337.06 KB / تعداد دفعات دریافت: 51)
.pdf   Variations on a main street When a mall is an arcade.pdf (اندازه: 1.19 MB / تعداد دفعات دریافت: 63)

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، haydariyan ، farza
(۱۳۹۲-۵-۱۶، ۱۰:۴۰ عصر)dementor نوشته است: دو تا مقاله برای شروع اپلود کردم یک نگاه بندازین ببینین کدوم بهتره همونو ترجمه میکنیم دو روز فرصت دارین تا نظرتونو بگین هر کدوم انتخاب بشه بعد دو روز صفحات هر کس مشخص میشه و از طریق پیام خصوصی اعلام میشه .منتظر نظراتتون هستم.

تشکر از شما. این مقالات رو بر اساس معیار خاصی انتخاب کردید؟
یه پیشنهاد دارم برای کارگروه ترجمه. اینکه یه تاپیک باز کنبم و عنوانش باشه مقالات درخواستی برای ترجمه تا اعضا بیان و مقاله هایی که نیاز دارن رو اعلام کنند تا اگه امکانش وجود داشته باشه، اونا رو در اولویت قرار بدیم برای ترجمه.
یه مورد دیگه اینکه،مهندسdementor، لطفاً دوستانی که اعلام امادگی کردن رو لیست کنید تا کارگروه مشخص باشه!

پاسخ
 سپاس شده توسط farnoosh joon ، dementor
UrbanDesignHandbook
سلام به نظر من این مقاله خوب و مناسبی

من حاظرم ترجمه کنم و اعلام امادگی میکنم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط dementor ، Brightness
معیار انتخاب مقالات یکی اینه که مقاله در باب سرزندگی و طراحی شهری هستش و تعداد صفحات مناسب داره .و در کل برای شروع کار مناسبه لغات تخصصی خیلی سختی نداره.
افراد کارگروه:
farnoosh joon
hydariyan
sas.mmt
سعیده66
matata95
farza
و البته مهندسBrightness
راستی قبلا یکبار دیگه هم این عضو گیری رو انجام دادیم و یک عده رو عضو گروه ترجمه مقالات انگلیسی کردیم که اگر اونها هم دوست دارن میتونن بگن تا نامشون رو در اینجا وارد کنیم.
منتظر نظراتتون هستم.قابل ذکره که جمعه شب صفحات برای اعضا پیام خصوصی میشه.

پاسخ
 سپاس شده توسط farnoosh joon ، Brightness
up...................

پاسخ
منم با اولی موافق ترم .

پاسخ
 سپاس شده توسط dementor

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان