امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 2.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مهم مهم مهم. حذف رشته ی شهرسازی از رشته های دانشگاهی تا 4 سال آینده
(۱۳۹۲-۵-۴، ۱۲:۴۱ صبح)dementor نوشته است: این خبر حذف رو چندتا از استادهای ما هم تایید کردن و گفتن گروه هایی مثل جغرافیا چون با اومدن یک رشته مثل شهرسازی که رقیب کاریه سختی براشون محسوب میشه و کاربردی تر از اونهان توی کار ها و اینکه شهرسازا باید جای اونها رو تو بازار کار بگیرن دارن تلاش میکنن یک چنین اتفاقی بیفته.به نفعشونه و تعجب میکنم که کسایی که شهرسازن و اینقدر راحت وا میدن و میگن این رشته باید حذف بشه.باید جلوش گرفته بشه چون اتفاقا جدی هم هست و واقعا دارن تلاش میکنن تا این اتفاق بیفته.

منم واقعا از شما و اساتید محترمتون تعجب میکنم......واقعا یه بحثای اینجا میکنید که آدم میمونه چی بگه!!!....من که با خیلی از افراد و سایت ها ارتباط دارم واسه اولین بار اینجا شنیدم که فرمودین رشته قراره حذف شه!!!!.....بعد دوستان یه دلایل آبکی واسه تایید حرفاشون میارن که آدم خندش میگیره واقعا......خوب معماری رقیب شهرسازیه،جغرافیا رقیبه......ولی آخه چه ارتباطی داره اینا به همدیگه؟؟؟؟ینی چی جغرافیا چون شهرسازی رقیبشه میخواد حذفش کنه؟؟؟مگه وزیر علوم آقای جغرافیاس؟؟یا آقای جغرافیا تو شورای عالی انقلاب فرهنگیه؟؟؟منم دوس دارم (من که هیچ همه شهرسازیا) دوس داریم تمام رشته های که یه کم ربط داره به شهرسازی حذف بش،مثلا معماری،جغرافیا و.... که همه کارا رو فقط شهرسازیا بگیرن!!!ولی مگه همچین چیزی امکان پذیره؟؟؟؟.....آخه چرا تا این حد ابتدایی صحبت میکنید؟؟؟......فرمودین اتفاق جدیه!!!! و واقعا تلاش میکنن که اتفاق بیوفته!!!!!! منحل کردن یه رشته اونم یه رشته مهندسی که کلی دانشجو فارغ التحصیل شدن ازش یا در حال تحصیلن همینطوری الکی نیست که گروه جغرافیدانان گرامی و تنی چند از اساتید!!!!!بخوان انجام بدن، یه چند نفری راه افتادن تو فضای مجازی دارن بال و پر میدن به این شایعه بی اساس با یه دلایل فوق العاده بچگانه و خنده دار.....یه عده دیگه ام ندونسته دارن به اون چند نفر کمک میکنن،هر جایی یه خبری شنیدید اول تجزیه تحلیل کنید اگه فقط 10% با عقل جور در اومد بعد شمام باورش کنید.....اصن حق با شما،شماها راس میگین شهرسازی قراره حذف بشه....سازو کار حذف رشته چطوریه؟؟یعنی مثلا میگن نظام مهندسی دیگه مهندس شهرسازی نگیره،رشته تو دانشگاهم که حذف شده وزارت علوم(یا هر نهادی که تصمیم حذف رشته رو بگیره) اون میمونه با یه عده فارغ التحصیل رشته مهندسی شهرسازی(دانشجوهای فعلی رو که از دانشگاه بیرون نمیکنن،اینام فارغ التحصیل میشن به قبلیا اضافه میشن).....و یه راه حل اینجا هست:به هر کدوم از دانشجوها حواله یک دستگاه تاکسی بده که روزگار سر کنن!!!!.......آخه عزیز من کدوم رشته از رشته اصلی فنی و مهندسی تو 30 سال گذشته حذف شد که شهرسازی دومیش باشه؟؟اگه بنابه حذف رشته باشه نمیان یه رشته فنی و مهندسی و بروز رو حذف کنن واسه چندتا رشته زیرمجموعه،میان تجمیع میکنن میگن شهرسازی کاملتره این باشه رشته های جغرافیا برن و زیر مجموعه رشته کاملتره بشن(این بیشتر با عقل جور در میاد هر چند اینم باورش سخته که اتفاق بیوفته)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط f.shahrsaz
(۱۳۹۲-۵-۴، ۰۲:۴۸ عصر)shahin1990 نوشته است:
(۱۳۹۲-۵-۴، ۱۲:۴۱ صبح)dementor نوشته است: این خبر حذف رو چندتا از استادهای ما هم تایید کردن و گفتن گروه هایی مثل جغرافیا چون با اومدن یک رشته مثل شهرسازی که رقیب کاریه سختی براشون محسوب میشه و کاربردی تر از اونهان توی کار ها و اینکه شهرسازا باید جای اونها رو تو بازار کار بگیرن دارن تلاش میکنن یک چنین اتفاقی بیفته.به نفعشونه و تعجب میکنم که کسایی که شهرسازن و اینقدر راحت وا میدن و میگن این رشته باید حذف بشه.باید جلوش گرفته بشه چون اتفاقا جدی هم هست و واقعا دارن تلاش میکنن تا این اتفاق بیفته.

منم واقعا از شما و اساتید محترمتون تعجب میکنم......واقعا یه بحثای اینجا میکنید که آدم میمونه چی بگه!!!....من که با خیلی از افراد و سایت ها ارتباط دارم واسه اولین بار اینجا شنیدم که فرمودین رشته قراره حذف شه!!!!.....بعد دوستان یه دلایل آبکی واسه تایید حرفاشون میارن که آدم خندش میگیره واقعا......خوب معماری رقیب شهرسازیه،جغرافیا رقیبه......ولی آخه چه ارتباطی داره اینا به همدیگه؟؟؟؟ینی چی جغرافیا چون شهرسازی رقیبشه میخواد حذفش کنه؟؟؟مگه وزیر علوم آقای جغرافیاس؟؟یا آقای جغرافیا تو شورای عالی انقلاب فرهنگیه؟؟؟منم دوس دارم (من که هیچ همه شهرسازیا) دوس داریم تمام رشته های که یه کم ربط داره به شهرسازی حذف بش،مثلا معماری،جغرافیا و.... که همه کارا رو فقط شهرسازیا بگیرن!!!ولی مگه همچین چیزی امکان پذیره؟؟؟؟.....آخه چرا تا این حد ابتدایی صحبت میکنید؟؟؟......فرمودین اتفاق جدیه!!!! و واقعا تلاش میکنن که اتفاق بیوفته!!!!!! منحل کردن یه رشته اونم یه رشته مهندسی که کلی دانشجو فارغ التحصیل شدن ازش یا در حال تحصیلن همینطوری الکی نیست که گروه جغرافیدانان گرامی و تنی چند از اساتید!!!!!بخوان انجام بدن، یه چند نفری راه افتادن تو فضای مجازی دارن بال و پر میدن به این شایعه بی اساس با یه دلایل فوق العاده بچگانه و خنده دار.....یه عده دیگه ام ندونسته دارن به اون چند نفر کمک میکنن،هر جایی یه خبری شنیدید اول تجزیه تحلیل کنید اگه فقط 10% با عقل جور در اومد بعد شمام باورش کنید.....
دوست عزیز همونقدر شما اطلاعات دارین و این کارها رو ابکی میدونین بقیه اینطوری نیستن.وقت ما بیشتر از این ارزش داره که بیایم این حرفا رو الکی بگیم .دوست ندارید باور نکنید ولی تو ایران این اتفاقات میوفته .واینکه اتفاقا با ورود شهرسازها به بازار کار واقعا دیگه جای کار واسه جغرافیا نمیمونه .واونا هم به فکر این کارها میوفتن و مقصود این نیست که وزیر علوم رشته اش جغرافیاست مقصود اینه که اونا چون رشته شون با سابقه تره و برش بیشتری هم دارن و بهتره یک خورده به حرفاتون دقت کنید ما سعی میکنیم تو حرفامون حداقل 10 درصد عقلانیت باشه واقعا این حرفاتون خیلی زشته. اگه نبود منم نمیگفتم ولی امیدوارم مثل کبک نباشیم.
آخرین ارسال های من :

" تمدن، تنها زاییده اقتصاد برتر نیست، درهنروادب و اخلاق هم باید متمدن بود و برتری داشت "  

لویی پاستور 
پاسخ
جواب شما رو بعد از چند دقیقه زیر پست قبلی نوشتم،مراجعه کنید دوباره بخونید.منم موافقم،امیدوارم مثه کبک نباشیم!......ضمنا به من میگید به حرفاتون فکر کنید!!!! بعد خودتو ورداشتید نوشتید اونا چون رشتشون با سابقه تره و برش بیشتری داره دارن اینو دنبال میکنن!!!!......والا تا جایی که من یادمه پارسال نظام مهندسی به همونایی که رشته شون با سابقه تره و برش بیشتری داره گفت که دیگه تو نظام مهندسی فقط مهندسین شهرسازی که کارشناسیشون شهرسازی بوده حق دریافت پروانه نظام مهندسی رو دارن،و دوستان با سابقه و با برش هر کاری کردن نتونستن این یه تصمیم نظام مهندسی رو عوض کنن!!!این یه مورد رو نتونستن عوض کنن،بعد میخوان مارو چون رقیبشونیم کلا حذف کنن؟؟نه واقعا من از شما میپرسم میشه همچین چیزی؟؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معرفی و بازار کار رشته جغرافیا aramo 3 17,153 ۱۳۹۴-۱۱-۳۰، ۰۲:۲۲ عصر
آخرین ارسال: omid623
  [خبر شهرسازی] آخوندي:وزارت راه و شهرسازي سه محور اصلي را در سال 94 پيگيري مي كند Brightness 0 977 ۱۳۹۴-۱-۲۰، ۰۹:۱۵ صبح
آخرین ارسال: Brightness
  افتتاحیه و نمایشگاه نقاشی‌های کیان وطن عنوان تهران/ مقدمه موضوع تهران و هویت تاریخی sara0111 0 2,014 ۱۳۹۲-۹-۱، ۰۴:۳۸ عصر
آخرین ارسال: sara0111
  استفاده از اسکنر لیزر 3 بعدی برای نقشهبرداری تخت جمشید، ایران sara0111 0 1,544 ۱۳۹۲-۸-۲۸، ۰۷:۵۴ عصر
آخرین ارسال: sara0111
  متن کامل برنامه‌های وزیر مسکن و شهرسازی m.marziye 0 1,544 ۱۳۹۲-۶-۱، ۱۱:۴۷ صبح
آخرین ارسال: m.marziye
  ساخت بلندترین برج دنیا در آینده نزدیک ماراویا 0 1,492 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۴:۳۷ عصر
آخرین ارسال: ماراویا
  سفارش دیجیتال سازی «پایان نامه های دانشگاه تهران» ویژه عید فطر ایلیا 0 2,296 ۱۳۹۱-۶-۱، ۰۹:۲۶ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  تخفیف فروش «مقالات علمی کنفرانس های کشور» ایلیا 0 1,478 ۱۳۹۱-۶-۱، ۰۹:۲۳ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  تفاوت آپارتمان‌های یک خواب با دو خواب روجا 0 1,343 ۱۳۹۱-۵-۲۶، ۰۵:۰۳ عصر
آخرین ارسال: روجا
  عکسی باور نكردني از شهر تهران ! قاصدک 0 1,782 ۱۳۹۱-۵-۱۱، ۰۱:۴۰ عصر
آخرین ارسال: قاصدک

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان