امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 2.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مهم مهم مهم. حذف رشته ی شهرسازی از رشته های دانشگاهی تا 4 سال آینده
چرا از خودتون حرف در میارید و شایعه پراکنی میکنید؟؟؟اولا من اون فایل PDF رو هرر چی نگاه کردم ندیدم جایی گفته باشه مهندسی شهرسازی حذف تا 4 سال آینده!!!!....ثانیا اگه من کور رنگی داشته باشم و گفته شده باشه که شهرسازی قراره حذف بشه اینطوری نیست که افرادی که بین 4 تا 8 یا 10 سال واسه این رشته زحمت کشیدن و مدرک کارشناسی،ارشد،یا PHD گرفتن بگن خوب زحمت کشیدید برید بشینید خونه رشته شما حذف شده و شما کاربردی ندارید!!!!!ثالثا حذف یا تصویب یه رشته همینطوری الکی نیست،کلی باید کار کارشناسی روش انجام بشه واسه هم حذف هم تصویب،دوستان رفتن مصوبه یه جلسه از یکی از معاونتهای زیر مجموعه ریاست جمهوری که مربوط به امور پیمانکاری و انجام پروژه ها میشه ورداشتن اوردن به اسم حذف رشته شهرسازی در 4 سال آینده!!!!آخه معاونت نظارت راهبردی ریاست جمهوری،امور اجرایی طرحها(پروژه های عمرانی منظوره)چه ربطی داره به حذف یا تصویب یه رشته؟؟؟حذف و تصویب یه رشته تو شورای عالی انقلاب فرهنگی و وزارت علوم انجام میشه.......ریاست جمهوری اونم معاونت نظارت راهبردی ریاست جمهور اصلا حق ورود به این مسائل رو نداره......آخه بزرگوارین شهرسازی یه کم تعقل کنید رو خبری که میشنوید،همه اومدن ابراز تاسف که ای داد شهرسازی داره حذف میشه،یکی نیومد با دلیل یه حرف مستند بزنه.مدیریت سایتم تعجب میکنم که هیچ واکنشی نشون ندادن به این شایعه و خبر کذب محض(من میگم کذب محضه و پاشم میمونم)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Saeedm ، ایلیا

پیام‌های داخل این موضوع
RE: مهم مهم مهم. حذف رشته ی شهرسازی از رشته های دانشگاهی تا 4 سال آینده - توسط Cloner - ۱۳۹۲-۴-۳۰، ۱۲:۱۶ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معرفی و بازار کار رشته جغرافیا aramo 3 17,184 ۱۳۹۴-۱۱-۳۰، ۰۲:۲۲ عصر
آخرین ارسال: omid623
  [خبر شهرسازی] آخوندي:وزارت راه و شهرسازي سه محور اصلي را در سال 94 پيگيري مي كند Brightness 0 985 ۱۳۹۴-۱-۲۰، ۰۹:۱۵ صبح
آخرین ارسال: Brightness
  افتتاحیه و نمایشگاه نقاشی‌های کیان وطن عنوان تهران/ مقدمه موضوع تهران و هویت تاریخی sara0111 0 2,027 ۱۳۹۲-۹-۱، ۰۴:۳۸ عصر
آخرین ارسال: sara0111
  استفاده از اسکنر لیزر 3 بعدی برای نقشهبرداری تخت جمشید، ایران sara0111 0 1,555 ۱۳۹۲-۸-۲۸، ۰۷:۵۴ عصر
آخرین ارسال: sara0111
  متن کامل برنامه‌های وزیر مسکن و شهرسازی m.marziye 0 1,551 ۱۳۹۲-۶-۱، ۱۱:۴۷ صبح
آخرین ارسال: m.marziye
  ساخت بلندترین برج دنیا در آینده نزدیک ماراویا 0 1,504 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۴:۳۷ عصر
آخرین ارسال: ماراویا
  سفارش دیجیتال سازی «پایان نامه های دانشگاه تهران» ویژه عید فطر ایلیا 0 2,305 ۱۳۹۱-۶-۱، ۰۹:۲۶ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  تخفیف فروش «مقالات علمی کنفرانس های کشور» ایلیا 0 1,488 ۱۳۹۱-۶-۱، ۰۹:۲۳ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  تفاوت آپارتمان‌های یک خواب با دو خواب روجا 0 1,353 ۱۳۹۱-۵-۲۶، ۰۵:۰۳ عصر
آخرین ارسال: روجا
  عکسی باور نكردني از شهر تهران ! قاصدک 0 1,790 ۱۳۹۱-۵-۱۱، ۰۱:۴۰ عصر
آخرین ارسال: قاصدک

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان