امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کلاس های تابستونه>>> کلاس خودمونی آموزش GIS
(۱۳۹۲-۴-۲۷، ۱۲:۴۷ صبح)dashjavad نوشته است: با سلام
میون کلامتون
من جی ای اس 9.3 رو نصب کردم اون آخرش که میخوای localhost وارد کنی اخطار میده.علتش چیه؟
بعد از نصب حتما سیستم رو restart کنید بعد دوباره localhost رو وارد کنید..
آخرین ارسال های من :

هیس....
حرف نزن....
صدای نفس هایت را بیشتر از دروغ هایت دوست دارم....
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
بسیار ممنون.
ولی یه مقدار دیر گفتید uninstal لش کردم
فردا دوباره تلاش میکنم.
باز هم بسیار ممنون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۴-۲۷، ۱۲:۵۲ صبح)sas.mmt نوشته است:
میون کلامتون
من جی ای اس 9.3 رو نصب کردم اون آخرش که میخوای localhost وارد کنی اخطار میده.علتش چیه؟

سلام
با اجازه دوستان میون کلامتون
ببینید اتفاقا در اخرین مرحله از نصب لایسنس وقتی میگه ریستارت کنید، اصلا نباید شما ریست کنید تا کرک کامل انجام بشه. پس هیچوقت تا پایان نصب کامل نرم افزار و کرکش، جهت جلوگیری از مشکلات احتمالی، ریست نکنید.
مشکل شما هم سه دلیل میتونه داشته باشه. یکیش ممکنه به خاطر عدم نصب کامل نرم افزار باشه که اگر اینطور باشه، با نصب مجدد درست میشه. اگر باز درست نشد همینجا مشکلتون رو مجدد بگید تا روشهای دیگه رو هم امتحان کنیم.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
(۱۳۹۲-۴-۲۷، ۰۴:۰۰ صبح)zeytoon نوشته است:
میون کلامتون

سلام
ببینید اتفاقا در اخرین مرحله از نصب لایسنس وقتی میگه ریستارت کنید، اصلا نباید شما ریست کنید تا کرک کامل انجام بشه. پس هیچوقت تا پایان نصب کامل نرم افزار و کرکش، جهت جلوگیری از مشکلات احتمالی، ریست نکنید.
مشکل شما هم سه دلیل میتونه داشته باشه. یکیش ممکنه به خاطر عدم نصب کامل نرم افزار باشه که اگر اینطور باشه، با نصب مجدد درست میشه. اگر باز درست نشد همینجا مشکلتون رو مجدد بگید تا روشهای دیگه رو هم امتحان کنیم.
اینکه تو مرحله اول نباید ریستارت بشه کاملا درسته ولی من خودمم این مشکل رو داشتم با ریستارت کردن و دوباره وارد کردنlocalhost مشکلم حل شد..

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
پس چی شد کلاس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟میخوایین با چه موضوعی شروع کنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آخرین ارسال های من :

" تمدن، تنها زاییده اقتصاد برتر نیست، درهنروادب و اخلاق هم باید متمدن بود و برتری داشت "  

لویی پاستور 
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
(۱۳۹۲-۴-۲۷، ۰۳:۲۶ عصر)sas.mmt نوشته است:
(۱۳۹۲-۴-۲۷، ۰۴:۰۰ صبح)zeytoon نوشته است:
میون کلامتون

سلام
اینکه تو مرحله اول نباید ریستارت بشه کاملا درسته ولی من خودمم این مشکل رو داشتم با ریستارت کردن و دوباره وارد کردنlocalhost مشکلم حل شد..
سلام
اتفاقا من هم خیلی علاقه مند هستم بدونم این قسمت از سایت به کجا میرسه؟
هم مهندس sas.mmt هم مهندس dementor خیلی تلاش می کشند برای این قسمت ، ما هم در این قسمت هرنیازی که داشته باشید برآورده می کنیم و مطمئنا کمکتون می کنیم. خیلی ها مشتاق هستند تا اموزش جی ای اس رو شروع کنید.
برای شروع من سوال می پرسم:
اموزشتون به چه صورت هست؟ ایا متنی هست یا عکس یا فیلم یا فایل؟
پیشنهاد هم داشتم و اینکه برای کمک می تونیم از منابع اموزش اصلی خود ازری استفاده کنیم و اگر تو ترجمش هم مشکل داشتید، بگید زودی ترجمش میکنیم میذاریم اینجا همه استفاده کنند. تو روش های جدید هم کلی باهم همکاری میکنیم. البته بعد از اینکه اینجا راه افتاد دیگه
مارو بیشتر از این چشم انتظار نذارید26
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط bahareh. ، sas.mmt ، Brightness
سلام چرا واسه کلاسی که مجازی ظرفیت تعیین کردید اولا اینکه اگه کارو شروع کنید به نظرم کار خیلی خوبیه البته به عمل نه حرف دوما بهتر که ظرفیت رو یکم بیشتر کنید تا کسایی دوس دارن بتونن شرکت کنن
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط sas.mmt ، ایلیا
ممنون مهندس..
بابت تاخیر من معذرت میخوام تو این مدت هم من درحال تلاش برای آپلود فایل نصب نرم افزار هستم چون حجمش خیلی بالاست و آپلود تمامی قسمت هاش طول میکشه...

آموزش هم کاملا خودمونیه یعنی استاد و مدرس خاصی نداره، یکی از منابع آموزشی که توی سایت هستش رو انتخاب کردیم و در اختیار دوستانی که ثبت نام کردند قرار میدیم و طبق یک برنامه شروع میکنیم به یادگیری یعنی مثلا 20 صفحه درهفته میخونیم و تمرین میکنیم بعد توی جلسات برنامه ریزی شده دور هم جمع میشیم و سوالات و مشکلاتمون رو از هم میپرسیم..قسمت مقدماتی رو همینطوری پیش میریم بعد برای قسمت های پیشرفته تر حتما برنامه های بهتری رو درنظر میگیریم..

پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، ماراویا ، ایلیا
با سلام و عرض خداقوت برای شما دوست عزیز

من و دیگر دوستان در سایت ایران شهرساز منتظر شروع اموزش جی ای اس هستیم...

تا باشه از این جور فعالیتها.....
آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
پاسخ
 سپاس شده توسط sas.mmt ، ایلیا
دوستانی که ثبت نام کردند برای شروع کار به تاپیک زیر مراجعه کنند
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=16668

پاسخ
 سپاس شده توسط ماراویا ، Brightness

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  جزوه آموزش نرم‌افزار ArcGIS 9.3 (تألیف: ناهید نعمتی) MHAKBARI 1 5,731 ۱۳۹۴-۶-۱۷، ۰۴:۰۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  آموزش کامل نرم افزار Gis ماراویا 1 6,113 ۱۳۹۳-۱۰-۱۹، ۱۲:۴۲ عصر
آخرین ارسال: faezeh1372
  جزوه آموزش كامل GIS MHAKBARI 3 3,691 ۱۳۹۳-۱۰-۱۹، ۱۲:۴۰ عصر
  جزوه آموزشی GIS haydariyan 1 2,810 ۱۳۹۳-۱۰-۱۹، ۱۱:۳۰ صبح
  آموزش gis shahryar 12 8,953 ۱۳۹۳-۱۰-۱۹، ۱۱:۰۳ صبح
  آسان ترین آموزش GIS maspory 3 3,227 ۱۳۹۳-۱۰-۱۹، ۱۱:۰۲ صبح
  آموزش انجام عملیات ریاضی در GIS yaser seraj 5 3,420 ۱۳۹۳-۱۰-۱۹، ۱۰:۳۱ صبح
  معرفی اعضای gis و چقدر gis میدونید از مبتدی تا حرفه ای alireza 0 570 ۱۳۹۳-۳-۸، ۰۹:۵۲ عصر
  گام اول تا دهم یادگیری gis برای مبتدی ها-تهیه شده توسط سایت جی آی اس ایران شهرساز alireza 0 1,165 ۱۳۹۳-۳-۸، ۰۹:۵۱ عصر
  من دارم gis را یاد میگیرم شما هم همراه من شوید... alireza 0 515 ۱۳۹۳-۳-۸، ۰۹:۵۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان