امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ملاقات حضوری در روز کنکور مرحله دوم 1392
ببخشين منكه متوجه نشدم كدوم كنكورو ميگين منظورتون همون دكتراست؟ اگه امتحان دكترا رو ميگين سراسريش كه فقط تو تهران نيست بلكه هرشهري ميتونه باشه ولي اگه آزاد و ميگين من حتما تو تهرونم اونم اگه تو يه حوزه باشه ميتونيم همديگرو ببينيم اگه تو تهرون بيام واسه كنكور موافقم حتما ميبينمتون خوشحال ميشم متشكرم از همه تون
آخرین ارسال های من :

هدف در چند قدمی ماست.هرکس که بخواهد به اندازه لیاقتش به آن نزدیکتر شود.

پاسخ
ایده خوبیه

لطفا اقای دهقان تصمیم نهایی را بگیرن و قطعیش کنن

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
(۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۰:۳۹ صبح)mgorbani نوشته است: ببخشين منكه متوجه نشدم كدوم كنكورو ميگين منظورتون همون دكتراست؟ اگه امتحان دكترا رو ميگين سراسريش كه فقط تو تهران نيست بلكه هرشهري ميتونه باشه ولي اگه آزاد و ميگين من حتما تو تهرونم اونم اگه تو يه حوزه باشه ميتونيم همديگرو ببينيم اگه تو تهرون بيام واسه كنكور موافقم حتما ميبينمتون خوشحال ميشم متشكرم از همه تون
منظور مرحله دوم کنکور کارشناسی ارشد هست مهندس.
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط bahareh.
ایده خوبیه اما متاسفانه من کنکوری نیستم ترم 3 کارشناسی ارشدم.نه جزء کنکور ارشدم الان نه دکترا.حیف شد ک نمی تونم شرکت کنم.اما اگه عمری باقی بود و این ایده خوب همچنان پابرجا بود ایشالا سال بعد کنکور دکترا حتما تو این ملاقات حضوری شرکت میکنم.
آخرین ارسال های من :

گاهی باید دروغ را راست پنداشت

و گاهی راست را دروغ!

بی فریب خوردن ، زندگی سخت است...

"فروغ فرخ زاد"
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، mehdime007 ، bahareh.
ما نيز هستيم
آخرین ارسال های من :

هركسي براي خودش خياباني دارد
كوچه اي
كافي شاپي
و شايد عطري

كه پس از سالها
خاطراتش گلويش را چنگ ميزند
[تصویر:  dreamyeyesf.gif] [تصویر:  dreamyeyesf.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، mehdime007
منم هستم . به امید موفقیت همه ی بچه ها نه تو کنکور،بلکه توی کل زندگیشون.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط bahareh. ، Brightness

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست رایگان در خواست مقاله با فرمت amin.al1987 2 1,393 ۱۳۹۳-۹-۱۶، ۰۴:۳۳ عصر
آخرین ارسال: foroogh.r
  "نوروز در شهر "سومین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی alireza 0 1,724 ۱۳۹۳-۱-۶، ۱۰:۳۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  دانلود کلید کنکور سراسری برنامه ریزی شهری و طراحی شهری و معماری 1391 alireza 6 4,932 ۱۳۹۲-۱۱-۲۶، ۱۲:۲۴ عصر
آخرین ارسال: mona323
  آشنايي با وظايف شهرداري ها در قبال شهروندان و شهرها زمردیان 0 1,791 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۷:۲۸ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  ملاقات حضوری در روز کنکور 1393 عکسی یادگاری زمردیان 0 965 ۱۳۹۲-۱۰-۳۰، ۱۲:۰۵ صبح
آخرین ارسال: زمردیان
  عکس از اعضای ایران شهرساز در روز مرحله 2 seywan_kurd 12 7,338 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۰:۵۶ صبح
آخرین ارسال: hamidataee
  بررسی بازار در شهر سازی ماراویا 0 1,152 ۱۳۹۱-۹-۱۳، ۰۵:۳۵ عصر
آخرین ارسال: ماراویا
  تأثیر ایران شهرساز در قبولی ارشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ URBAN 98 7 3,742 ۱۳۹۱-۹-۱۱، ۰۴:۰۳ عصر
آخرین ارسال: URBAN 98
  بدون تعارف : معماران در لباس شهرسازان ماراویا 0 1,021 ۱۳۹۱-۹-۵، ۰۳:۵۷ عصر
آخرین ارسال: ماراویا
  به زودی دانلود کتابهای انتشارات سپاهان کنکور طراحی شهری و برنامه ریزی شهری s1s2s3 1 1,738 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۵:۴۴ عصر
آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان