امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هدفتان برای آینده چیست؟ادامه تحصیل؟ورود به بازار کار؟....
سلام به دوستان
من بعد از پایان کارشناسی دنبال کار رفتم الان کار دولتی دارم بعد همزمان با کار ادامه تحصیل میدهم.به شما هم پیشنهاد می کنم اگه کار مناسب پیدا شد اول کار بعد ادامه تخصیل چون تو شرایط فعلی کشورمان تنها چیزی که درمحل کار ارزش نداره تحصیلات با چه رتبهای از کدام دانشگاه است پس پیشنهاد می کنم تجربه در کار را بدست آورید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط mehdime007

پیام‌های داخل این موضوع
    RE: هدفتان برای آینده چیست؟ادامه تحصیل؟ورود به بازار کار؟.... - توسط mahsa_org - ۱۳۹۲-۴-۱۸، ۰۷:۳۷ صبح

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 995 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      برای انتخاب رشته شهرسازی مباحث برنامه ریزی شهری و مدیریت شهری با هم فرق دارن؟ alireza 2 1,032 ۱۳۹۵-۴-۱۲، ۰۵:۱۴ صبح
    آخرین ارسال: yalda118
      طراحی شهری دانشگاه هنر اصفهان،بایدها و نبایدها به قلم دانشجو marzieh gh 0 971 ۱۳۹۵-۴-۹، ۱۱:۲۵ عصر
    آخرین ارسال: marzieh gh
      مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) alireza 5 1,516 ۱۳۹۵-۴-۶، ۰۲:۲۸ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      آیا با رتبه 1000 امیدی برای قبولی تو شبانه یا غیر انتفاعی هست یا نه؟ alireza 2 1,636 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۰۱:۴۶ صبح
    آخرین ارسال: khansa
      كارت ورود به جلسه دانشگاه آزاد 1395 اومد alireza 2 1,497 ۱۳۹۵-۳-۱۳، ۰۱:۱۱ عصر
    آخرین ارسال: yalda118
      اطلاعیه اعتراض به لو رفتن سوال ازمون عملی برنامه ریزی شهری فرانک. جواهری 0 1,317 ۱۳۹۴-۵-۱۱، ۰۷:۰۱ عصر
    آخرین ارسال: فرانک. جواهری
      چگونه زیرساخت های شهری به فضای عمومی کمک می‌کنند sgc 0 665 ۱۳۹۴-۵-۴، ۰۵:۴۳ عصر
    آخرین ارسال: sgc
      پکیج مرحله دوم برنامه ریزی شهری شامل:جزوات کلاسی تحلیلی تشریحی با 19 نمونه کار alireza 8 3,741 ۱۳۹۴-۴-۲، ۱۲:۲۲ عصر
    آخرین ارسال: fereshtehr89.
      برای انتخاب هنر تهران ممکنه به مشکل بربخورم!دانشجوی موسیقی هنر تهران بودم بعد اخراج ش alireza 1 1,065 ۱۳۹۴-۲-۳۱، ۱۰:۴۷ صبح
    آخرین ارسال: ویسوگ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان