امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هدفتان برای آینده چیست؟ادامه تحصیل؟ورود به بازار کار؟....
سلام ب همگی. اگه کار پیدا میشد دوس داشتم یه مدتی از درس و دانشگاه کنار بکشم و برم سر کار . اما چون کار نیست همون ادامه تحصیل . ایشالا ک با ارشد بشه وارد بازار کار شد .
آخرین ارسال های من :

هنــــوز و تا همیشــه به همین یک آیــه دلخــوشــــم :
    " بندگانم را آگاه کن که من بخشنده‌ی مهـــربانم ! "

:heart:
    پاسخ
     سپاس شده توسط bahareh.
    من نميدونم آيا داشتن آموزشگاه هم كار حساب ميشه يا نه اما اگه اينطوره من مي خوام از همينجا براي آينده ام فكر كنم البته كار ديگه رو هم فعاليت ميكنم كه داشته باشم مانند همون دفتر يا شركت زدن ويا اينكه كار نظارت يا طراحي رو تو بنياد مسكن و غيره بعهده بگيرم اين تصم رو هم دارم چون نزديكه انشاءالله پروانه مو بدن من ميخوام بگم براي رسيدن به كار هم بايد تلاش كرد كه جز اين عايد نميشود.
    آخرین ارسال های من :

هدف در چند قدمی ماست.هرکس که بخواهد به اندازه لیاقتش به آن نزدیکتر شود.

پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness ، bahareh.
    هدف من فعلا به طور واضح مشخص نيست
    اگه ارشد قبول شم توي سه دانشگاه تهران بهشتي يا مدرس
    خوب به احتمال زياد بعدش ميرم دنبال كار
    ولي اگه اين سه دانشگاه قبول نشم
    يا تغيير رشته ميدم و ميرم دنبال كار
    يا ....
    اما صد درصد دوباره نميخونم چون ديگه توانشو ندارم
    آخرین ارسال های من :

هركسي براي خودش خياباني دارد
    كوچه اي
    كافي شاپي
    و شايد عطري

كه پس از سالها
    خاطراتش گلويش را چنگ ميزند
    [تصویر:  dreamyeyesf.gif] [تصویر:  dreamyeyesf.gif]
    پاسخ
     سپاس شده توسط mehdime007
    سلام به همه
    من دوست دارم کار و تحصیل رو در کنار هم داشته باشم البته تحصیلات برام جایگاه بالاتری داره در حال حاضرم منتظر نتایجم و سرکار هم میرم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    دوست دارم برم دنبال کار انقدر این مرحله رو بد دادم که از هر چی درسه متنفرم.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام به دوستان
      من بعد از پایان کارشناسی دنبال کار رفتم الان کار دولتی دارم بعد همزمان با کار ادامه تحصیل میدهم.به شما هم پیشنهاد می کنم اگه کار مناسب پیدا شد اول کار بعد ادامه تخصیل چون تو شرایط فعلی کشورمان تنها چیزی که درمحل کار ارزش نداره تحصیلات با چه رتبهای از کدام دانشگاه است پس پیشنهاد می کنم تجربه در کار را بدست آورید

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط mehdime007
        سلام دوستان
        متاسفانه کاری هم اکه باشه از نظر حقوقی و ارزش مادی زیاد جالب نیس

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          دوستان من دو سال پیش که لیسانسمو گرفتم رفتم تو شهرداری مشغول کار شدم، اما تا چند روز دیگه از کار تمام وقت کنار میکشم و قراردادمو ساعتی میکنم تا شهریور که نتایج را اعلام میکنن ببینم کدوم شهر قبول میشم و چجوری باید کار را ادامه بدم.

من بعد از 2 سال کار تخصصی، هنوز نمیدونم کدوم بهتره؟! ادامه دادن درس بهتره یا کار؟ اما یه دستورالعملی دارم من :
          - اگه میخوای از ایران بری اونور درس بخونی، بچسب به درس و مدرک، چون سابقه کاری به هیچ دردت نمیخوره.
          - اگه میخوای از ایران بری اونور کار کنی، حتی مدرک لیسانس هم میتونه کافی باشه، به شزطی که دست کم 4-5 سال سابقه کار درست حسابی مثل دولتی و شهرداری و این چیزا داشته باشی
          - اگه میخوای اینجا درستو ادامه بدی و استاد شی، بیخیال کار شو بچسب به همون درس
          - اگه میخوای کار دولتی کنی، لیسانس و ارشد تفاوت چندانی تو حقوق و مزایا نداره، الکی خودتو علاف درس نکن بچسب به همون کارت
          - اگه میخوای تو شرکت خصوصی کار تخصصی کنی، کار خیلی سختی داری. چون هم باید از نظز تئوری و مدرک قوی باشی و هم سابقه کار خوبی داشته باشی که روت حساب باز بکنن. خلاصه که این راه، راه سختیه

ببینین کدوم را بیشتر می پسندین، از همین الان تکلیف خودتونا مشخص کنین دوستان

موفق باشین

آخرین ارسال های من :
            پاسخ
             سپاس شده توسط bahareh. ، Saeedm ، Brightness ، JAVAD4050

موضوع‌های مشابه…
            موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
              سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 977 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
            آخرین ارسال: alireza
              برای انتخاب رشته شهرسازی مباحث برنامه ریزی شهری و مدیریت شهری با هم فرق دارن؟ alireza 2 1,015 ۱۳۹۵-۴-۱۲، ۰۵:۱۴ صبح
            آخرین ارسال: yalda118
              طراحی شهری دانشگاه هنر اصفهان،بایدها و نبایدها به قلم دانشجو marzieh gh 0 954 ۱۳۹۵-۴-۹، ۱۱:۲۵ عصر
            آخرین ارسال: marzieh gh
              مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) alireza 5 1,490 ۱۳۹۵-۴-۶، ۰۲:۲۸ صبح
            آخرین ارسال: alireza
              آیا با رتبه 1000 امیدی برای قبولی تو شبانه یا غیر انتفاعی هست یا نه؟ alireza 2 1,626 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۰۱:۴۶ صبح
            آخرین ارسال: khansa
              كارت ورود به جلسه دانشگاه آزاد 1395 اومد alireza 2 1,478 ۱۳۹۵-۳-۱۳، ۰۱:۱۱ عصر
            آخرین ارسال: yalda118
              اطلاعیه اعتراض به لو رفتن سوال ازمون عملی برنامه ریزی شهری فرانک. جواهری 0 1,310 ۱۳۹۴-۵-۱۱، ۰۷:۰۱ عصر
            آخرین ارسال: فرانک. جواهری
              چگونه زیرساخت های شهری به فضای عمومی کمک می‌کنند sgc 0 659 ۱۳۹۴-۵-۴، ۰۵:۴۳ عصر
            آخرین ارسال: sgc
              پکیج مرحله دوم برنامه ریزی شهری شامل:جزوات کلاسی تحلیلی تشریحی با 19 نمونه کار alireza 8 3,706 ۱۳۹۴-۴-۲، ۱۲:۲۲ عصر
            آخرین ارسال: fereshtehr89.
              برای انتخاب هنر تهران ممکنه به مشکل بربخورم!دانشجوی موسیقی هنر تهران بودم بعد اخراج ش alireza 1 1,054 ۱۳۹۴-۲-۳۱، ۱۰:۴۷ صبح
            آخرین ارسال: ویسوگ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان