امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجربه شما در بازار کار >>از تجربه شما درس بگیریم
تجربه یکی از اعضا که پیام خصوصی شد:
سلام
من الان کارمند یک شرکت مهندسین مشاور هستم و کارهای کارتوگرافی ( نقشه های عمرانی )انجام می دم .
تقریبا 12 سال هست که کار می کنم .
ماهانه نزدیک به یک میلیون حقوق می گیرم البته با این اوضاع مالی کشور هر از چند ماه یک بار......!!!!
از شغلم هم راضی هستم و خیلی دوستش دارم چون یک نواخت نسیت و هر کار یک تجربه تازه است.
یه جواریی رشته تحصیلیم با کارم هم مرتبط میشه.
ولی درس خوندن همزمان با کار کردن خیلی مشکل و نفس گیره
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط khansa ، ماراویا ، Brightness ، نعیمه حیدری
انصافا ً برای اینکه بخوام ارشد شهرسازی قبول شم ، میشه همزمان با کار این مقوله رو با موفقیت سپری کرد ؟
آخرین ارسال های من :

راه در جهان یکیست و آن راه ، راستی ست.
پاسخ
من از اون جایی که این ترم تازه درسم تموم شد نمی تونستم به صورت تمام وقت مشغول به کار باشم.

من سابقه کار به صورت نیمه وقت ( 120 ساعت در ماه ) در یکی از شرکت های مشاور نسبتا بزرگ مشهد رو دارم که کارهای جی آي اس رو انجام میدادم. حقوقش هم ساعتی 3000 تومن بود، که فقط این ماه اخر رو دریافت کردم.

اما الان هم مشغول یه پروژه محوطه سازی ام، حقوقش اصلا واسم اهمیتی نداره و صرفا واسه سابقه و کار آموزی تو این پروژه شرکت کردم.

بازار کار رشته مون اصلا جالب نیست و در حال حاضر تنها با ارشد میتونیم خودمون رو سرگرم کنیم.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
مهندسparia
باید از مدرک لیسانس شما 7 سال گذشته باشه تا بتونین کارت مهندسی مشاور درجه سه رو بگیرین و متاشفانه الان هم به دلیل کثرت زیاد فوق لیسانس (و دکتر )الاف و همچنین پارتی بازی و .....الان اول اونا توی صفن بعدش بقیه!خیلی ها بدون کارت مشاور هم تونستن طرح بگیرن!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
با سلام
یک سال و نیم که فارغ التحصیل شدم دنبال کار زیاد گشتم که پیدا نشد بعد یه 6 ماه توی شهرداری کارآموزی رفتم به صورت رایگان بعد خب به همین واسطه معرفی شدم به یکی از ادارات الانم چند ماهی میشه که مشغول به کار شدم و کارم با رشته ام مرتبط هست البته اگر کاری تو ادارات انجام بشه چون از وقتی اومدم کار خاصی انجام نشده و فقط در حد چند تا نامه بوده به شهرداری و... حقوقم تقریبا ماهی 800 تومن که البته 100 تومنش بابت مالیات و بیمه و ... کسر میشه زیاد کارمو دوست ندارم چون دلم میخواد تجربه کسب کنم اما توی ادارات دولتی چیزی یاد نمی گیری جز نحوه کار نکردن البته یه خوبی داره که با افراد زیادی آشنا میشه آدم که همونا ممکنه بهت پیشنهاد کار بدن چون تو کار ما رابطه با افراد تاثیر زیادی داره دنبالش هستم که تو یه مشاور کار کنم لااقل بعدازظهرامو امیدوارم که موفق بشم. یه توصیه هم دارم الان هرجا میری رو بلد بودن جی آی اس تاکید دارن شایدم استفاده خاصی نشه ازش در حال حاضر اما به هر حال انگار یه جورایی داره فراگیر میشه این مسئله پس بد نیست که تسلط به این نرم افزار تو رزومتون باشه.امیدوارم که همگی موفق باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Saeedm ، Brightness

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 15,897 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,817 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,477 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,379 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,365 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
آخرین ارسال: nassi
  راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 742 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
  سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 971 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
  اصطلاحات کتاب تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران ( حسین سلطانزاده ؛ اسامی قدیم شهرها ) alireza 0 1,010 ۱۳۹۵-۸-۱۵، ۱۲:۴۳ صبح
  شهرنشینی در امریکا (چند نکته ی ساده از کتاب تاریخ شکل شهر) alireza 0 992 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح
  چکیده ای از شهرسازی در دوران صفویه alireza 0 799 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان