امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 3.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
كنكور دكتري شهرسازي
در واقع منابع اولیه که معرفی میشود به تواتر یکی است
برای طراحی شهری شهید بهشتی که برای مصاحبه فکر میکنم لازم شود یکسری منابع اضافی مرتبط با معماری نیز مطالعه بفرمایید(بقیه دانشگاه ها دکتری شهرسازیست که ترکیبی از هر دو است)
دکتری منابع 100% ندارد.هر آنچه که مرتبط است بهتر است مطالعه شود که از کتب مهم شروع میکنیم
دوستانی که خلاصه ها را در سایت آپلود نمایند حق دسترسی به فایل های دکتری را خواهند داشت
لطفا برای سریعتر پیش رفتن هر شرکت کننده یک مبحث را انتخاب نماید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط kiana7822
منم بهزادفر طرح و برنامه اش رو خلاصه میکنم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط URBAN 98 ، kiana7822 ، Brightness
سلام من کتاب تاریخ دکتر پاکژاد را خلاصه می کنم.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط kiana7822 ، Brightness
(۱۳۹۲-۴-۱۵، ۱۲:۰۳ عصر)URBAN 98 نوشته است: در واقع منابع اولیه که معرفی میشود به تواتر یکی است
برای طراحی شهری شهید بهشتی که برای مصاحبه فکر میکنم لازم شود یکسری منابع اضافی مرتبط با معماری نیز مطالعه بفرمایید(بقیه دانشگاه ها دکتری شهرسازیست که ترکیبی از هر دو است)
دکتری منابع 100% ندارد.هر آنچه که مرتبط است بهتر است مطالعه شود که از کتب مهم شروع میکنیم
دوستانی که خلاصه ها را در سایت آپلود نمایند حق دسترسی به فایل های دکتری را خواهند داشت
لطفا برای سریعتر پیش رفتن هر شرکت کننده یک مبحث را انتخاب نماید

من کتاب دکتر پاکزاد را خلاصه می کنم.فقط یک سئوال تا چه زمان آپلود کمیم؟زمان بندی کنیم بهتره

پاسخ
باید طوری زمانبندی شود که بتوانیم هر سه کتاب را در طول این مدت بخوانیم
لطفا دوستان در مورد زمان نظر بدهند
1 هفته کم است؟

پاسخ
به نظر من برای خلاصه کناب مورد نظر من کافی است

پاسخ
یک سئوال؟من این 2 کتاب دکتر بهزادفر را ندارم باید این 1 هفته هر سه کتاب رو بخونم یا فقط کتابی که می خوام خلاصه کنم؟

پاسخ
تنها مطالعه خلاصه کافی نیست هر سه باید این هفته خوانده شود.تهیه کنید و خوب بخوانید.

پاسخ
(۱۳۹۲-۴-۱۵، ۰۲:۵۰ عصر)URBAN 98 نوشته است: باید طوری زمانبندی شود که بتوانیم هر سه کتاب را در طول این مدت بخوانیم
لطفا دوستان در مورد زمان نظر بدهند
1 هفته کم است؟
سلام
چیزی که عاقلانه تر به نظر می رسه اینه که ابتدا تمامی منابع اصلی که به نظر میرسه جمع آوری بشه مثلا در طی یک هفته و بعد اولویت بندی بشه و در آخر زمانبندی و مطالعه و خلاصه مطالب با توجه به تقسیم وظایف صورت بگیره تا کارها سریعتر صورت بگیره

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
این پیشنهاد را در ابتدا عنوان کردم اما مورد استقبال قرار نگرفت و کسی منابع را مطرح نکرد

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اطلاعیه اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درخصوص ازمون ورودي دوره هاي دكتري سال 1395 haydariyan 0 1,520 ۱۳۹۴-۵-۱۵، ۰۸:۳۰ عصر
آخرین ارسال: haydariyan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان