ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
کتاب های آمادگی کارشناسی ارشد خانه شهرسازان
پک کامل کتاب های خانه شهرسازان به ارزش 140 هزار تومان با تخفیف ویژه به فروش میرسد(سال انتشار 1392)پک دارای 5 کتاب میباشد که تمام مفاد امتحانی رشته برنامه ریزی و مدیریت شهری را شامل می شود.(به قیمت 110 هزار تومان به فروش می رسد)

آخرین ارسال های من :
2
RE: کتاب های آمادگی کارشناسی ارشد خانه شهرسازان
مهندس قیمتت رو اصلاح کن زدی یک میلیون و صدهزار تومن....خود خانه شهرسازان ارزون تر میده
3
دوم یکم در موردش توضیح بده...فایل؟یا اصل جزوات؟؟
آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

[/size][/size]
3
تشکر قیمت اصلاح شد
آخرین ارسال های من :

موفقیت در گرو تلاش است

همکاری در فروش فایل و پروژه های شما:
4
سلام خسته نباشید یه سوال داشتم اگه فایلا رو بخریم هیچ فرقی با کتابا ندارن؟؟بعد اینکه فایلا ها تایپین یا متن اسکن شده؟؟

آخرین ارسال های من :
    5
    (1396-10-26، 01:43 صبح)tornado26 نوشته است: سلام خسته نباشید یه سوال داشتم اگه فایلا رو بخریم هیچ فرقی با کتابا ندارن؟؟بعد اینکه فایلا ها تایپین یا متن اسکن شده؟؟
    سلام فایل نیست کتاب هست و با توجه به اینکه ارسال قدیمی هست حذف شد

موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      کتاب برنامه ریزی شهری و منطقه ای پارسه davd 1,069 1392-3-30، 01:50 عصر
    آخرین ارسال: davd
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    آمار انجمن
    آخرين ارسال ها
    موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
      ضوابط جذب هیات علمی دانشگاه آزاد اعلام شد/ شرط سنی و معدل دیروز Sahab Sahab اخبار دانشگاه
      ضوابط جذب هیات علمی دانشگاه آزاد اعلام شد/ شرط سنی و معدل دیروز Sahab اخبار دانشگاه
      مواد امتحانی کنکور دکتری ۹۸ اعلام شد/ ممنوعیت شرکت قبولی‌های ۹۷ 6-30 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
      جزئیات ثبت نام قبول شدگان در دوره ارشد دانشگاه آزاد 97 اعلام شد 6-29 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
      ۳۱ شهریورماه آغاز فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد 6-29 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
      فلش کارت خلاصه کتاب مصوبات شورایعالی شهرسازی و معماری 6-28 alireza alireza منابع غیر رایگان شامل جزوات و خلاصه ها
      نتایج نهایی دانشگاه آزاد در کنکور ارشد ۹۷ اعلام شد 6-27 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
      کتاب بازآفرینی و حفاظت از میراث شهری 6-23 alireza alireza کتب فارسی(vip-2)
      اعلام نتایج نهایی دکتری ازاد 97 6-18 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
      خلاصه کتاب ساخت شهر و معماری در اقلیم گرم و خشک، طراحی شهری: هنر نو کردن سا... 6-17 alireza alireza منابع غیر رایگان شامل جزوات و خلاصه ها
      خلاصه شهرسازی معاصر از نخستین سرچشمه ها تا منشور آتن به نوشته واتسلاف اوستر... 6-17 alireza alireza منابع غیر رایگان شامل جزوات و خلاصه ها
      پلان اتوکدی رستوران dwg 6-17 alireza alireza نقشه کد معماری
      پلان رستوران سنتی DWG 6-17 alireza alireza نقشه کد معماری
      دانلود پروژه شهر آرمانی 6-8 Sahab Sahab طرح،پروژه،نقشه
      خلاصه جامع تحلیلی از ویژگیهای برنامه ریزی شهری در ایران ، مشهدیزاده دهاقان... 5-31 alireza alireza منابع رایگان شامل جزوات و خلاصه ها
    با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
    جستجو
    جستجوی گوگل