امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سنگفرش کردن خودکار خیابان‌ها با ماشین جاده‌ساز +فیلم
سنگفرش کردن خودکار خیابان‌ها با ماشین جاده‌ساز +فیلم

حتما ببینید
خیلی جالبه !

http://www.architects.ir/index.aspx?site...sview=3285
آخرین ارسال های من :

روز اول دبستانم تصادفا مصادف شد با روز اول جنگ و در آنروز با معماری پناهگاه ها آشنا شدم . مفاهیم باوهاوسی رنگها را در یکی دو کلاس بالاتر آموختم قرمز یعنی خطر و سفید یعنی آرامش و اکسپرسیون را از حالت نگاه مادر در زمان قرمز و در انتظار سفید. مفهوم سازه فلزی در طبقه منفی سه پارکینگ برای امتحان نهایی در ذهنم شکل گرفت . فانتزی کودکیم مرا با گالیور پیوند میزد که اسیر لی لی پوت اطرافیان به اینسو و آنسو میرفت و مدام به او میگفتند : من میدونستم که ما موفق نمی شیم. اکنون فانتزی کودکیم هر روز برایم تکرار میشود و میدانم که چه رنجی میکشید گالیور در لی لی پوت و ما با آنان که فانتزی کودکی شان پت و مت بوده.
پاسخ
 سپاس شده توسط Sahab ، Brightness

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  گفتگوی رادیویی با عقیل بهرا و بابک راشدی؛ موضوع: باغ موزه قصر haniye_s 0 1,162 ۱۳۹۲-۱۰-۱۵، ۱۲:۰۹ صبح
آخرین ارسال: haniye_s
  نشست تخصصی مدیریت محله در تهران: بیم ها و امیدها haniye_s 0 1,225 ۱۳۹۲-۱۰-۱۴، ۱۱:۵۵ عصر
آخرین ارسال: haniye_s
  آیا این خیابان زیباترین در جهان است؟ Saeedm 7 3,914 ۱۳۹۲-۹-۵، ۰۲:۴۲ عصر
آخرین ارسال: 14mahsa
  آشنایی با تاریخی‌ترین دانشگاه‌های جهان Ƒanos 0 1,314 ۱۳۹۱-۱۱-۲۹، ۰۱:۳۸ عصر
آخرین ارسال: Ƒanos
  هفتاد و نهمین گفتمان هنر و معماری با عنوان "باغ نیاوران" برگزار می شود. Ƒanos 0 1,326 ۱۳۹۱-۱۱-۲۹، ۰۱:۱۷ عصر
  نورمن فاستر و ساخت و ساز در کره ماه Ƒanos 0 1,176 ۱۳۹۱-۱۱-۲۶، ۱۲:۱۸ صبح
  رشد گلسنگهای آرامگاه کوروش به دلیل مرمت با سیمان Ƒanos 0 996 ۱۳۹۱-۱۱-۲۶، ۱۲:۱۶ صبح
  اولین همایش ملی اندیشه ها و فن آوری های نو javad jamshidi 0 1,410 ۱۳۹۱-۱۰-۱، ۱۰:۳۶ صبح
آخرین ارسال: javad jamshidi
  ساخت و ساز مازندران شبیه تهران javad jamshidi 0 1,171 ۱۳۹۱-۸-۲، ۰۵:۰۴ عصر
آخرین ارسال: javad jamshidi
  کاهش آسیب زلزله، با کاهش وزن ساختمان روجا 0 1,209 ۱۳۹۱-۵-۳۱، ۰۲:۱۱ عصر
آخرین ارسال: روجا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان