امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ابعاد غیر کالبدی
کمککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککک

آخرین ارسال های من :
پاسخ
دوست عزیز تا اوجایی که بتونم واستون میزارم باز هم اگه خواستید سعی میکنم به مرور بیشترش کنم
1- ویژگی های جمعیتی از قبیل شمار جمعیت و نرخ رشد کل- بعد خانوار- تراکم خانوار در واحد مسکونی- نرخ رشد طبیعی- مهاجر پذیری یا مهاجر فرستی- تراکم جمعیت- ترکیب سنی و جنسی و غیره
2- ویژگی های اقتصادی از قبیل ترکیب جمعیت شاغل بر حسب فعالیت- روند تغییرات وضعیت بیکاری- سطح متوسط درآمد خانوارها- مالیات های مستقیم و غیر مستقیم- روند تغییرات در ترکیب هزینه های خانوار- ارزیابی عملکرد های اقتصادی و غیره
3- ویژگی های اجتماعی و فرهنگی از قبیل سطح سواد ساکنین- دین ساکنین به چه صورت است- وجه تسمیه شهر چیست- گویش ساکنین شهر- توزیع جغرافیایی مراکز فرهنگی- پراکنش کتابخانه و مسجد و مراکز فرهنگی و غیره
4- ویژگی های زیست محیطی از قبیل وضعیت جنگل ها و مراتع طبیعی و نوع پوشش گیاهی و منابع آبی و صنایع آلوده کننده آب و خاک و هوا و اکوسیستم ها- انواع مهم حیات وحش و غیره
آخرین ارسال های من :

از فشار زندگی نترسید

به یاد داشته باشید

فشار ، توده زغال سنگ را به الماس تبدیل میکند . . .
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، javad jamshidi ، tabe ، .Utopia ، elham90
سلام
واقعا دستتون درد نکنه خیلی لطف کردین
اگه لطف کنین موارد بیشتری رو بزارید ممنون میشم.

پاسخ
سلام
واقعا دستتون درد نکنه خیلی لطف کردین
اگه لطف کنین موارد بیشتری رو بزارید ممنون میشم.

پاسخ
اگه میشه موارد بیشتری رو توضیح دهید

پاسخ
سلام
دیگه زمانی برام نمونده
اگه میشه لطف کنید موارد بیشتری رو بگید

پاسخ
البته همون طور که دوستان در ابتدا گفتند مسائل غیر کالبدی می توانه خیلی گسترده باشه.شما برای یافتن بهترین پاسخ می باست در ایتدا مقیاس کارتون رو مشخص کنید. مثلا شاید توی یک مقیاس (طرح جامع) بررسی اشتغال جزو مباحث اجتماعی(غیر کالبدی) باشه. اما توی مقیاس طراحی یک خیابان بررسی الگوهای رفتاری جزو مباحث اجتماعی(غیر کالبدی) باشه. ب
ه نظرم بهترین راه بررسی شرح خدمات در مقیاس های مختلفه.فایلی که براتون می گذارم یک نمونه شرح خدمات اماده سازی زمینه که توی اون به مباحث غیر کالبدی زیادی اشاره شده

فایل‌(های) پیوست شده
.docx   نمونه شرح خدمات طرح های آماده سازی.docx (اندازه: 18.88 KB / تعداد دفعات دریافت: 75)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط javad jamshidi ، elham90 ، yaser seraj

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان