امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خسته نباشید-کنکور امسال چطور بود؟(ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری 92)
یعنی کنکور طراحی شهری اینقدر سخت بوده که هیچ کس نمیاد جوابا رو بذاره؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    مرسی.من گرایش معماری شرکت کرده بودم
    سوالات واقعا مفهومی بود.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      toro jane madareton yeki javabe tarahi shahrio bezane

پاسخ
      (۱۳۹۱-۱۱-۲۱، ۱۲:۳۷ عصر)parisa68 نوشته است: toro jane madareton yeki javabe tarahi shahrio bezane

طراحی شهری سخت بود دوستان اما نه تا این حد که کسی جوابا رو نزاره . تاپیک جای دیگه ای مطرح شده برای جوابا. اما در کل بگم که به نظر من که خودمم طراحی بودم ، الان اصلا کار درستی نیست که جوابا رو چک کنید!! 15

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        chera kare dorosti nis? ta javabe konkore bedan sekte konim behtareeeeeeeeeeee?
        آخرین ارسال های من :

عمري راتلف كردم تابفهمم فهميدن همه چيز لازم نيست.
        پاسخ
        منبع تاریخ از کدوم کتابا بود ؟
        من که تاریخ شکل شهر رو خوندم اما یه سوال هم ازش نیومده بود!!!
        آخرین ارسال های من :

اگر واقعیات با نظریات هماهنگی ندارند، واقعیت‌ها را تغییر بده " البرت انیشتین"
        پاسخ
        (۱۳۹۱-۱۱-۲۱، ۰۳:۰۲ عصر)JiLa نوشته است: chera kare dorosti nis? ta javabe konkore bedan sekte konim behtareeeeeeeeeeee?

نع... اینکه الان شما بدونی مثلا زبانتو زدی 20 درصد یا 50 درصد یا درسای دیگه دردی ازت دوا نمیکنه. جز اینکه با مقایسه خودت با بقیه که درصداشونو میگن روحیتو می بازی و هیچ نتیجه منطقی دستت نمیاد - بچسب به مرحله بعد.مهم نیست این چی شد. دیگه تموم شد.

پاسخ
        (۱۳۹۱-۱۱-۲۱، ۱۰:۵۸ صبح)parisa68 نوشته است: یعنی کنکور طراحی شهری اینقدر سخت بوده که هیچ کس نمیاد جوابا رو بذاره؟
        سلام تعدادی را در سایت قرار داده اند به لینک زیر بروید

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...n=lastpost
        آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,447 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
        آخرین ارسال: alireza
          مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,155 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
        آخرین ارسال: milad93
          جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,433 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
        آخرین ارسال: dhiver1
          سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,009 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
          سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,600 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
          دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,071 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,861 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
        آخرین ارسال: gholamirayan
          نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,680 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
        آخرین ارسال: nassi
          دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 970 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,514 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان