امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آخرین خبر...سوالات امسال ارشد برنامه ریزی شهری-کنکور92-خیلی آسون بود.
be nazare man ziyad rahat nabod chon bishtare soalaa ye joraeyemafhomi bod va pichondeh bodannnn.va bishtar omomi bod

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط mehdime007
    صحبت در این مورد که این آزمون آسون بوده ، یک مفهوم و نمای کلی رو از آزمون نشون نمیده ، یعنی این آزمون سوال مفهومی هم داشت که برای هرگزینه اش میشه بحث کرد و تحلیل داشت و این خوب بود ، چون دید و تفکر برنامه ریز شهری رو بیشتر مشخص می کرد .
    آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
    درصدای من:
    ...
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    26 به نظر من آسون نبود چرت بود!!!!
    اصلا از این امتحان راضی نبودم.....

[تصویر:  dosetov0hkm7hp8mgn54.jpg]
    آخرین ارسال های من :

خدایا:
    مرا ببخش ،  
    به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
    و خانه تو نبود....!!!!
    63
    پاسخ
     سپاس شده توسط .Utopia ، M.Noori
    26 نه تنها امتحان بد بود ...از کیک و ساندیسم خبری نبود...یه بسکویت مسخره مزخرف دادن

پاسخ
     سپاس شده توسط sas.mmt ، .Utopia
    اخی کیکو ساندیسا رو حتما بالا کشیدن
    واسه ما ذرت مکزیکیو پوفیلا و کلی عشقو حال حالا گفتن اگه میخواین قلیونم واستون بیاریم خودمون گفتیم مرسی دستتون درنکنه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    بچه ها من بیشتر که به سوالا دقت میکنم میبینم درسته که یه سری سوال مسخره داشت ولی چندتا سوال واقعا مفهومی هم داشت که تو نگاه اول مسخره به نظر میومد ولی نکته داشت .
    البته با این موافقم که کلا میتونستن کلی سوال قشنگ بدن که آدم حال کنه . سوالایی از عمق شهرسازی . نه اینکه همش طرح و مصوبه و ...

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط .Utopia
    (۱۳۹۱-۱۱-۲۰، ۰۱:۱۹ صبح)FaTyJo0oN نوشته است: 26 به نظر من آسون نبود چرت بود!!!!

آفرین دوست جونم 41 خوشم میاد نکته بینی 26
    اینا تایپیستاشون چقدر حرفه ایین !!!! یه سوال دیگه هم داشت که نوشته بود همستانیها!!!!؟؟؟!!!

قیمت کیک و ساندیس هم رفته بالا! به ما یدونه کیک ( پم پم های قدیم !) دادن بدون ساندیس !22 خیلی عجیبه که بودجه برگذاری آزمون اینطوری میشه !
    مراقبای بیچاره هم آب معدنی می خوردن وسط زمستون !!!78

پاسخ
     سپاس شده توسط mehdime007
    (۱۳۹۱-۱۱-۲۰، ۰۱:۵۳ عصر).Utopia نوشته است:
    (۱۳۹۱-۱۱-۲۰، ۰۱:۱۹ صبح)FaTyJo0oN نوشته است: 26 به نظر من آسون نبود چرت بود!!!!

آفرین دوست جونم 41 خوشم میاد نکته بینی 26
    اینا تایپیستاشون چقدر حرفه ایین !!!! یه سوال دیگه هم داشت که نوشته بود همستانیها!!!!؟؟؟!!!

قیمت کیک و ساندیس هم رفته بالا! به ما یدونه کیک ( پم پم های قدیم !) دادن بدون ساندیس !22 خیلی عجیبه که بودجه برگذاری آزمون اینطوری میشه !
    مراقبای بیچاره هم آب معدنی می خوردن وسط زمستون !!!78
    آره واقعا منم به این غلط های خنده دارشون توجه کردم105
    به ماهم از این پیراشکی بدمزه ها دادن و آب معدنی21
    آخرین ارسال های من :

تندم ، بی ادب نیستم...!!خشنم، بی رحم نیستم...!!
    تک پرم، مغرور نیستم...!!خودخواهم ،پر توقع نیستم...!!
    رُکم ،دروغگو نیستم...!!ساکتم ،لال نیستم...!!
    کله خرابم، بیشعور نیستم...!!
    عـشـق را دوســت دارمـــ ،
    ولـی از ادم هـا مـیـتــرسـم !

پاسخ
     سپاس شده توسط .Utopia
    به ما هم فقط کیک گرد قدیمی.... از تو بلند گو هم صد بار اشتباهی اعلام کردن وقت تمومه.... من 42

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 17,645 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
      آخرین ارسال: alireza
        مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 18,363 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
      آخرین ارسال: milad93
        جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,464 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
      آخرین ارسال: dhiver1
        سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,080 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
        سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,664 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
        دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,089 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,933 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
      آخرین ارسال: gholamirayan
        نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,740 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
      آخرین ارسال: nassi
        دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 990 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,581 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان