امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آخرین خبر...سوالات امسال ارشد برنامه ریزی شهری-کنکور92-خیلی آسون بود.
در مورد طراحی شهری به نظر من سوالا مسخره بود.22 نه اینکه سخت نباشه. اینقدر بدیهی بود و اینقدر برخی سوالا ربط داشت به نظر کسی که تدوین کرده بود که آدم میموند خدایا تو نظر اون چی بوده چون حداقل دو تا گز ینه منطقی و بدیهی درست بود. سوالا اصلا در حد ارشد نبود . اینقدر روی بدیهیها و قید ها تاکید داشتند که آدم میموند از کنکور دهنده چه انتظاری دارند؟ مثل اینکه مثلا بلوک های بزرگ : 1) نسبتا پاسخده اند 2) کمی پاسخده اند 3) معمولا پاسخده اند!!! خوب این مثلا نکته کنکوریه؟ البته اینو پارسال داده بودند اما امسال مثل این خیلی بیشتر شده بود.22 سوالای معمولی و ظاهرا ساده که اگه یکم ادم خودشو کنترل نمی کرد میزد و بعد میفهمید طراح محترم مد نظرشون فلان چیز بوده و نباید جواب میدادی!!! چون منطقی نباید فکر کنی68. باید بفهمی اون منظورش چی بوده!
ولی در کل سوالا به نظر من بد بود. هیچی از اتفاقات جدید نداشت، نه سوال مستقلی از سرشماری 90 بود نه شهرهای جدید، نه همایش ها نه همایش تجدید پیمان توکیو....دوحه قطر! تازه به نظر من خیلی سوالا به سمت رشته معماری گرایش داشت. به نظر من نباید زیاد جواب می دادی چون غلط زیاد در میاد از بین جوابا. مخصوصا که قریب به 60 درصد این سوالا جواباش فقط سلیقه طراح بود.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام
    امسال هم حداکثر 1 ساعت بعد از آزمون سوالات در سایت قرار خواهد گرفت و همچنین تحلیل ها
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
     سپاس شده توسط نعیمه حیدری

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,367 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,073 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: milad93
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,431 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: dhiver1
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,001 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,592 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,067 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,853 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,671 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 967 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,508 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان